فال روزانه : فال امروز ۲۰ مهر

فال روزانه ۲۰ مهر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو : فال حافظ شیرازیفال عشق

فروردین: شما امروز احساس می کنین شدیدا به دنبال آروزهای قلبی خود کشیده می شید و در جستجوی وقتی واسه تفریح و استراحت هستین، اما هرچقدر که جلوتر می روید نسبت به کارتون هم جدی تر می شید. تا وقتی که به بالاترین درجه ناراحتی نرسیده و واسه تموم کردن کارای تموم نشده تون تصمیم جدی نگرفته اید، نمی دونین که چه کارایی باید انجام بدین.

اردیبهشت: معمولاً مشکلات خانوادگی باعث ناراحتی شما می شن، ولی امروز شما می تونه با این مسئله کنار بیایید؛ چون که احساس می کنین می تونید در مورد اون چیزی که در ذهنتون می گذره صحبت کنین و بقیه هم به حرف شما گوش میدن. وقتی که یه گفتگوی آروم و منطقی می تونه مؤثر واقع شه و همین طور اسباب ناراحتی شما رو جفت و جور نمی کنه، دیگه لازم نیس با حرص و جوش خوردن انرژی تون رو هدر بدین.

خرداد:شما امروز انقدر به توانایی های خود مطمئنید که می دونین حتماً به رویاهای خود می رسید و بقیه هم عاشق این اخلاق شما شده ان. با وجود اینکه شما توانایی این رو دارین که قبل از برنامه ریزی کردن دست به کار شید، ولی این نوع کار کردن با اخلاق عاقلانه شما که امروز هم خیلی برجسته س اختلاف داره. شما نباید این موشکافی هوشمندانه رو ندیده بگیرین. واسه اینکه حتی بعد از اینکه دست به عمل زدید می تونه بهتون کمک کنه که تیرتون رو به هدف بزنین.

تیر: شما امروز خیلی پر انرژی نیستین، واسه اینکه زیاد مورد توجه واقع نشده اید. اما شایدً موفقیت های مهمی به دست میارین. شما انقدر توانایی دارین که بدونین دقیقاً چه حرف هایی می خواهید بزنین و حتی این جور به نظر می رسد که شما توانایی خوندن فکر بقیه رو هم دارین. ذهن شما قابلیتای خیلی بالایی داره و پس زود قضاوت کرده و با عجله تصمیم گیری می کنین و به نظر می رسد که اطلاعات زیادی دارین.

مرداد: امروز شما می ترسید که سفره دل خود رو باز کنین، واسه اینکه ممکنه خاطرات قدیمی خود رو به یاد بیارین که این موضوع ناراحتتان می کنه. اما زیاد تلاش نکنین که آسیب پذیریتان رو مخفی کنین. صحبت کردن در مورد این موضوع هر چند یادآور خاطرات قدیمی و ناراحت کننده س ولی شما رو آروم می کنه. پس به یکی از دوستانتون که خیلی بهش اطمینان دارین بگید که دقیقاً چه احساسی دارین.

شهریور: فال روزانه ؛ شاید شما امروز نتونین از زیر بار مسئولیت هاتون شونِه خالی کنین، اما بهتره که حدقال کاری رو که می تونید انجام بدین و بقیه روز رو به استراحت بگذرونین. الان واقعاً چیزی وجود نداره که شما بخواین اون رو اصلاح کنین. توجه کردن به خود و استراحت کردن از اینکه خودتون رو تحت فشار قرار بدین براتون مفیدتر هستش. واسه تموم کردن کاراتون فردا هم زمان کافی دارید.

مهر:الان شما نمی تونید خیلی راحت روی بقیه حساب کنین، چون که به نظر می رسد همه اونا دمدمی مزاج شده ان و نمی شه بهشون اطمینان کرد. از طرف دیگه شما احساس می کنین که می تونید زندگی خود رو متعادل نگه دارین. اما شما مشکلاتی هم دارین، اینکه نمی خواهید با بعضی از مسائل روبرو بشوید. ولی اگه همین الان به سرعت مشکلا ت خود رو حل کنین خیلی راحت تره تا اینکه صبر کنین ببینین روزای آینده چه اتفاقی می افتد.

آبان: ممکنه که امروز شما حوصله رویارویی با تنش ها رو نداشته باشین. هرچقدر رابطه شما با فردی که دوستش دارین صمیمی تر می شه، شما بیشتر ازش فاصله می گیرید. شاید ترس های شما توجیهی واسه این کار باشه. شاید این فرد شما رو قبول نکنه و یا ممکنه شما از ایجاد این رابطه خوشحال نمی شید. اما یادتون باشه نگرانی های شما براساس تجربیات قبلی و هم مواردی هستن که تازگیاً اتفاق افتاده ان.

آذر: دوستان شما افراد بسیار خوبی هستن، اما بعضی وقتا وقتی که اونا با شما مخالفت می کنن، شما عصبانی می شید. متأسفانه وقتی که عقاید اونا با شما فرق داره، معمولاً از ادامه دادن بحث با اونا دوری می کنین. اما امروز این جوری نیستین. حتی اگه وسوسه شید که این کار رو انجام بدین، یادتون باشه اگه هیچکی خودشو عوض نکنه، هیچ مشکلی حل نمیشه.

دی:شما امروز احساس می کنین که پیش آمدهایی که رخ داده کمی از بخش کنترلتان خارجه. این سخن بدین منظور نیس که اتفاق بدی افتاده؛ بلکه شما وقتی کنترل شرایط از دستتون خارج می شه ناراحت می شید. ولی امروز اتفاقات زیادی اتفاق افتاده که به نفع شما هستش، پس بهتره خودتون رو به دست سرنوشت سپرده و لذت ببرین.

بهمن: اگه شما هر نوع مشکلی چه کاری و چه شخصی داشته باشین، درهای خوشبختی خیلی زود به روتون بسته می شه. چون که امروز آخرین روزیه که خورشید هفتمین خونه شما، یعنی خونه مربوط به دور وبریا تون رو ملاقات می کنه. پس شما فقط امروز فرصت دارین تا هر ناراحتی و مشکلی که دارین رو مطرح کنین. پس حالا که شانس بهتون رو کرده فرصت رو از دست ندین.

اسفند: امروز اصلاً وقت خوبی واسه صحبت کردن در مورد برنامه هاتون با رئیس و یا همکارانتون نیس، چون که امروز شما نمی تونید خوب مقصود خود رو بگید. اگه شا یه مدت صبر کنین خودتون می فهمید که از چه کلماتی باید استفاده کنین. اما نباید بین صحبت کردن زیاد هیجان زده شید وگرنه قدرت اثر گذاری خود رو از دست می بدید. افکار خود رو به دقت هدایت کنین و نذارین حواستون پرت شه.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *