فال روزانه : فال امروز ۲۱ دی

فال روزانه : فال امروز ۲۱ دی

فال روزانه ۲۱ دی

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: فال هندیفال ازدواج

فروردین: امروز دادن وقتی واسه استراحت کردن چیزی حیاتی واسه شما به حساب میاد، وگرنه دیگه فرصتی واسه تفریح کردن نصیبتون نمی شه. اما حتی اگه خودتون هم بفهمین که چه راهی رو باید انتخاب کنین، شاید اتفاقی اتفاق بیفته که مجبور شید برنامه تون رو تغییر بدید. با این حال نباید به خاطر چیزای روشن بجنگین؛ پس عاقلانه تر اینه که انرژی تون رو واسه چیزای مهم تر زخیره کنین.

اردیبهشت: شما دنیایی از احساسات دارین که به طور کامل از نظرها غایبه و امروز شاید می خواین که این راه رو واسه خودتون نگاه دارین چون که باعث می شه همه چیز خیلی راحتتر به نظر برسه.. ممکنه فکر کنین که تازگیا در برابر توجه قرار گرفتین و فقط می خواین که واسه یه مدت از ستاره مجلس بودن بیخیال شین. از این زمان واسه جمع آوری احساسات تون استفاده کنین و انرژی تون رو شارژ کنین واسه اینکه دوباره اون رو واسه انجام دادن کارای حساسی درزمان روزای آینده نیاز دارید.

خرداد: شما در حالیکه تموم مسئولیت های خونواده و کارای خونه رو تقبل کرده اید، می خواهید فرد مسئولیت پذیری باشین، اما هروقت که می خواهید کمی تفریح کنین اولویت هاتون هم به سرعت تغییر می کنه! مهم نیس که چقدر تلاش می کنین، قادر نیستین از زیر بار مسئولیت هاتون فرار کرده و به شادی و پایکوبی مشغول شید!! به دنبال شکار یه لحظه خوب و مناسب گشتن فقط ناامیدی تون رو بیشتر می کنه؛ پس خم به ابرو نیاورده و هر کاری که ازتون انتظار می رود رو انجام بدین.

تیر: امروز شاید یه نفر ازتا درخواست پول کنه یا بخواد که کاری براش انجام بدین. باوجود اینکه شما نمی تونید بهش جواب منفی بدین، ولی اگه خودتون برنامه های دیگری داشته باشین عصبانی میشین. و اگه قادر نباشین که برنامه هاتون رو کنسل کنین، شرایط سخت تر شده و عصبانی تر میشین! البته خیلی خوبه که واسه خودتون مرزها و محدوده های رو مشخص کنین، ولی در مورد این مشکل گذشته این روش هدف دار کارساز نخواد بود. به هر حال شما مجبورین هم بهترین کار رو انجام بدین و هم راهی رو پیدا کنین که این فرد رو خوشحال نگه دارین!!

مرداد: شما امروز وقتی کاراتون رو تموم کردین نمی تونید خیلی راحت وقت تون رو واسه تفریح کردن با دوستانتون تنظیم کنین. شما هنوز وظایفی دارین که حتی شاید وقتی لیست کارای روزانه تون رو چک کنین اونا رو حس نکنین. همونطور که احساس گناه گردن به جز تلف کردن وقتتون هیچ کار دیگری نمی کنه، دفاع کردن از خودتون با بقیه هم اینگونه س. فقط تا جایی که در توانتان هست کاراتون رو انجام بدین و بعد هر نگرانی که مانع لذت بردن از زمان حال می شه رو از فکرتون بیرون کنین.

شهریور: شما می تونین درباره چیزایی که می خواین سخت گیر باشین و فرصت خود رو به خاطر یه تجربه جدید از دست بدین حتی اگه دقیقا با تصویری از ایده هایی که تو ذهن تون دارین منطبق نباشه. ممکنه از یه رابطه یا یه فرصت سرمایه گذاری عقب نشینی کنین به خاطر اینکه اونا دقیقا با انتظارات شمام خوانی ندارن. اما سریع قضاوت نکنین. هر چیز مهمی ارزش صبر کردن رو داره. پس قبل اینکه جواب پایانی خود رو صادر کنین چند هفته ای صبر کنین.

مهر: شما معمولا میتونین که با لیاقت نیازای خود واسه داشتن یه رابطه خوب دنبال کنین اما امروز سیاره حاکم شما ونوس دوره  سقوط کننده خود رو در هفتمین خونه از “معاشران” شما شروع کرده. شما تمایل دارین که خودهمزمان که به بقیه کمک می کنین تا به رضایت در زندگی شون برسن استعدادهای داخلی خود رو هم شکوفا کنین.  و با اینکه کلید تمرکز شما هنوز شامل اونایی می شه که دوستشون داریداما حالا بیشتر دوست دارین که چیزی که رو می خواین بررسی کنین. حالا خوبیش اینه در دراز مدت این داوری و قضاوت در مورد امکانات تون می تونه روابط شما رو محکم تر سازه.

آبان: ممکنه امروز کسی از دور وبریا تون کاری  فوق العاده عجیب انجام بده  که شما رو شوکه کنه. به جای اینکه حرفی بزنین که بعدا از گفتن شون پشیمون شید، بهتره  فعلا از عکس العمل نشون دادن  درباره اتفاقات گذشته دوری کنین. اجازه بدین بقیه بفهمن شما تا بحال  احتیاط می کردین، و نیاز به زمان دارین که قبل اینکه بتونین جواب گوی مسئله ای باشین اون رو خوب بررسی کنین.

آذر: ممکنه امروز دوستان تون از شما ناامید شن اما احتیاجی نیس که شرایط رو غیر از اون چیزی که هست کنین. در آخر رفتار غیرمعمول اوناس که شما رو سرگرم و حتی هیجان زده می کنه پس احتیاجی نیس که مانع اونا شید. اسلحه امروز شما اینه که کلا همه رو قبول دارین. اجازه بدید تا تکروی هرکی کم بشه و پلکانی شه واسه تعاون و همکاری همه با هم!

دی: امروز بسیار سخته که کارای روزانه کاری خود رو سروقت کلکشو بکنین به خاطر اینکه تمرکز شما بیشتر از همیشه پراکنده س. ماه خودنمای نشون شما در ششمین خونه از “جزییات تون” به راه و روش عملی شما نسبت به کارتون وارد می شه. اما این فقط در مورد فعالیتای بیشتر از اندازه شما نیس؛ بلکه درباره توانایی شما درباره یادگیری همزمان از منابع مختلفه. آگاه بودن از اینکه چه اتفاقی می افتد بهترین راه واسه ساختن آینده تونه!

بهمن: امروز شما در حالت و خلق خوشی و تفریح هستین و حالا خوبیش اینه بیشتر از اینکه فکرش رو بکنین این کار راحته.  تنها مشکل وقتیه که این نکته رو کشف می کنین بیشتر از اینکه انتظار داشته باشیداین کار پیچیده و سخته. انرژی قبلی خود رو واسه موضوعات ساده و بی اهمیت تلف نکنین؛ فقط با نور داخلی و راهنمای خود در روز پیش برید و صبر کنین تا این سختی ها بگذرند.

اسفند: شما تا حالا موضوعات احساسی خود رو به زور جلو می بردین و با اینکه هنوز به انتظار آینده هستین اما بازم به گذشته فکر می کنین تا بهتر بتونین احساسات گذشته خود رو درک کنین. ممکنه درباره برنامه ها پیش اومده یکم دودل باشین و این احتیاط زیادتر از اندازه می تونه شما رو برانگیزد تا راه حلای جایگیزینی در مورد اون چیزایی که نیاز دارین انتخاب کنین. اما فکر نکنین که اشتباهات شما رو پیدا می کنن یا می کنن. عوضش مطمئن باشین که خوش بینی از دست رفته شما دوباره برمی گرده.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*