فال روزانه : فال امروز ۲۲ آبان

فال روزانه : فال امروز ۲۲ آبان

فال روزانه ۲۲ آبان

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: حافظرنگ چشم

فروردین:شما جوری به فکر مسافرت کردن هستین که نمی تونید اصلا فکرتون راتغییر بدید. اما شما به خصوص واسه فرار کردن از وظایفتون می خواهید مسافرت برید و براتون فرقی نمی کنه به کجا برید، ولی باید از کسائی که دور و برتان هستن درس گرفته و به جنبه های دیگه زندگی تون هم نگاهی بندازید. خوشبختی شما بستگی به این داره که خودتون رو با عشق مسافرت که تازگی ها گریبان گیرتون شده وفق بدید.

اردیبهشت: برگشت ماه به نشونه تون در حالی که با احساسات تون ربط داره، همراه با مشکل هستش. اما شور و هیجان شدید شما باعث خاموش شدن بقیه می شه، چراکه اونا از اظهارات رک و بی پرده شما می ترسند. حتی اگه احساسات تون خیلی شدید هستن، فقط به خاطر اینکه آسون ترین راه رو انتخاب کرده باشین، اونا رو مخفی نکنین. عاقلانه س که وقتی واسه خواسته هاتون از بقیه درخواستی می کنین، ملایم تر رفتار کنین.

خرداد:امروز اندازه عصبانیت شما زیادتر می شه! واسه اینکه نمی تونید از دست ابعاد غیر منطقی و غیرمنطقی احساسات خود فرار کنین. باوجود اینکه شما سخنان منطقی رو خیلی راحت قبول می کنین، ولی الان وقت اینه که به مشکلات گذشته فکر کرده و پیامی که از ضمیر ناخودآگاه تون منشعب می شه رو به کار بگیرین. رد و بدل کردن نظر کردن با یه دوست مورد اطمینان کمک تون می کنه ترس هاتون رو شناخته و بر اونا پیروز شید.

تیر: شما معمولاً قبل اینکه کاری رو شروع کنین، در موردش فکر می کنین. عجیب اینکه به جای اینکه کارای جدیدی انجام بدین بیشتر در حال تغییر دادن همون کارای قبلی خود هستین. یادتون نره که ممکنه شور و هیجان تون به کام افراد دیگه خوش نیاد، پس بهتره کمی از اندازه اون کم کنین. اگه نتونستید در همون دفعه اول منظور خود رو برسونین دوباره تلاش کنین.

مرداد: شما فکر می کنین که میتونین با آرامش و سکوت تموم شور و هیجانات گذشته رو سپری کنین و هیچکی هم بهتون توجه نمیکنه. بدیش اینه افراد دیگه وجود ماه در دهمین خونه تون یعنی خونه موقعیت های اجتماعی رو کشف می کنن. تلاش نکنین به خودتون سختگیری کرده و از مقابل چشم هایی که قبل از این هم به شما خیره شده بودن فرار کنین. حتی اگه فکر می کنین آگاهی کامل دارین وقتی که احساسات خود رو بیان می کنین تا جایی که امکان داره طبیعی رفتار کنین.

شهریور: شما امروز به خودتون اطمینان کامل دارین، اما احساسات تون هنوز ممکنه بین شما و چیزی که نیاز دارین اتفاق بیفته فاصله بندازه. اگه کاری کنین که ذهنتون منحرف شه، مشاهدات و عقاید دقیق و زیرکانه تون و توانایی هاتون تبدیل به تنبلی غیر مناسب می شه. البته لازم نیس که خیلی کار کنین؛ فقط راهی رو پیدا کنین که به کمک اون تغییرات کوچیکی رو در فعالیت های روزانه تون بسازین.

مهر: امروز ونوس یعنی سیاره فرمانروای شما حسابی شارژ شده و شما رو وسوسه کرده بقیه رو در عشق و زیبایی تون شریک کنین! اما شما وقتی که یه بار شروع به بیان کردن احساسات تون بکنین، شاید قادر نباشین اونا رو کنترل کنین. به هر حال خطر کردن و باز کردن سفره دلتون الان مهم ترین کاریه که می تونید انجام بدین. حتی اگه چیزایی که آرزویش رو دارین به دست بیارین، افراد دیگه می فهمن که دقیقاً چه خواسته هایی دارین.

آبان: امروز ونوس جذاب و لوتوی تیره یعنی سایره فرمانروای تون، تو یه ردیف قرار می گیرند و توجه شما رو به سمت احساسات عاشقانه جلب می کنن. اما شما بیشتر تلاش می کنین که احساست خود رو مخفی کنین. به جای اینکه احساسات خود رو رد کنین، بدون اینکه به نتیجه کار فکر کنین خیلی راحت در مورد اونا صحبت کنین.

آذر: با اینکه شما می تونید هر موقعیتی که به نظرتون خیلی مهم و جدی آمده رو به اندازه کافی توجیه کنین، ولی اراده کردن های جدیتون بیشتر از اون چیزی که فکر می کردین نیازمند دقت و تمرکز هستن. این سخن بدین معنی نیس که شما فرد دودل و شکاکی هستین، بلکه معنیش اینه که شرایط نسبت به اون چیزی که در ظاهر به نظر می رسد پیچده تره و به خاطر اطلاعات پیچیده و دوپهلویی که حالا به شما رسیده خیلی راحت پریشون و نگران می شید. باید بیشتر وقت بذارین، با عجله به دنبال جواب پایانی گشتن فقط شرایط رو بدتر می کنه و مشکلات بیشتری رو به همراه داره.

دی: در حالی که اهداف دراز مدت شما براتون مهمتر و پررنگ تر می شن، شما لازم می دونین دقیقاً بفهمین که دنبال چی هستین. حتی اگه شما به طور کاملً به دنبال ایده های خود نرفته اید، ولی الان صحبت کردن در مورد امکاناتی که پیش روتون قرار داره چیزی لذت بخشه. از روبرو شدن با خواسته ها و انتظارات بقیه ترس نداشته باشین، فقط به خودتون امکان این رو بدین که در مورد تخیلات خود صحبت کنین.

بهمن: خیلی خوبه که قبل اینکه پروژه جدیدی رو شروع کرده و قدم جدیدی وردارین، زمان کافی واسه فکر کردن روی گزینه هایی که می تونید انتخاب کنین اختصاص بدید. شما باید به دقت تصمیمات خود رو سبک و سنگین کنین، عمل کردن از روی غریزه و بدون تفکر شما رو به جایی نمیرسونه. اگه لازم شد تصمیم فوری و عجله ای بگیرین، حتماً قبل از اون تموم نظرات مخالف و موافق رو بررسی کرده و خوب مورد آزمایش بذارین.

اسفند: همین چند روز پیش شما می خواستین شناخت حرفه ای خود رو بیشتر کنین، اما امروز به طور کاملً دیدگاه متفاوتی دارین. نگرانی های شما تغییر کرده و به جای نگران بودن به خاطر زمان حال بیشتر به فکر آینده هستین. به هر حال حتی اگه الان بیشتر وقتتون رو به پروراندن رویاهایتون اختصاص داده اید، لازمه که حتماً فردی منطقی باشین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*