فال روزانه : فال امروز ۲۴ آذر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: فال چاییفال شغل

فروردین:ممکنه بعضی وقتا در راه شما واسه رسیدن به اهداف تون اتفاقی بیفته که شما رو عصبانی و کفری کنه، اما اگه شما طبق انتظارات خودتون حرکت کنین، شاید حال و روز بهتری دارید. فرصت های زیادی این روزا واسه شما بوجود میاد که می تونید تحولاتی رو در کارتون بسازین  و وظایف روزانه خود رو با ایده های عالی تون پیوند بزنین. اما حالا نیاز دارین که خود رو کنترل کنین و به چیزایی که قبلا به خود قول اون رو داده بودین، برسین به جای اینکه کار جدیدی شروع کنین.

اردیبهشت: شما ممکنه امروز مسئولیت کارای زیادی رو بردوش بگیرین چون که به نظرتون می رسد اونا ساده تر از همیشه هستن. اما مشکل اینجاس که مایل نیستین که پروژه ای رو ادامه بدید تا زمانیکه بدونین  واقعا اون  کار درسته، وگرنه ممکنه همه راهی که رفته بودین رو برگردین. هر چند ممکنه بقیه به این فرق ها توجهی نکنن، اما مهم اینه که شما کار خود رو با کیفیت خوبی انجام بدین. به جای اینکه بعضی وظایف خود رو کنار گذاشته و انجام ندین، اون رو به روز دیگری بندازین.

خرداد: کنه گذشتن تعطیلات آخر هفته شما شاید باب میل شما نباشه و تفریح مورد علاقه تون هم  نباشه، اما بهترین حالت ممکن واسه شماس. شما کارای خیلی سخت و سنگینی  در هفته آینده پیش روی خود دارین؛ پس بهتره حالا که فرصت استراحت دارین از اون لذت ببرین. بدیش اینه، شما نمی تونید بگید که این تعطیلات خوب و کاملی بود، پس روی کارایی که باید انجام شن تمرکز کنین و خودتون رو مجبور کنین که به بهترین راه ممکن از این تعطیلی استفاده کنین.

تیر: امروزنگران تغییرات اخلاقی و روحیه خود نباشین، چون ماه وارد خونه اول شما شده و این باعث شده که امروز شکل های جور واجور و اقسامی از روحیات خود رو به نمایش بذارین. به این فکر نکنین که اینا از کجا می آیند و به کجا می روند. بیخود تلاش نکنین که عصبانیت تون رو به زور کنار بذارین یا اینکه خود رو به چیزی علاقمند کنین. فقط بذارین احساسات شما راه خود رو برن و تلاش نکنین اونا رو کنترل کنین. این به معنی اون نیس که باید مسائل داخلی تون رو با بقیه مطرح کنین. بلکه این اختلافت خودمونی رو واسه خودتون حفظ کنین تا بتونین دل تون رو زلال و صیقلی کنین!

مرداد:ممکنه عقیده شما این نباشه که افکارتون رو واسه خودتون نگه دارین، اما این شاید بهترین سیاستیه که حالا می تونید در پیش بگیرین. وقتی که اجازه می بدید احساسی از شما جدا شه، پنجره های دلتون باز شده و تموم رازها و اسرارتان می تونه بیرون ریخته شه. حتی اگرفکر می کنین که می دونین حد و مرز اون کجاس، اما ممکنه سخت باشه که وسط کار اون رو کنترل کنین. خوددار باشین و اسرارتان رو واسه خودتون حفظ کنین.

شهریور: شما ممکنه امروز نگران این باشین که دوستان تون درباره شما چه فکری می کنن، با عبور ماه از یازدهمین خونه شما، احتمال داره اگه بقیه بخوان به شما سری بزنن، شما از اونا انصراف کنین. اما این حساسیت زیادتر از اندازه  شماس، و هیچکی دعوایی با شما نداره که این طور بخواین گارد دفاعی بگیرین. تلاش کنین با بقیه راحت باشین. این مهم نیس که احساس می کنین چقدر ضعیف هستین!

مهر:افکار قدیمیر شما لازمه که امروز دور ریخته شن، به خاطر اینکه وقتی بررسی می کنین می ببینن که قلب تون چیز دیگری می گوید. می تونید خودتون رو نصیحت کنین که در کار بقیه دخالت نکنین. اما معمولا شما نمی تونید وقتی یکی از نزدیک ترین دوستان یا اعضای خونواده تون درگیر مشکلیه خود رو کنار بکشین. بعد از اینکه همه دلایلی رو که واسه کنترل خود داشتین بررسی کردین و به نتیجه ای نرسیدید اونا رو کنار گذاشته و ببینین احساس تون چه می گوید؟!

آبان:نظر شما درباره عشق می تونه امروز با ایجاد تعادلی بین دلهره و بی اعتناعی بهتر بیان شه. این به این معنی نیس که شما نمی خواهید با شخص مورد نظرتون رابطه خودمونی و راحتی داشته باشین؛ بلکه به این معنیه که شما بازم نیاز به استقلال و آزادی عمل دارین. حتی ممکنه بین اینکه کدوم یکی از دو راه زیر رو انتخاب کنین گیج و پریشون شید: رسیدن یا دوری کردن؟؟؟ می تونید این کار رو واسه خود راحت تر کنین؛ می پرسید چیجوری؟  به این فکرنکنید که شخص مورد علاقه تون عکس العمل منفی شدید نشون میده. با افکار مثبت خود رو آروم کنین.

آذر: شما شاید امروز واسه خلاص شدن از تنگنایی که جلوی روی شماس، آسون ترین راه یعنی تنبلی رو انتخاب می کنین. با اینکه این راه قابل تحسینی نیس، اما دوری کردن از درگیری و بحث و به تاخیر انداختن تصمیمات مهم می تونه بهترین و زیرکانه ترین راه شما واسه موقعیت فعلی تون باشه. صبر و تحمل شما می تونه براتون شور و عشق رو همراه بیاره، اجازه بدید این اختلافات  خود به خود حل شده و از بین برن. یکی دو روز به خود مهلت داده و بعد تلاش تون رو شروع کنین.

دی: با اینکه شما به روشنی می ببینن که چقدر کار دارین، اما الان دوست دارین به جای اینکه دید منفی نسبت به این قضیه داشته باشین آروم بمونین. شما معمولا با احتیاط و خوش بین هستین، اما این رو هم می دونین که رسیدن به اهداف تون نمی تونه ساده باشه. امروز رو استراحت کنین و فردا رو واسه برنامه ریزی بذارین، بعد تلاش خود رو شروع کرده و مشکلات پیش روی تون رو از بین ببرین.

بهمن:امروز شاید براتون سخت باشه که زندگی عادی هر روزه خود رو داشته باشین، و به نظر می رسد این میان یه چیزی غلطه. حالا خوبیش اینه، این ناراحتی کوچیک شما باعث می شه که وظایف ناتمامی رو که کنار گذاشته بودین به پایان برسونین. با کمی کمک از طرف دوستان، می تونید ناراحتی هاتون رو در کار تخلیه کنین، به جای اینکه همیشه در میان کارای تموم نشده خود بمونین.

اسفند: اینجوری نیس که همیشه همه چیز نادرست و اشتباهه: بلکه فقط ممکنه امروز نتونین باکلاس و تشریفاتی صحبت کنین. تقسیم کردن نگرانی هاتون با دیگری می تونه اون رو هم در این موقعیت بحرانی درگیر کنه، تا جائیکه همه کسائی رو که در این ماجرا درگیر هستن رو زیر سئوال ببره. با گفتن اینکه دقیقا چه اتفاقی افتاده می تونید بقیه رو راحت خاطر کنین به جای اینکه به اونا بگید شما چه فکر می کنین و نظر شما چیه.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *