فال روزانه : فال امروز ۲۴ مرداد

از صبح تا آخر شب بر شما چه می گذره؟!…

 

فروردین: امروز شما نمی تونین خیلی راحت فکرتون رو روی کار متمرکز کنین، چون که خیلی دوست دارین راه های مختلفی رو امتحان کنین. شما تلاش می کنین خودتون رو عالی مطرح کنین، اما آمیزه ای از موقعیتا که ذهن شما رو به سمت کار قبلی تون منحرف می کنن مانع از این کار شما می شن و به خاطر همین زمان زیادی واسه شما باقی نمی مونه که بتونین با رضایت این کار رو دنبال کنین. ذهنتون رو روی چیزایی که می تونن وجود داشته باشن متمرکز نکنین؛ بلکه به چیزایی که الان وجود دارن فکر کنین.

اردیبهشت: باوجود اینکه شما به یاد روزهایی افتادین که نسبت به الان بیشتر آزادی عمل داشتین، ولی شرایط و موقعیتای امروز باعث می شه که این رویاپردازی شما قطع شه. حالا خوبیش اینه تا وقتی که عنصر سازندگی و خلاقیت در وجود شما هست، شما این آزادی عمل رو دارین که بتونین در جنبه های جور واجور خودتون رو خوب نشون بدین. پس صبور باشین؛ اگه شما کارتون رو خوب انجام بدین، آزادیای بیشتر هم به دنبالش میاد.

خرداد: شما خیلی اصرار دارین که مشکل خانوادگی تون که تازگیاً به وجود اومده رو خودتون حل کنین، ولی شاید نتونین که جلوی دعوا و شلوغی رو بگیرین. امروز به اندازه کافی مشکل و پریشونی هست و بهتره که مسائل جدی تر رو به روزای بعدی بندازین. واسه اینکه خیلی سخت هستش که یکی دو روزه همه اونا رو حل کنین؛ فقط نباید وجودشون رو رد کنین.

تیر: فشارهای دوستانتون روی شما بازم ادامه داره؛ به خصوص اگه شما خودتون با احساسات خود صادق نباشین. شما امروز می تونین مرحله ای از کارتون رو که نسبت به اون چیزی که شما برنامه ریزی کرده بودین سخت تره رو در ذهتان مجسم کنین، ولی بازم استرسای فروخورده تون ظاهر می شن. متأسفانه شما خودتون رو به اشتباه میندازین، اما اگه بتونین چند روز بیشتر صبر کنین، می بینین که چه اتفاقاتی میفته.

مرداد: امروز صبر شما تموم شده. مشکلی که به وجود اومده به نظر خیلی راحت هم حل می شه، اما این راه حل هنوز به فکرتون نرسیده. اما امروز این کار براتون سخت تر هم شده، چون که شما فکر می کنین بقیه شما رو همونجوریکه واقعاً هستین نمی خوان و به خاطر همین نمی تونین با خودتون رو راست باشین. حتی اگه نا امید هم شده باشین، لزومی نداره بیخودی خطر کنین، چراکه زمان کافی ندارین.

شهریور: اگه شما امروز بخواین سازش داشته باشین، این سازش یا خیلی کم و یا خیلی زیاد به نظر می رسه. مهم نیس که شما چقدر خیلی با جدیت و تلاش زیاد کار می کنین، هرکاری کنین نمی تونین این مشکل رو حل کنین. یکی از دلایل به وجود اومدن این مشکل اینه که شما در مورد خود اون طور که واقعاً هستین صحبت نمی کنین و همه چیز رو نمی گین. اگه شما همه چیز رو واسه بقیه رو کنین، زندگی تون به توازن منطقی تری می رسه.

مهر: شما امروز احساس می کنین که یه نفر با شما مخالفه و برضد شما عمل می کنه، اما نمی تونین همین الان منشأ این مشکل رو پیدا کنین. اگه دلیل این کار رفتار خودتون بوده باشه، شما دوست دارین اونا به جای اینکه زندگی شما رو سخت کنن جلو بیان و با شما حرف بزنن. راحت ترین راه حلی که به ذهنتون میاد شاید موثر نباشه. پس شما قبل اینکه جواب خود رو پیدا کنین، باید خود رو واسه یه رقابت سخت آماده کنین.

آبان: امروز شما نمی تونین خیلی راحت بفهمین که دور و برتان چه خبره. واسه اینکه کسائی که شما رو در فهم واقعیت کمک می کردن، امروز خیلی قابل اطمینان نیستن. به دلیل اینکه یکی از افراد صمیمی خانوده تون و یا یکی از دوستانتون به شما نمی گه دقیقاً چه اتفاقاتی افتاده، نگرانی بی موردی وارد زندگی شما شده. متأسفانه بقیه در تجربیات و دیدگاهاتون سهیم نمی شن. پس به جای حرفای اونا بیشتر به صدای درونتون گوش بدین.

آذر: هدفای بزرگ در سر داشتن امروز باعث به وجود اومدن مشکلاتی واسه شما شده، چون که شما قبلاً زیاد به جزئیات توجه نکردین. مثلا اگه شما بخواین یه خونه بسازین فقط توجه کردن به زیر بنای خونه کافی نیس. به جای اینکه وقتان رو تلف کنین و انرژی تون رو روی چیزایی که دارین متمرکز کنین، چند روز دیگه هم صبر کنین و دوباره از صفر شروع کنین.

دی: به نظر می رسه شما از قبل واسه همه چیز برنامه ریزی کردین، ولی با اینحال امروز ممکنه ناامید بشوید، چون که شما می خواین همین الان نتیجه کارتون رو ببینین. اگه شما در نظر دارین در رشته تحصیلی جدیدی شروع به درس خوندن بکنین و یا واسه تعطیلات تابستونی به مسافرت برید، نباید عجله کنین و قبل از موقع دست به کار شید. حتی اگه از صبر کردن به خاطر رسیدن زمان مناسب خسته شدین، ارزشش رو داره که چند روز دیگه هم صبر کنین.

بهمن: اگه شما امروز وقت تون رو الکی تلف نکنین، می تونین به همه تعهدات خود عمل کنین. متأسفانه شما خیلی با جدیت و تلاش زیاد کار می کنین، فقط واسه اینکه بفهمین چه کارای دیگری هم می تونستید انجام بدین. لزومی نداره اونقدر به گذشته  خود برگردین، نگاه کردن به گذشته هیچ مشکلی رو حل نمی کنه. فقط باید در زمان حال حضور داشته باشین و خودتون رو واسه تغییراتی که در پیش روه آماده کنین.

اسفند: اگه شما امروز می خواین به کارایی که باید انجام بدین تا موفقیت آینده شما تضمین شه فکر کنین، پس الان وقتشه که که در زمان حال زندگی کنین. شما کارای زیادی واسه انجام دادن دارین، پس حواستون نباید پرت شه. به صحبتای بقیه زیاد گوش ندین، واسه اینکه اونا از شما انتظارات غیر منطقی دارن. عمل کردن طبق استانداردهای خودتون مهم تر از تأمین کردن رضایت بقیه هستش.

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *