فال روزانه : فال امروز ۲ فروردین

فال روزانه ۲ فروردین

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: عصبانی شدن به خاطر دلایل واهی فقط تلف کردن انرژیه، اما شما قادر نیستین با مخفی کردن فشارها و سختی های زندگی احساسات خود رو بروز ندین. مخفی کردن احساسات منفی شاید عکس العمل های بد رو به تاخیر بندازه، اما این تاخیر در دراز مدت تاثیر بدتری می ذاره. بهترین کار اینه که به تحولات داخلی خود اعتراف کنین و تاجایی که امکان داره با نرمش و مهربانی سفره دلتون رو باز کنین.

اردیبهشت: سیاره بخت شما یعنی ونوس در چرخه قهقرایی خود قرار گرفته و شما در این سال جدید وسوسه شده اید که به جای بیان کردن آرزوهاتون اونا رو واسه خود داخلی کنین. با اینحال امروز وقتی که از طرف یه منبع قوی محدودیت هایی براتون ایجاد می شه، از رسیدن به آرامش داخلی ناامید می شید. سرکشی و نافرمانی فقط تلف کردن وقت و انرژیه؛ چراکه شما شاید بر فشارهای خارجی که بهتون تحمیل می شه پیروز نمی شید. پس عاقلانه جبهه خود رو انتخاب کرده و تلاش کنین با بدیهیات نجنگید.

خرداد: امروز وقتی که ماه وارد هفتمین خونه تون یعنی خونه رابطه ها می شه، دور و بری ها شما از انجام دادن کارای ساده و پیش پاافتاده خسته شدن! حالا خوبیش اینه بیشتر اونا خوش بین و مثبت اندیش و حتی بعضی وقتا الهام بخش هستن. شما از رابطه برقرار کردن با اونا سود میبرین؛ چراکه شما رو واسه رفتن به طرف ایده های بزرگ تشویق می کنن و با ایمان و اعتقادشون بهتون انگیزه میدن. ولی یادتون باشه شمام درعوض می تونید با سهیم کردن اونا در افکار مثبتتون نقش موثری در زندگی اونا اجرا کنین.

تیر: شما شاید تا مدت خیلی کوتاهی بتونین ایمان و باور کورکورانه داشته باشین، اما اگه یه بار وانمود کنین که همه چیز روبه راه س-وقتی که در واقع این جوری نیس- از این کار خسته و دلزده میشین. به جای اینکه باسرپوش گذاشتن روی همه چیز خاطر جمع نبودن خود رو مخفی کنین، تلاش کنین رو راست بوده و موقعیت خود رو واسه افراد دیگه به طور دقیق توضیح بدید. این روش هدف دار واسه شما زحمت زیادی نداره. مزیت دیگه این کار اینه که اگه اونا صداقت و اعتمادتون رو نسبت به خودشون ببینن، بیشتر دوستتون دارن.

مرداد: باوجود اینکه در سال جدید خوشی ها و لذت های جدید به زندگی تون راه پیدا کرده، ولی حالا شما احساس سرخوردگی می کنین! شاید شما دوران سخت و پرتنشی رو گذرونده باشین، اما حالا آسمون نورانی تر شده و افق های روشنتری پیش رو دارین! اما مشکلات هم کمین کرده و در راه هستن و اگه کنترل برنامه هاتون از دستتون در بره دلسرد و ناامید میشین. با رد کردن و ندیده گرفتن واقعیات زندگی فقط اتفاقات ناچارا رو به تاخیر می اندازید. شما می تونید با هوشمندی و آگاهی نگاه های منفی رو در خود شناسایی کرده و اونا رو به افکار مثبت تبدیل کنین.

شهریور: شاید امروز دوست داشته باشین کارت شادباش سال نو واسه یکی از دوستان قدیمی تون بفرستید، اما این کار مقدماتی می خواهد که شما بهش فکر نمی کردین! شما نمی تونید خیلی راحت عمیق ترین احساسات خود رو به زبون بیارین، واسه اینکه امروز فقط نباید در مورد عشق و علاقه تون صحبت کنین، بلکه باید در عمل هم عشق خود رو ثابت کنین. پس از انجام دادن کارای جدید واسه نشون دادن علاقه خود ترس نداشته باشین!! و در سال جدید در رفتارتون تجدید نظر کنین.

مهر: شما در سال گذشته انقدر روی نقش خود در جامعه و یا فعالیت های کاری خود تمرکز کرده بودین که مسائل خیلی بزرگتر و مهم تر رو از دست داده بودین. الان زمان این نیس که به جای فکر کردن به زمان حال به فکر آینده بوده و دیدگاه های خود رو تغییر بدید. البته در سال جدید شما بازم باید با وظایف و مسئولیت هاتون روبرو شید، اما می تونید به طور هم زمان مهم دادن به رویاها و آرزوهای قدیمی که به خاطر کارتون اونا رو کنار گذاشته بودین، این کار رو انجام بدین و هم اینکه به نقش خود در خونه و خونواده هم بیشتر توجه کنین.

آبان: امروز فقط به فکر بازی و تفریح هستین، اما واقعا گیج شده اید و نمی دونین چیجوری به چیزایی که می خواهید برسین. به خاطر تغییرات ایجاد شده در سال جدید سیاره بخت تون شما رو در راه درست قرار می دهد، اما حالا ارتباطش با نپتون تیره و تار باعث می شه، بعضی وقتا هم به مانع بربخورید. واسه رسیدن به اهدافتون عجله نکنین. اگه خیلی مشتاقید که همین حالا به جایی که می خواهید برسین، ناامیدی و ترس دردسرساز می شه. درعوض تصمیم بگیره که در سال جدید آروم تر حرکت کنین و در طول راه هم از تجربیات خود لذت ببرین.

آذر: این روزا شما شما زیاد دوست ندارین در جمع حاضر شید! واسه اینکه به جای جلب توجه کردن بیشتر به نتیجه اعمالتون اهمیت می بدید. با اینحال شاید تا آخر عید کمی تغییر کنین! شما امسال دوست دارین کارای زیاد و مهمی انجام بدین و واسه انجام دادن این کارا توانایی کافی هم دارین. ولی قبل اینکه تصمیمی بگیرین در موردش خوب فکر کنین، واسه اینکه شما کسی نیستین که به خاطر رضایت بقیه و جلب توجه کردن کاری رو انجام بدین.

دی: شما امروز در خیال و رویا غرق شده اید و موقعی به مشکل برمی خورید که نتونین فرق بین رویا و واقعیت رو تشخیص بدید. شما می تونید با فکر کردن در مورد زندگی ای که خودتون برگزیده اید از رویاهایتون استفاده بهینه ببرین. جزئیات تصویر ایده آلی که واسه سال جدید رسم کردین رو تصور کنین، اما فعلا در موردش با کسی حرفی نزنین. درحالیکه قدم به قدم در کارتون پیشرفت می کنین، روی مقصد و نتیجه کار تمرکز کنین.

بهمن: امروز ماه وارد نشونه تون شده و شما مهربون تر و منعطف تر شده اید! اما حتی اگه احساس دلسوزی و دل رحمی می کنین، در حالیکه فاصله بین آروزهای ایده آل و موقعیت جدید خود رو می ببینن، این حس هم اینکه می تونه باعث سقوط و سقوط شما شه. امسال شما دو راه پشت سر و دو نگاه پیش روی خود دارین که می تونید یکی رو انتخاب کنین. گزینه های خود رو به دقت بررسی کنین، شما در حالیکه نسبت به وقایع روی داده عکس العمل نشون می بدید، آینده خود رو هم انتخاب می کنین.

اسفند: این روزا شما خیلی به سمت و طرف خیال پردازی کشیده می شید، واسه اینکه وقت هایی که شما زیاد درگیر کار و امور اداری نیستین افکارتون دور و حوش موضوعات خیالی و رویایی دور می زند. با این حال دوستان نزدیک و افراد خونواده تون بهتون اجازه نمی بدن به طور کامل از واقعیت فرار کنین، اما بازم نمی تونن شما رو به لحظه حال بر گردونن. شما باید زندگی خیالی خود رو با واقعیت های دنیای بیرون تطبیق بدید و منطقی تر رفتار کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *