۳ پیش بینی باورنکردنی اما واقعی درباره سئو در آینده

۳ پیش بینی باورنکردنی اما واقعی درباره سئو در آینده

الان که در حال مطالعه این مطلب هستین هزاران سایت در جهان مشغول تدوین و پیش بینی قوانین جدید در سال ۲۰۱۷ هستن. پیش بینی ها هم تا حد زیادی قابل حدس هستن. تجربه کاربری، سایت موافق با موبایل یا تولید محتوا کاربرپسند که تقریبا پیش بینی هایی تکراری هستن چون بعضی از اصول در دائمی و غیرقابل تغییر ان. حال نوبت به پیش بینی های متفاوت و دور از تصوری می رسد که دید شما رو نسبت به تغییر می دهد. پیش بینی های باورنکردنی اما واقعی درباره در آینده که چشمون شما رو نسبت به تغییرات دور و برتون بازتر می کنه.

پیش بینی های باورنکردنی درباره سئو در آینده

بزرگ ترین تغییر در الگوریتم رتبه بندی گوگل
RankBrain و بقیه یادگیری های ماشینی مورد استفاده بوسیله گوگل به صورت اختصاصی کلیک ها و اندازه علاقمندی کاربران در هر سایت رو زیر نظر می گیرند. یادگیری ماشینی با دیدن رفتار کاربران نسبت به هر سایت می آموزد دفعات بعد از اون سایت دوری گزیند یا برعکس کاربران بیش تری رو به سمت اون هدایت کنه.
نکته باحال در این تغییر و تحولات اینه که کم تر کاربری در طول سال ۲۰۱۷ متوجه این روند می شه. RankBrain بر خلاف الگوریتم پاندا و پنگوئن خیلی نامحسوس حرکت می کنه و هیچ وقت یه شبه ترافیک ورودی به سایت شما افت زیادی پیدا نمی کنه. در واقع پیش بینی واسه تغییرات الگوریتم رتبه بندی گوگل به این صورته که بعد از مدت زمان طولانی سایت شما دچار تغییرات زیادی می شه.
خداحافظی با جستجو محلی گوگل
با در نظر گرفتن تغییرات سئو در سال ۲۰۱۷ به نظر می رسد ساختار جستجو محلی در گوگل هم عوض شه. درسته که سئو هیچ وقت نمی تونه از این توانایی خود با در نظر گرفتن سیستم پرداخت مستقیمی که از این روش به وجود آمده دست بکشه اما روش جستجو محلی دیگه به شکل قبل در دسترس نخواد بود. در آینده جزئیات بیش تری در رابطه با تغییرات این سیستم می خونید.
ارزش گذاری سئو به عنوان بهترین کسب وکار اینترنتی
آخرین پیش بینی ما در رابطه با آینده در سال ۲۰۱۷ ارزش سئو هستش که دو برابر می شه. همونجوریکه می دونین هیچ وقت از بین نمی رود و همیشه تب و تاب این معنی و به کار گیری سرویس سئو هست. از این رو شرکت های کم تری می تونن شانس بیش تری واسه مطرح شدن در بحث و داشته باشن.

اشتراک گذاری در: فیسبوک توئیتر گوگل + لینکدین پینترست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*