۵ آزمایش سئو برای موفقیت : همه چیز دان سئو شوید

بعضی وقتا در وصف و جزئیات اون دچار دودلی می شیم. نمی دانیم اون رو یه هنر معرفی کنیم که با حرکت ظریف دست متخصصین رتبه سایت شما رو بالا می برد یا این که اون رو یه علم گسترده بدونیم که تبدیل به صنعتی بزرگ شده! از دیدگاه شما هر چی قدر شیرین یا تلخ باشه یا اون رو ساده پندارید به هر حال یه نیاز رایج و عمومی واسه شکل های جور واجور سایت ها هستش. فرآیندی که طی شدن اون دروازه ای واسه شروع بقیه خدمات مثل یا است.
اون چه که امروز از میدونیم رو مدیون آزمایشا و آزمون و خطاای زیادی هستیم که دیروز بوسیله کارشناسان انجام شده. پشت هر موفقیتی که در کار سئو رخ می دهد یا هر شکستی که در این دوران تماشاگر اون بودیم تلاش بعضیا نهفتهه که وقت خود رو واسه آزمایش تاثیر عوامل جور واجور در موفقیت با بررسی کردن.
الان خوب می دانیم که رمز و راز به طور کامل معلوم نشده و واسه تاثیر عامل های جور واجور باید تست و آزمایش انجام داد. در فست سئو تاثیر چند عامل مهم در رنک سایت رو مورد برررسی قرار دادیم که در ادامه می خونید:

آزمایش سئو و بررسی تاثیر عوامل جور واجور

تاثیر CTR طبیعی در رتبه بندی یا رتبه بندی سایت
بار ها و بار ها به اهمیت CTR یا اندازه کلیک نسبت به رتبه اشاره کردیم. اما چه رابطه ای بین این عامل مهم و رتبه بندی سایت هست؟
با اینکه از CTR به عنوان یه عامل مهم نه فقط در بلکه در تبلیغات آنلاین یاد می شه اما کسائی که طوری با گوگل و الگوریتم های اون آشنایی دارن رابطه مستقیم این دو عامل رو رد می کنن.
در این باره تحقیق کردیم و فهمیدیم رابطه نامحسوسی میان اندازه کلیک نسبت به رتبه و رتبه بندی هست. سایت هایی که CTR بیش تری نسبت به رقبا دارن در رتبه یک تا چهارم گوگل جای می گیرند. حال اون که سایت های مشابه با اندازه کلیک کم تر در رتبه شش تا ده جای گرفتن.
تاثیر نوشتن دوباره عناوین محتوا در CTR
با در نظر گرفتن تاثیر CTR در رتبه بندی سایت ها جور واجور به دنبال راه هایی واسه بهبود این عامل هستن. نوشتن دوباره عناوین و ویرایش اون ها واسه بهینه شدن ترفندیه که یه مدت می شه سایت ها ازش استفاده می کنن.
به عنوان زیر دقت کنین:
بهترین روش واسه سئو
وقتی که این عنوان رو به ” ۴ روش هدف دار برتر واسه موفقیت” تغییر دادیم اندازه CTR حدود ۴.۱۹ درصد زیاد شد.
همونجوریکه می ببینن گوگل حتی به ساختار عناوین نوشته ها یا همون هدینگ مطلب هم دقت می کنه.

این مطالب ادامه داره……

اشتراک گذاری در: فیسبوک توئیتر گوگل + لینکدین پینترست
Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *