فال روزانه : فال امروز ۱۰ دی

فال روزانه ۱۰ دی

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: فال شمعفال موفقیت

فروردین: شما امروز تلاش می کنین که از عصبی شدن و دچار وحشت شدن جلوگیری کنین و آسون ترین راه هم اینه که بذارین بقیه حواس شما رو پرت کنن تا به احساسات سخت و پیچیده خود فکرنکنید. اگه خود رو در میان خونواده، دوستان و یا همکلاسی هاتون محاصره کنین راهیه که می تونید توسط اون از درگیری با احساسات خود پیشگیری کنین به خاطر اینکه شما باید وظیفه خود رو در پیشبرد گفتگو و صحبت انجام بدین. درسته که این یه راه حل دائمی نیس، اما غرق کردن خود در میان کسائی که مانند شما فکر می کنن و هم فکر شما هستن می تونه به طور موقت فشار عصبی رو از شما دور کنه.

اردیبهشت: شما تازگیا به این فکر افتاده اید که به مدرسه برگردین و دوباره تحت آموزش قرار بگیرین و فکر میکنین که این کار می تونه چشمون شما رو به راه جدیدی درزندگی باز کنه. اما حتی درس خوندن و یادگیری بعضی چیزها همون قدر غیر عملیه که یه فیلسوف اهل عمل نیس و به جنبه های عملی زندگی کاری نداره. دیگه اینکه این راه شما رو به مدت طولانی سرگرم نمی کنه و زود از اون خسته میشین. از طرف دیگه، اما این می تونه راهی باشه که تمایلات گذشته خود رو ارضا کنین، البته راه های دیگری واسه سرگرم شدن هست از جمله خوندن متون فرهنگی و دینی و یا مراجعه به بعضی کتاب های منبع که می تونه اطلاعات شما رو هم به روز گردونه.

خرداد: شما به طور طبیعی کنجکاوین، اما این حس کنجکاوی شما تبدیل به فکری دائم درباره مسافرت های خارجی، جستجو و افکار بزرگ شده. این موضوعات می تونه به شما کمک کنه که از این افکار نگران کننده ای که الان درگیر اون هستین خلاص شید. هنوز اما فرار کردن از وظایف و مسئولیت هایی که در خونه دارین به اون آسونی که فکر می کنین ممکن نیس. ، برنامه ریزی واسه اهداف دراز مدت راه حل بسیار آسون تر از اینه که تلاش کنین کاری رو حتما همین امروز تموم کنین.

تیر: با اینکه شما آدم بسیار واقع بینی هستین، اما امروز ممکنه روزی باشه که فردی رو ملاقات کنین که درها رو به روی شما باز کنه. اگه کسی در زندگی شما ظاهر شد، مطمئن شید که وقتی رو صرف این می کنین که بشنوین چی گفته می شه و شما بتونین در قبال اون جواب گو باشین. الان زمان این نیس که به تعقیب ماده غاز وحشی بپردازید. پس مراقب این باشین که چه نوع ماجراجویی رو انتخاب می کنین.

مرداد: هنوز موضوع سر کسانیه که دور و بَر شما هستن. در این زمان ماه وارد هفتمین خونه روابط شما می شه. شما نمی تونید در خلأ وجود داشته باشین؛ الان باید در دوره آسونی از زندگی خود قرار داشته باشین، پس می تونید تموم روز رو برقصید و شادی کنین. اما پیشرفت باید کم کم باشه. اگه به نظر می رسد شما الان به جایی نمی رسید و صاحب عنوانی نمی شید نگران نباشین. حتی قبل اینکه بفهمین، پیشرفت یهو  جلو روی شما  ظاهر می شه .

شهریور: شما در تضادها استاد هستین چون که امروز در این مرحله پنهونی بسیار مثبت  و عملی واقع می شید. اما مایل نیستین که به خودتون اجازه بدید با افکار درهم برهم در ابرهای توهمات غرق شید. با این وجود، اجازه نمی بدید تعهدات استوارتان باطل شده و به حقیقت نپیوندند. شما باید همه امکانات رو در نظر بگیرین، که در  آخر تصمیم خود رو گرفته و با تصمیم تون زندگی کنین.

مهر: واسه شما سخته که بفهمین منبع الهامات شما کجاس، مثل اینه که در فصل تازه ای از زندگی تون باد تازه و خوشی می وزد. اندیشه های شما ممکنه باعث بروز چیزای واقعا زیبایی شن. به هر حال، اون با زبون بیگانه ای سخن می گوید؛ و واسه شما فرصتی واسه رقابت ایجاد می کنه تا از اصول و موارد اساسی استفاده کنین. اصلا مهم نیس که چقدر عجیب و غریب به نظر می رسد، ایده هایی رو در دست انجام بگیرین که بدونین بازده اون به سمت شما میاد و در اون بخش عمل کنین تا بتونین چیز تازه ای بوجود بیارین.

آبان: شما احساس می کنین حتی داخلی تر از همیشه هستین که معمولا در این موقع از سال بودین. با داشتن ده تا از دوازده سیاره ای که  الان در نشون شما در سومین و چهارمین خونه شما قرار دارن، الان زمان اینه که با اون چیزی که تا الان می دونستید به رقابت بلند شین و کارها رو به شکلی هدایت کنین که به درد بخور و اثر داشته باشه و کی به شما می گوید که باید…؟ حتی اگه رفتار شما و این حالات تون امروز بعداز ظهر و تموم فردا ادامه داشته باشه، بهتر اینه که همه چیز رو آسون بگیرین تا اینکه فقط کار کنین، کار، و کار!

آذر:  اولین انتخاب شما امروز اینه که به جای اینکه به  موضوعات عقلانی توجه کنین بیشتر وقت خود رو واسه موضوعات احساسی بذارین. اما این موضوع می تونه بسیار زود خسته کنن شه مگه اینکه شما ایده هاتون رو به پول و منافع مالی تبدیل کنین یا اینکه فکرکنید بیشتر دوست دارین چه کاری واسه خوشبخت شدن انجام بدین. تا می تونید ثابت قدم باشین؛ تا همین چند وقت دیگه که خیلی هم دور نیست شرایط کیهانی تغییر می کنه و بهتره بذارین شرایط پیش اومده راه خود رو برن به جای اینکه تلاش کنین که شرایطی که براتون مقدر بوده رو به همون وضع نگه دارین.

دی: افکار و اندیشه های شما توسط افراد زیرکی که دور و بر شما هستن ممکنه تحت تاثیر قرار بگیره، اما شما هنوز با هر ایده جدیدی که در هر قدم از راه تون بوجود میاد مقابله می کنین؛ باور داشتن به اون چیزی که تا بحال می دونستید به نظر می رسد مهمتر از یادگرفتن درباره اون چیزی که بعدا پیش خواهدآمد، است.  یادتون باشه ترسیدن از آینده انگیزه سالمی نیس، اگه شما می ترسید، روی این افکار منفی خود کار کنین تا تبدیل به عشق و امید شه.

بهمن: شما هنوز احساس می کنین که چیزی در حال تغییره، اما هر چی روز می گذره شما بیشتر مایل به این می شید که خودتون رو از ترس و وحشت دور کرده و به بالاترین درجه برسین. هرچند این پیشرفت شما ممکنه از چشم بقیه مخفی بمونه، بخاطر اینکه اونا نشانی از این ندارن که شما دارین پیشرفت زیادی در جهت رویکردهای داخلی می کنین مگه اینکه شما از راه خود خارج شید تا به اونا توضیح بدید. راز خود رو واسه کسی معلوم نکنین تا زمانکیه بدونین به کجا دارین می روید.

اسفند: امروز می تونید یه کمک واقعی از طرف دوستی دریافت کنین. حالا خوبیش اینه، این شایعه ای بی معنی نیس که از دوردست ها واسه کمک به شما اومده باشه. بلکه اون پیشنهادی واقعی از طرف کسیه که شما اون رو می شناسیده- کسی که می تونه تاثیری فوری و نشاط بخش در روز شما داشته باشه. به وضعیت فعلی راضی نباشین. نگه داشتن آهن روی آتیش می تونه حس خوبی واسه شما جفت و جور کنه.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *