فال روزانه : فال امروز ۱۱ بهمن

فال روزانه ۱۱ بهمن

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: ممکنه امروز پریشون تر و غمگین تر از همیشه باشین، چون که ماه واسه یکی دو روزی وارد نشون شما شده؛ به هر حال، هنوزم شما این توانایی رو دارین که معامله ای رو به صورت عالی کلکشو بکنین اما اگه احساسات تون رو موثر نکنین و اجازه ندین که بقیه شما رو از کوره بدر ببرن. شما وقتی بسیار هیجان زده می شید بدون هیچ سختی ای کنترل خود رو از دست می بدید. اما این نباید باعث شه که شما از کار دست وردارین، تلاش کنین بازم اهل عمل باشین، حتی وقتی آدرنالین خون شما بالا رفت!!

اردیبهشت: امروز می تونید از شر غم و غصه ای که شما رو مشغول به خود کرده بود، خلاص شید، مخصوصا اگه بتونین ناراحتی و یا ناراحتی که در زیر خاکستر خود رو مخفی کرده رو برطرف کنین.اما هنوز شما ممکنه درباره احساسات خود نگران باشین، به خاطر اینکه نمی تونید همه اونا در گفتگوی خود با دور و بری ها تون بازگو کنین. به جای اینکه نگران این باشین که کدوم نیازاتون رو باید بازگو کنین، قبول کنین که هر چیزی که شما باید بگید وقتی نتیجه میده که فرصت اون پیش بیاد. شما بیشتر از اون که فکرش رو بکنین وقت دارین.

خرداد: امروز هیجان و شادی شما مسریه، اما اگه دوستان و یا همکاران تون شما رو پشتیبانی نکنن همه شادی های دنیا هم نمی تونن کارا و مسئولیت های رو که دارین بکنن. یه ایده بزرگ و عالی ممکنه اونقدر خوب به نظر برسه که شما بدون اراده اون کار رو انجام بدین. فقط واسه این عجله می کنین که اون رو آنقدرمحکم و استوار کنین که احتیاجی به دوباره کاری و هدردادن وقت واسه دوباره انجام دادن اون نباشه. آروم باشین تا تلاش هاتون بتونه نتیجه ثابت و پایداری داشته باشه.

تیر: اگه امروز بقیه از شما توقع داشته باشن که موقعیتی رو اداره کنین و اون رو سرو سروسامون بدید که خیلی سخت و غیرعملیه، شما از کوره در خواهید رفت و بدنبال اون احساس ناخوشایندی دارید. این خطر بزرگی واسه شماس که در جواب اونا نه بگید، پس ممکنه که مجبور شید اعتماد بنفس خود رو تقویت کرده و این مسئولیت رو قبول کنین. با این وجود، مهمه که بدونین این معامله “همه یا هیچ” نیس، شما با قدرتی که دارین بدون هیچ سختی ای و در کم وقتی می تونید از عهده این کار برآیید.

مرداد: به نظر می رسد که هیچی نمی تونه امروز جلوی شما رو بگیره. اما ممکنه اگه نتونین درک درستی از شرایط داشته باشین یهو فهمیده باشین که اشتباه می کردین. خوش بینی کورکورانه می تونه شما رو با مشکلات یا صخره هایی در مسیرتون روبرو شدن کنه اما تمایل و اشتیاق تون قبل اینکه خیلی دیر شه با اطمینان راه رو براتون باز کرده و مسیرتون رو صاف می کنه. بکار بردن قدرت کنترل تون، سیاست به طور کامل عاقلانه ایه به جای اینکه وقتی لبه پرتگاه قرار گرفتید به دنبال چتر نجات باشین تلاش کنین قبل از اون از این سیاست استفاده کنین.

شهریور: امروز می خواهید کاری رو واسه اولین بار انجام بدین و به خاطر همین علاقه مند ولی نگرانین. شما ترجیح می بدید که درباره موقعیت الان بیشتر بدونین و فکر می کنین این کار به شما قوت قلب لازم رو میده. اگه زمان کافی داشته باشین دوست دارین که واسه این مسئولیت و ماموریت، مهارت هایی رو که لازم دارین یاد گرفته و تمرین کنین. اما زمان کافی واسه این کار ندارین. با ترس هاتون روبرو شدن شید و تا جایی که امکان داره از روی ترتیب و به قانون جلو برید.

مهر: اگه امروز دوست یا شریک تون عصبانی باشه، شما این توانایی رو دارین که اون رو آروم کنین. شما از این نمی ترسید که بقیه رو تشویق کنین تا برابر نظرات شخصی خود حرکت کنن و زمینه اصلی زندگی خود رو پیدا کنن، به جای اینکه بر فرق های به طور کامل رو متمرکز شن. حالا به دنبال راه حل های محافظه کارانه نباشین. یادتون باشه که شما می تونید امروز یه مصلح واقعی باشین، البته اگه مایل باشین که خطر کنین.

آبان: به نظر می رسد اگه امروز در میان کار تکراری و روتین خود یه استراحت کوچیک داشته باشین واسه تقویت روحیه تون خوب باشه. حتی اگه کارا رو سر هم بندی کرده باشین و اوقات بسیار خوبی داشته باشین، ممکنه قادر نباشین اونقدر که همیشه آرزویش رو داشتین آسون گیر و بی قید باشین. سرحالی روحی گذشته شما اونقدر نیس که کارای جدی و سختی رو که در پیش رو دارین از یاد ببرین. آگاه موندن از فرق بین لحظه حال و آینده می تونه اعصاب شما رو آروم کرده و شما رو قادر سازه که از لحظه حال خود لذت ببرین.

آذر: با اینکه شما از یه مرحله جدید عبور کرده اید، اما حالا آماده مقداری تفریح و بازی هستین. حالا خوبیش اینه، شما ممکنه شیطنت هایی رو که بدنبالش هستین رو پیدا کنین. بدیش اینه، این بیشتر از اون هستش که شما در جستجویش بودین. یادتون باشه که خیلی راحت می شه شادی و خوشی لحظه حال رو از دست داد. خود جوش باشین، اما هم اینکه یه پای خود رو روی زمین استوار نگاه دارین.

دی: ممکنه شما در راهی موفق شید؛ این راه می تونه درهم شکستن یه فوریت واسه شروع کردن کار جدیدی در خونه باشه یا اینکه اولین قدم رو واسه بیان احساسات تون با یه دوست نزدیک یا یکی از اعضای خونواده تون برمی دارین. اما شما هم اینکه تصمیم دارین که از مسئولیت طولانی یه مدت که دارین پریشون و پریشون نشید. با این وجود، این تغییر یهویی می تونه اضطرابی بر شما وارد کنه اما باید تلاش کنین که اهداف آینده تون رو با تمایلاتی که گرفتن رضایت زودگذر دارین متعادل و هماهنگ کنین.

بهمن: هر چند نشدنی به نظر می رسد، اما سرعت زندگی شما افزایش در حال زیاد شدنه. شما می تونید از یه چیز به سمت چیز دیگری بدوید و به دنبال خود یه سری از کارای تموم نشده رو بر جای بذارین. به جای اینکه تلاش کنین تا یه عالمه از کارا رو در وقت کم و با هم دیگه انجام بدین، تلاش کنین روش کار خود رو عوض کنین و کارای کمتری رو انجام بدین و درنهات از اینکه می ببینن چیجوری می توان کارای زیادی رو با کمی آرامش داشتن انجام داد حیرت زده میشین.

اسفند: حالا شما به طور غیر ارادی تمایل دارین که با پول خود کارای زیادی انجام بدین، پس قبل اینکه خارج از خریدهای عادی تون، هزینه ای کنین خوب فکر کنین. شاید مایل باشین که وسیله به طور کامل بیخودی بخرین که اصلا بدردتان نخواد نخورد، این کار حتی از نظر مالی هم ایده خیلی جالبی به نظر نمی رسد. اما یهو شما می فهمید که شرایط مالی تون حالا زیاد روشن نیس. شما باید چند روزی صبر کنین خوب به هدفی که تو ذهن دارین فکر کنین، تا بعدا از این کاری که انجام داده اید پشیمون نشید و افسوس نخورین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *