فال روزانه : فال امروز ۱۳ تیر

فال روزانه : فال امروز ۱۳ تیر

فال روزانه ۱۳ تیر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: سیاره بخت شما یعنی بهرام در موقعیت و مکان خودش ثابت مونده، اما الان زمان کم کردن فعالیتای الهی و مذهبی نیس. برعکس، حوادث خیلی کنه و آروم شدن ولی شما توانایی این رو دارین که خیلی سریع در مورد رابطه این اتفاقات با همدیگه فکر کنین. با همه این احوال اختلاف خیلی شدید که بین دنیای درون تون و دنیای بیرون هست ممکنه باعث فاصله افتادن بین شما و دوستان یا خانوده تون شه و شکافی که بینتون ایجاد می شه شما رو نا امید می کنه. ولی عکس العمل شدیدی نشون ندین، فشار و درگیری به طور کامل و خود بخود از بین میره.

اردیبهشت:با اینکه برنامه های دراز مدت تون در ماه گذشته متمرکزتر شده بودن، شما در حالیکه به هدفتون نزدیک میشین، کم کم از دست این برنامه ها خلاص میشین. شما حالا در راه دیگه ای قرار گرفتین، پس در مورد بخش کاری خود بازنگری کنین و در مقصد پایانی خود تغییراتی بسازین. اگه تصمیم جدیدتون با تصمیم قبلی به طور کامل متفاوت بود نگران نشید. شما چیزای زیادی درباره خود و جهان خود یاد گرفتین، پس اگه لازم شد آماده باشین که راه و روشتان رو هم عوض کنین.

خرداد: موقعیت شغلی و حرفه ای شما یه مدت به بن بست خورده و بهتره در این هفته بخشی از زماتتان رو به بازنگری کردن روش هدف دارای جدیدتون اختصاص بدین. امروز این مشکلات قابل مدیریت هستن، مخصوصا اگه که شما سهم خودتون رو در این حوادث خارجی شناخته باشین. شما از همین الان می تونین اولین مرحله کارتون رو شروع کنین.

تیر:شما در مورد برنامه های آخر هفته خود مطمئن نیستین. حتی اگه بدونین که چه می خواین، بازم هول و هراس دارین که واسه رسیدن به همه اونا وقت کافی نداشته باشین- که درست هم فکر می کنین! به جای اینکه از مقدار اونا کم کنین می تونین بخشی از برنامه هاتون رو به هفته های بعد بندازین. اگه حس می کنین وقت در حال به آخر رسیدنه نگران نشید، شما امکانات زیادی پیش روی خود دارین.

مرداد: حالا خوبیش اینه امروز یه روز خوب واسه شما هستش چون که آسمون شما به طور کامل صاف و آفتابیه و خیلی راحت می تونین همه چیز رو ببینین. از این موقعیت استفاده کرده و به راه زندگی خود نگاه کنین و دریابید که چی باید انجام بدین تا به اهداف خود برسین و فکر خود رو محدود نسازید. این شرایطی که با اون روبرو هستین، شما رو قادر می سازه که اهداف دراز مدت تون رو تعیین کرده و با تلاش واستقامت و البته کمی شانس بدون هیچ سختی ای به اونا برسین.

شهریور: شما می تونین در نقطه بالاترین درجه احساسات خود قرار بگیرین اما این شرایط از یه سو می تونه جذاب باشه و از طرف دیگه کمی ترسناک، پس بهتره به نقطه تعادل خود برگردین. اگه شخصی یا چیزی، فکر شما رو مشغول کرده، به زودی حقیقت ماجرا براتون رو می شه. اگه تصمیم به ورزش کردن گرفتین، میتونه ایده خوبی واسه امروز باشه.

مهر: سیاره حاکم شما یعنی ونوس در هفتمین خونه خود قرار میگیره و در این هفته باعث می شه که رابطه شما با بقیه و به خصوص شخص مورد علاقه تون بهتر و گرم تر از گذشته باشه. این وضعیت جدید باعث شادی و نشاط بیشتر شما می شه طوریکه شخصیتی باحال تر از قبل واسه بقیه به نظر می رسین. ممکنه یه رابطه کاری و یا شخصی جدید به شما پیشنهاد شه. از لذت بردن از زندگی نترسین و حالا که شرایط اون پیش اومده، از این موقعیت استفاده کنین.

آبان: ونوس وارد ششمین خونه یعنی کار می شه و ممکنه شما رو گول مالیده و کارایی شما رو کم کنه. تمرین صبوری می تونه به شما کمک کنه که از قرار گرفتن در موقعیتا ناجور اجتماعی در امان باشین اما ممکنه امروز کمی شرایط تغییر کرده و شما در موقعیت خاصی قرار بگیرین. در چند هفته آینده ممکنه که در رابطه ای که دارین شرایط پیچیده ای بوجود بیاد اما نباید این نکته رو از یاد ببرین که همین مشکلاته که می تونه یه رابطه رو خوب و گرم نگه داره.

آذر: شما در مرحله سختی از زندگی تون واقع شدین، از واسه این موضوع بسیار نگرانین،  واسه اینکه از این مرحله عبور کنین پیشنهاد می کنیم که با وجود سختی راه مقاومت کنین چون حالا خوبیش اینه  ساحل خوشبختی در انتظار شما هستش. با صبر و مقاوتی که پیشه راه خود می کنین، آینده بهتری رو واسه خود رقم میزنین.

دی: شما ترجیح می دین که بیشتر در منزل باشین چون از فعالیتای اجتماعی تون خسته شدین ، واسه یه مدت استراحت کنین اما لازمه بدونین که شما الان در سکوی پرش قرار دارین و هر لحظه موفقیت بزرگی در میدون اجتماعی نصیب شما می شه. آدمایی هستن که میخوان میدون زندگی رو بر شما محدود کنن با هوشیاریتان جلوی این افراد  رو بگیرین، به ذهن خود مراجعه کنین.

بهمن: شما تازگیا حساس می کنین به  شخصی نیاز دارین که از شما مراقبت کنه و مواظب شما باشه. شما باید این درخواست رو با دوستان یا اعضای خونواده تون مطرح کنین چون تا وقتی که این سخنان رو بر زبون نیارین کسی از خواسته داخلی شما باخبر نمی شه. شما بسیار فردی جداگونه و خود کفا هستین، این صفت شما رو در صحنه های زندگی تون بسیار کمک میده. کمی در رفتارتون رو راست عمل نمی کنین بهتره مانند گذشته رو راست باشین تا از ناراحتیای که در آینده براتون اتفاق می کنه جلوگیری کنین.

اسفند: شما روزای به طور کامل عجیب و شادی رو می گذرونین و تموم این هیجانات به خاطر روحیه شادیه که شما تازگیا در درونتون  بیدار ستختین. فعالیتای خوشحال، ممکنه شما رو از انجام کاراتون باز داره به این موضوع حواستون باشه. واسه اینکه شادیتون دوامم بیشتری داشته باشه و لذت بیشتری ببرین، بهتره بقیه رو هم در شادی تون شریک کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*