فال روزانه : فال امروز ۱۳ فروردین

فال روزانه ۱۳ فروردین

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: مثل اینکه امروز مخفی کردن عصبانیت و خشم واسه شما از بیان کردن احساس واقعی تون راحت تر باشه. شاید هول و ترس دارین که وقتی شروع به حرف زدن کردین دیگه نتونین جلوی خودتون رو بگیرین! پس اصلا حرف نزدن مطمئن تره. بدیش اینه اگه احساسات منفی نهفته در وجودتون تبدیل به خشم و عصبانیت شه روزای آینده روابط و تعاملاتتان در محل کار پیچیده و پیچیده می شه. پس بهتره بر ترسهایتان پیروز شده و در مورد حقایق پنهونی وجودتون صحبت کنین.

اردیبهشت: امروز خیال پردازی شما جوری از حقیقت دورتون می کنه که خیلی راحت نمی تونین راه برگشت رو پیدا کنین!! اما در حالیکه به دنبال راه برگشت به جایگاه قبلی خود می باشین و فکرتون رو  به کار میندازین، سرسختی شما بهتون کمک می کنه. عجیب اینکه شما بزرگترین کیفر و مجازات واسه خودتون هستین! پس هرکاری که لازمه رو انجام بدین تا از افکار و اعتقادات اشتباهتان که فکر می کنین خوبه بیرون بیایید. تا موقعی که از قرار گرفتن تون در راه درست مطمئن نشدین، لازمه چندین بار راه خود رو عوض کنین.

خرداد:  یکی از تواناییاتون اینه که وقتی تحت فشار هستین هم می تونین هوشمندی و زیرکی خود رو حفظ کنین و این توانایی امروز نجاتتون میده! اما شما باید به هر قدمی که برمی دارین به دقت توجه کنین تا هیچ اشتباهی ازتون سر نزنه. کیوان سخت گیر به سمت سیاره بخت شما می چرخه و یه بار و واسه همیشه نبود توانایی شما در حل یه مشکل رو نمایان می سازه. و عوضش الان وظیفه شما اینه که بارها از زوایای جور واجور به این مشکل نگاه کنین. منظور این نیس که استراتژیاتون الکی و بی نتیجه س، بلکه الان مشکلات شما سخت تر از اون چیزیه که شما تصور می کنین.

تیر: امروز دست خط شما روی دیوار خواناتر و خواناتر می شه و شاید چیزی که می خونین رو دوست نداشته باشین! فشاری که بهتون اعمال می شه بیشتر شده و مجبورتون می کنه در موقعیت سختی قرار بگیرین. شما می خواین با افکار خود آزاد و راحت باشین، و حتی اگه نبود تمایل شما واسه باز کردن سفره دلتون تبدیل به شور و اشتیاق شه باز شرایط جدید لازم میکنه سکوت اختیار کنین. حتی اگه عزمتونو جزم کردین روش هدف دار ثابت و مشخصی پیدا کنین، وقتی که مشکلات از راه های مختلفی که انتظارش رو ندارین تغییر می کنن، شمام از عوض کردن افکارتون ترس نداشته باشین.

مرداد: امروز روبرو شدن با یه آینه نقد کننده چیزیه که به طور کامل بهش احتیاج دارین تا تکونی به خود داده و از غرور بیرون بیایید! حتی اگه فکر می کنین که میدونید چیجوری باید در برابر مشکلات گذشته عکس العمل نشون بدین، حالا شما کم کم در حال دیدن دنیا با دیدی جدیدتر هستین. برنامه های گذشته تون واسه هماهنگ کردن شما با موقعیت جدیدتون کافی نیستن. اگه در لحظه حال تمرکز داشته باشین، قادر میشین که به آسونی خودتون رو با هرچیزی که سرنوشت براتون تدارک دیده هماهنگ کنین.

شهریور: امروز توجه کردن و اهمیت دادن به احساسات افراد دیگه واسه شما بیشتر ناراحت کننده س، چراکه هر زمان شما بااطمینان قصد و قصد خود رو اعلام کنین، واکنشهای افراد دیگه مجبورتون می کنه حرفه هایی که قبلا زده این رو دوباره بازنگری کنین. از سمت کیوان به طرف سیاره بخت شما یعنی عطارد استرس و نگرانی وارد می شه، پس چسبیدن به برنامه تون واسه شما تقریبا چیزی نشدنی می شه. با اینکه شما قادر هستین انعطاف پذیری خود رو حفظ کنین، اما هنوزم کنار اومدن با احساساتتون واسه شما مشکله. هر اتفاقی که روی میده رو انقدر شخصی نکنین و به خودتون نگیرید.

مهر: موجی قوی از خاطر جمع نبودن امروز شمارو  به طور کامل شسته و با خود می بره! و شما می فهمید که چند روز آینده سخت تر از اون چیزیه که فکر می کردین. اما حالا واسه شما سخته که جلوتر از چند روز آنیده رو ببینین و پایانی کردن برنامه هاتون چیزی غیر ممکنه. بدیش اینه امروز تموم توانایی هاتون تبدیل به استرس و نگرانی می شه. اما از شما انتظار میره تا که تا موقعی که آبها از آسیاب بیفته فقط صبر کنین و فعلا تصمیم پایانی نگیرید.

آبان: تازگیها بیشتر از قبل دوست دارین که با مجموعه مشکلات خارجی جلو رفته و همراه شید، مخصوصا اگه این مشکلات خارج از کنترل شما باشن. اما حالا که واقعیت کم کم به ذهن شما رخنه می کنه نگرانی کم شما تبدیل به ناامیدی محض می شه. بدیش اینه این شرایط از چیزی که شما توقع دارین بدتره. و حالا خوبیش اینه به احتمال زیاد شرایط اونقدر که شما فکر می کردین بد نیس! پس قدمهایی حساب شده وردارین تا بتونین دوباره در راه درست قرار بگیرین. اما حساسیت بیشتر از اندازه نداشته باشین، وگرنه شرایط از اینی که هست بدتر می شه.

آذر: شما واسه عنوان کردن اون چیزی که در ذهنتون دارین خیلی عجله دارین! اما تمایل خیلی شدید شما می تونه بدین معنی باشه که بعدا شما مجبور میشین راه رفته رو برگردین. منظور ما این نیس که شما در موشکافی کردن اتفاقات اشتباه عمل میکنین؛ بلکه شرایط و موقعیت دائم در حال تغییر و نوسانه و شما می تونین خیلی زودتر از موقع قدرت اراده کردن خود رو به دست بیارین. بدیش اینه شما حتی اگه بدونین عکس العمل نشون ندادن و بیان نکردن حرف دلتون ایده خیلی خوبیه، بازم انجام دادن این کار اگه غیرممکن نباشه، براتون خیلی سخت هستش. حالا خوبیش اینه شما بعدا فرصت این رو دارین که دوباره تصمیمتان رو آزمایش کرده و اگه لازم شد اونو عوض کنین.

دی: شما امروز نمی تونین در مورد داخلی ترین نیازاتون اراده کردن کنین و داشتن تصویر واضحی از احساساتتون براتون خیلی راحت ممکن نیس. نبود تمایل افراد دیگه واسه کمک کردن به شما ممکنه شرایط رو خیلی بدتر کنه. حواستون باشه که اشتباه نکنین؛  شرایط مبازه و جنگ جفت و جور شده و در این درگیری هیچ برنده ای وجود نداره. اگه گفتگو و مباحثه آزاد و رک و راستی رو شروع کنین کار خیلی عاقلانه ای انجام دادین، اما مطمئن شین که طرف مقابلتون هم با شما همکاری می کنه، وگرنه این کار هیچ فایده ای نداره.

بهمن: شما امروز باید مرزی بین جستجو کردن در احساسات جدی  و خوشحالی و پایکوبی کردن بسازین. اما شاید شرایط سخت تر شه، چون که هر کدوم از استراتژیاتون در جایگاه خودش براتون به درد بخور نیس. پس شما باید هر دو کار رو انجام بدین! مشکل اینجاس که هر نوع رفتاری رفتار دیگه رو در برنمی گیرد. با همه این احوال شما حتما باید از این شرایط درس جدیدی بگیرین. حتی اگه لازم شد که به عقب برگشته و اطلاعات بیشتری که نیازه رو جمع کنین.

اسفند: امروز در شریک کردن بقیه در احساساتتون چه احساس راحتی بکنین چه نکنین، نسبت به همیشه اونا رو جدی تر گرفتین. شما زیاد دوست ندارین به بقیه بگید چه دوست دارین، واسه اینکه اونا واسه شنیدن تموم خواستهاتون آمادگی کامل ندارن. یادتون باشه که این روزا شاید برنامه های یه نفر دیگه از برنامه هاتون مهم تر باشه. پس حالا تمرکز کردن روی نیازای افراد دیگه تبدیل به مشغولیت جدید شما می شه.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *