فال روزانه : فال امروز ۱۴ اردیبهشت

فال روزانه : فال امروز ۱۴ اردیبهشت

فال روزانه ۱۴ اردیبهشت

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: هیچ موضوعی ارزش این رو نداره که شما رو از تلاش کردن و تلاش واسه آینده تون باز داره، در این روزا موضوع ای ذهن شما رو به خود مشغول کرده که مانع از هر گونه پیشرفت تون می شه. شما کارا و فعالیتایی رو انجام می دین که هیچ ضرورتی ندارن. پیشنهاد می شه پولا و منافع مالی تون رو بی خودی تلف نکنین، اونا رو جمع کنین و نگه دارین تا زمان خرج درست اونا فرا رسد. فکر خود رو روی مسائل پوچ و تو خالی مشغول نسازید چون تنها انرژی شما رو میگیره. واسه شما الان کیفیت مهمه نه کمیت.

اردیبهشت: شما باید چشمون تون روی بعضی از مسائل ببندین و وانمود کنین که اونا رو نمی ببینن چون وگرنه تنها شما آسیب می ببینن. شما دارای انرژیای مثبت زیادی هستین انرژیایی مانند: صبر، ایستادگی، که هر شخصی این انرژیا رو نداره و این یه نعمت از طرف خدا واسه شما هستش. هر مسائله ای به آسونی نمی تونه به اصطلاح خون شما رو به جوش بیاره پس افکار خود رو به درستی موشکافی کنین تا مشکلات تون کمتر شه.

خرداد: زندگی امروز شما با زندگی که در دیروز یا چند هفته پیش داشتین به طور کامل فرق کرده. رفتارا و مشکلاتی رو که مانند یه سد بزرگ در مقابل شما قد علم کرده بودن رو خیلی راحت و آسودگی خیال بیشتری کنار می ذارین. صحبتا یا رفتارای مثبتی که از نزدیکان تون یا اعضای خونواده تون گرفتین باعث شدن که شما هر چی بیشتر و با امید بیشتری بتونین به قله موفقیت صعود کنین.

تیر: شما در قبلی افکاری داشتین که ممکن بود شما رو به خطر بندازه اما حالا و الان از این افکار خلاص شدین. شما خیلی راحت نگران و غصه دار میشین، بهتره روی این جنبه روحی تون کار کنین چون اگه به همین روند ادامه بدین کم کم دچار افسردگی میشین. بر عکس شما آدم خوش شانسی هستین فقط شما شانسای خود رو خیلی راحت از دست می دین و حواس تون به اتفاقاتی که می افتن نیست.

مرداد: شما در این روزا با یه انسداد مالی روبرو هستین و به هر کاری که دست می زنید با مشکل مواجه میشین و راهتون سد می شه. اما لازمه بدونین شما خیلی راحت با این مشکلات کنار اومدید و می تونین اونا رو از سر راه خود وردارین. تمرکز شما روی مسائل مهم و خاصی که پیش میاد مانند یه پل شما رو به موفقیت میرسونه. ممکنه در این روزا شغلی به شما پیشنهاد شه که هیچ سابقه ای در اون ندارین اما نگران نباشین چون شما می تونین در این کار خوب پیش رفت کنین.

شهریور: در این روزا استرس شدیدی بر شما پیروز شده. شما تلاشای زیادی رو در جهت کنترل این استرس انجام می دین اما بدیش اینه نمی تونین از دل نگرانی تون کم کنین پس بهتره دیگه به این موضوعات فکر نکنین. این نگرانیا در رفتارای شما تاثیر مستقیمی دارن و باعث می شن که شما رفتار یا صحبتایی رو انجام بدین که بعدا از انجام اونا پشیمون شید.

مهر: شما احساسات خود رو شدیدا کنترل می کنین که نکنه حرکت یا گفتار احساساتی از شما سر نزنه اما از مرحله پرتین چون هیجاناتی که اونا رو سرگوب می کنین، می تونن باعث خوشحال شدن هر چی بیشتر شما می شن. احتیاج به انجام هیچ کاری نیس تنها اجازه بدین احساسات واقعیتون بیان شن.

آبان: شما فعالیتا یا صحبتایی رو تازگیا شروع کردین که به اونا ایمان کامل دارین، باور اعمال تون شما رو در راهی که وارد شدین بسیار کمک میده تا بتونین با مشکلاتی که بر سر راه تون قرار میگیره راحت تر مقابله کنین. اصلا نگران نباشین چون راهی که در اون وارد شدین شما رو به خوشبختی می رسونه. از فعالیتای روزمره تون هم غافل نشید چون فعالیتای روزمره تون همیشه تجارب بسیاری رو واسه شما داره.

آذر: شما افکار بزرگی رو در سر می پرورانید و واسه اجرای اونا می خواین دست به کار شین، اما بهتره یه مدت رو صبر کنین تا شرایط بیشتر بر وفق مرادتون شه چون در اون صورت موفقیت شما صد درصد هستش. شما قدرت تخیل بسیار زیادی دارین، این قدرت بسیار مثبت هستش اما یادتون نره که شما در دنیای واقعی در حال زندگی کردن هستین پس باید تموم این احساسات رو با دنیای واقعی هم تراز کنین.

دی: شما با اتفاقات غیر منتظره ای مواجه میشین که ممکنه به شما یه شوک بدن. اما شما باید توانایی انعطاف پذیری خود رو زیاد کنین. فقط کافیه جستجو لازم رو در مورد مسائل جور واجور اجرا کنین تا بتونین با راحتی بیشتری وقایع رو پیش بینی کنین و با هر پیش اومدی شوک زده نشید.

بهمن: شما در مورد شغلی خود در مرحله آزمون و امتحان بودین و شرایط بدی رو می گذراندید اما حالا با توفیق خدا به همه امتحانات موفق شدین و راحت خاطر شدین. مثبت بینی فوق العاده شما باعث شده که مشکلات رو کوچیک ببینین به خاطر همین مشکلات رو ساده تر حل می کنین. اگه در موقعیت سختی باشین با نگرشی مثبت و با گرفتن مشورت از بقیه این مشکلات رو حل می کنین و با درایت بالایتون اجازه هیچ گونه انتقادی رو به کسی نمی دین.

اسفند: شما خیالات خود رو به زیبایی رنگ می کنین و می آرایید اما باید بدونین خیالات در زندگی واقعی فایده ای ندارن. خیالات می تونن به شما انرژی مثبت بدن اما هیچ وقت مطلق عمل نمی کنن. شما از قدرت تفکر بالایی بهره مندین بیشتر مسائلی رو که تجزیه می کنین به درستی ثابت می شن، اگه می خواین در آینده موفق باشین بهتره از انرژی و قدرت تفکرتون استفاده بهینه بکنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*