فال روزانه : فال امروز ۱۵ آبان

فال روزانه ۱۵ آبان

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: فال امتحان عشقفال زیبایی

فروردین: شما هنوز تلاش می کنین که احساسات خود نسبت به دوستان نزدیکتان رو دسته بندی کنین. شاید به رویاهایتون اجازه بدید که یه رابطه دوستانه خوب رو زنده کنن. یا شاید هم می خواهید نیازتون واسه ایجاد کردن مرزهایی شخصی رو روشن و شفاف کنین.

اردیبهشت: شما شاید ایده های خوبی واسه انجام دادن کاراتون در محل کار البته با روشی جدید و متفاوت داشته باشین. با اینکه مدتها در مورد این روش فکر کرده اید، ولی اگه حدس می زنید این روش کارایی نداره و یا کسی ازتون پشتیبانی نمی کنه فعلاً اون رو اجرا نکنین. به جای اینکه فکر کنین افراد دیگه بهتون ملحق شده و کمکتون می کنن، فعلاً بهتره از خیر این موضوع بگذرید و انرژی تون رو تلف نکنین!

خرداد: شما امروز با کمک منطق تون می تونید دیدگاه خوبی حاصل کنین. اما این بدین معنی نیس که شما به رویاهایتون اجازه ایجاد کردن یه رابطه دوستانه ایده آل تر می بدید. الان بهترین روش هدف دار واسه شما اینه که در عین حالا که روابط عادی خود رو حفظ می کنین، تسلیم عشق نشید.

تیر: شما آماده جشن گرفتن هستین!! یا آماده انجام دادن کاری لذت بخش هستینٰ، حتی اگه هنوز وظایفتون رو انجام نداده باشین. اما شما دوست ندارین تنهایی تفریح کنین، پس دنبال کسی می گردید که با هم تفریح کنین و در جستجوی این وقت تون رو تلف می کنین. اگه طرف مقابل تون دلش نمی خواهد شما رو همراهی کنه، بی خودی به اون اصرار نکنین. شاید اگه تنها تفریح کنین بیشتر لذت ببرین!!

مرداد: شما هنوز کارای زیادی واسه انجام دادن دارین و نکات مبهم زیادی هم به صورت سربسته باقی مونده ان. حتی اگه بی صبرانه منتظر شروع کردن کاراتون هستین، الان بهتره که اصلاً کاری انجام ندین و یه برنامه تفریحی تدارک ببینین. در عین حال به موقع خودش به فکر اهدافتون هم باشین. به جای اینکه برخلاف جریان آب شنا کنین، خودتون رو به دست اون بسپارین.

شهریور: شما امروز در فکر تغییر دادن روش خود هستین و هرچقدر بیشتر فکر می کنین این موضوع سخت تر می شه. حالا خوبیش اینه مشکل خیلی حادی براتون پیش نمیاد، اما باید از موشکافی کردن منطقی کردن دست وردارین. اگه به جای دنبال کردن حقیقت از غریزه و حس ششم خود پیروی کنین راه حل خوبی پیدا می کنین.

مهر: شما امروز درگیر آرزوهای مربوط به شغل و حرفه تون شده اید. به جای اینکه اون رو جدی گرفته و خودتون رو درگیر کنین، واسه یه مدت در رویاهای شخصی و خصوصی تون گشت و گذار کنین! یه بار که دوباره رویاهایتون زنده شن از یافته های اون حیرت زده میشین. نگران نباشین؛ واقعیت صبر می کنه تا شما برگردین.

آبان: شاید امروز بازم کارای زیادی واسه انجام دادن در داخل خونه داشته باشین که ربطی به وظایف شغلی نداره. با اینحال فایده ای نداره با حوادث خارجی بجنگین. مقاومت و نبود انعطاف پذیری در شما ناراحتی های بیشتری براتون به همراه می آورد. تنها چیزی که در این روند از دست می بدید غرور نابجا هستش.

آذر: اگه شما نتونین به دوست نزدیکتان بگید دقیقا چه حسی دارین اعصابتان خرد می شه. شاید دلایل خیلی خوبی واسه حرف نزدن و ساکت بودن داشته باشین، اما نمی تونید در برابر وسوسه دردل کردن مقاومت کنین! لزومی نداره تموم آرزوهای خود رو بگید، اما نباید از دور وبریا تون سلب اعتماد کنین.

دی: امروز فکر شما دور و حوش پول و سکه دور می زند! اما دنبال راه هایی هستین که بتونین در مورد یه موضوع مهم مالی اراده کردن کنین. افکار بزرگ داشته باشین؛ واسه اینکه رویاهای شما فوق العاده بزرگ هستن. در مورد تصمیماتی که آنی و لحظه ای هستن احتیاط کنین، اگه در مورد اقدام بعدی خود به طور کاملً مطمئن نیستین، بهترین کار اینه که در مورد تموم گزینه ها تحقیق کنین.

بهمن: امروز روزیه که باید در بین همکارانتون بدرخشید! اما شاید نتونین از محبوبیت خود به نفع خود استفاده کنین. تا وقتی که به خودتون مغرور نشید، مورد تشویق و توجه واقع شدن تجربه عالی و زیبایی هستش.

اسفند: امروز یکی از نزدیکان تون می خواهد حرف خیلی مهمی بهتون بزنه، اما به دلایل نامعلومی منصرف می شه. متاسافنه شما نمی تونید کاری بکنین و اگه بیشتر تلاش کنین سدی که بینتون ایجاد شده عمیق تر می شه. بعضی از این مشکلات شاید نتیجه رویاپردازی های شما باشه. بهترین کار صبر کردنه؛ پس وقتی رو اختصاص بدید که رویاهای خود رو منطقی تر کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *