فال روزانه : فال امروز ۱۵ آذر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: فال انبیا شب یلدافال ازدواج

فروردین: امروز احتمال داره که شما بی اینکه خودتون بدونین به چه دلیل، یهو خونتون به جوش بیاد، به خاطر اینکه اشعه های خورشید، باعث می شه رگ های اعصاب سیاره شما قرمز شه. مریخ جنگ جو سیاره حاکم شماس، پس شما مایلین که در جریان مشکلات باشین حتی قبل اینکه اونا اتفاق بیفته. شما می تونید آگاهانه انتخاب کنین که از این انرژی که با رفتار مثبت تون بوجود می بیارید، استفاده کنین تا از آزادی بیان دیگری دفاع کرده یا اینکه در مقابل مشکلاتی که واسه شما پیش میاد، شجاعانه وایسید.

اردیبهشت: شما واقعا دوست ندارین که وقتی عصبانی می شید احساسات تون رو نشون بدید، گر چه می تونید وقتی خیلی فشار عصبی به شما وارد میاد، تبدیل به یه حریف خطرناک بشوید. ممکنه امروز احساس کنین که اگه کسی شما رو به بازی گرفت قادر هستین که ببینین چقدرمی تونید احساسات تون رو کنترل کنین. اما شما مجبورین که ناراحتیتان رو واسه خود نگه دارین. بالاترین راه رو در پیش بگیرین و اجازه بدید که امواج منفی از کنار شما عبور کنن.

خرداد: ممکنه امروز بقیه دنبال همیشه دنبال این باشن که با شما جر و بحث کنن، و به نظر می رسد شمام قادر نیستین از هوش و زیرکی تون واسه آروم کردن اونا کمک بگیرین. واقعا، به نظر می رسد که هر لحظه این دشمنی بیشتر می شه. پس، سرنوشت این درگیری و نتیجه اون بستگی به شما داره. شما می تونید جربزه خود رو بکار گیرید و از این موقعیت ناخوشایند بگذرید و یا اینکه می تونید انرژی و زمان خود رو تلف کنین تا با اونا بجنگین. کدوم راه رو انتخاب می کنین؟

تیر: توجه کردن به اینکه امروز در محل کارتون چی باعث بروز مشکل می شه شاید آسون ترین قسمت قضیه واسه شما باشه و سخت تر اینه که اجازه بدید بقیه هم متوجه ماجرا شن. مشکل شما اینه که واقیعت رو اون طور که خود می ببینن بیان می کنین، و در مقابل بقیه هم از عقاید تون دفاع می کنین. اگه تصمیم دارین که خود رو استوار نگه دارین، از گرفتاری های که تو یه اون شما رو غرق خود می کنن، دوری کنین. روی یه تصویر بزرگ و فیلسوفانه و چشم انداز اون تمرکز کنین، اما حواستون باشه که از حقایق غافل نشید!

مرداد: یه جست و جوی داستانی و عاطفی ممکنه همه چیز رو در نظرتون پرانرژی و هیجان جلوه دهد، یا اینکه می تونید تو یه فعالیت فیزیکی سرسختانه شرکت کنین تا انرژی اضافی شما رو بگیره. اگه شما این راه رو از دیگری انتخاب نکنین، فرصت خوبیه که این نتیجه منفی دهد. راه خوبی نیس اگربخواهید کنترل تون رو از دست بدین، که موجب این می شه که کسائی رو که همیشه دوست داشتین با شما باشن، رو از دست بدین.

شهریور: تصویر خونه و خونواده شما امروز به نظر پرمخاطره می رسد. قوس الهام بخش، واسه دسته ای از سیاره هایی که در چهارمین خونه از روح و روان شما قرار دارن، می گوید که شما دوست ندارین که در همون دیواره هایی که شما واسه مواظبت از خود ساخته بودین محدود بمونین. اما یکی از نزدیکان تون ممکنه بخواد که تا رسیدن به نتیجه دست نگه نداره. و این واسه شما خیلی سخت تر می شه که شما دیگه احساس آزادی نمی کنین. دیگری رو نیازارید که این به بهتر شدن وضع شما کمکی نمی کنه. به خودتون قول بدین که بال هاتون رو واسه پرواز باز کنین.

مهر: هر چند شما رو همیشه با نام ” واسطه و صلح دهنده سیاره ها” می خوندن، اما امروز ممکنه نتونین این کار رو با خورشید بی رمق و مریخ جنگجو در سومین خونه روابط تون بکنین. حرف های شما و ایما و اشاره هاتون که با لحنی عصبانی و پرخاشجو ادا می شه، ممکنه بقیه رو بقیه رو ناراحت کرده و اونا رو مجبور کنه که در برابر شما موضع دفاعی بگیرن. اگه شما ناخواسته باعث ناراحتی بقیه شدید، زرنگ باشین و قبل اینکه روزتون خراب شه و کنترل اون رو از دست بدین از اونا عذر خواهی کنین.

آبان: اهداف شما امروز توسط آتشی که خورشید به سیاره شما با اشعه هاش می دمد، شارژ می شه. سخته که یه راه متعادل پیدا کرد چون شما تصویر روشنی از اون ندارین. شما دست کم به این فکر نمی کنین که چه می خواهید؛ شما فقط در اون پیش می روید بدون اینکه به روشنی مشخص کنین که به چه اهدافی در این راه باید برسین. براتون سرنوشت ساز و خیلی با اهمیته که الان به روشنی مشخص کنین در زندگی چه اهدافی دارین یا اینکه می خواهید یه فرصت طلایی واسه رسیدن به اهداف تون رو از دست بدین؟

آذر: اتصال جسورانه مریخ – خورشید در نشون شما دیده می شه که نشون دهنده اینه که امروز سیستم بدن شما از طریق انرژی زیادی که دارین ممکنه بهم بریزه، اما این وقتیه که بتونین اون رو سازمان بدید. شما خیلی راحت می تونید با افکار بزرگ و عالی خود هر کسی رو تحت تاثیر بذارین، اما ممکنه به خاطر اینکه نمی تونید یه رابطه عمیق عاطفی بسازین کمی گیج و پریشون شید. آروم باشین و از اهداف تون کمی فاصله بگیرین تا اینکه مطمئن شید بقیه از ماجراجویی های گذشته شما پشتیبانی می کنن.

دی: شما معمولا استعداد فوق العاده ای در سازماندهی انرژی جنگی مریخ دارین و امروز مریخ با خورشید بدون هیچ دلیلی در دوازدهمین خونه شما اتصال مرموزی دارن. مریخ معمولا علاقه ای به مخفی شدن پشت زمینه نداره، براش بهتره که راه مشخص دیگری رو در پیش بگیره. توجه بسیاری واسه رسیدن اهداف تون داشته باشین زمانیکه دوستان از درستی رویاهایتون سئوال می کنن.

بهمن: امروز ممکنه که توجه زیادی به کارتون نداشته باشین، مخصوصا اگه مجالی واسه بودن با دوستان تون در وقت استراحت داشته باشین؛ هم اینکه مایلین ایده هاتون رو که درباره تغییرات بزرگ و اساسی در آینده س با بقیه در میان بذارین. حتی اگه اونا اونطور که شما فکر می کنین عملی نباشن. حالا خوبیش اینه، هنوز اونقدر مهم نیستن که بخواین براشون طرحی بریزین، اما می تونید فقط با دوستان تون کمی درباره اونا خیال بافی کنین تا لحظات خوشحال و مفرحی داشته باشین.

اسفند: اتصال خورشید – مریخ امروز در دهمین خونه از موقعیت اجتماعی شما وایس تاده. این یعنی اینکه که تاکید زیادی بر کارو شغل شما در اجتماع داره. اما ایده های باحال و خوب شما ممکنه به و سیله فردی که نمی دونه شما چیکار بزرگی می تونید واسه اجتماع بکنین به عمل در نمی آیند. حمله کورکورانه در مقابل اونا فقط می تونه نیرو اونا رو زیاد کنه و شما چاره ای ندارین که عقب نشینی کنین. امواج منفی رو ندیده بگیرین و تلاش کنین مکانی واسه آرامش خود پیدا کنین تا بتونین همه امروز رو تحمل کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *