فال روزانه : فال امروز ۱۶ بهمن

فال روزانه : فال امروز ۱۶ بهمن

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: با اینکه صبوری جزو خصوصیات همیشگی و ذاتی شما نیس! ولی تازگیها با ورود سیاره بخت شما یعنی بهرام به برج محافظه کار جدی، شما با آرامش و خوب کار خود رو انجام می بدید. اما حالا بهرام دمدمی مزاج وارد برج دلو خود مختار می شه و همه چیز عوض می شه، پس شمام به جای اینکه در فکر عمل کردن به وظایفتون باشین از غرایزتان پیروی می کنین. ممکنه در این روزا رفتارای بی ثباتی داشته باشین، ولی بهتون پیشنهاد می کنیم انرژی تون رو واسه روزهایی که بیشترین نیاز رو بهش دارین ذخیره کنین.

اردیبهشت: حالا که بهرام مدعی در دهمین خونه تون یعنی خونه شغلی قرار داره، کارای خیلی مهم و زیادی پیش روتون دارین که باید انجام بدین. درحقیقت شما به اندازه ای به سمت موفقیت کشیده می شید که بخشهای دیگه زندگی تون رو فراموش می کنین. به مسائل مالی بی توجهی نشون ندین، در این صورت واسه خود دردسر درست می کنین. اگه مشکلی رو قبل اینکه از کنترلتان خارج شه حل کنین کار خیلی عاقلانه ای کرده اید، چون از بی نظمی جلوگیری می کنین.

خرداد: شما معمولا بعد از هر شکستی سریع از جاتون بر می خیزید، و الان حتی انقدر احساس خوبی پیدا کردین که گویی همه چیز روبراهه! عجیب اینکه به خاطر وجود ماه در نشونه شما تحریک می شید که سفره دل خود رو باز کنین و بقیه هم به جای اینکه مثبت اندیشی رو به رشد شما رو بفهمن، بیشتر حس و حال شما رو می شناسن. نگران این نباشین که بقیه چه فکری می کنن؛ فقط روی اهداف بلند مدتان تمرکز کنین. اگه به خودتون استرس وارد نکنین، احتمال رسیدن به موفقیت هست.

تیر: شما مدتیه در فضاهای احساسی قشنگتر سیر می کنین! و حالا با ورود بهرام به هشتمین خونه تون یعنی خونه “احساسات” می تونه ضرورت ایجاد حد و حدودی که واسه رشدتون باید بسازین رو به یادتون بیاره. حالا خوبیش اینه شما خیلی راحت از دیدگاه های خود دست نمی کشید؛ چراکه قدرت موشکافی گرایانه شما خیلی قدرتمنده. تفکرات منطقی عالی هستن، اما طوری ازش استفاده نکنین که که از احساسات رو راست تون دوری گزینید.

مرداد: باوجود اینکه شا خیلی تحت تاثیر بقیه قرار نمی گیرید، اما امروز کسی هست که بیشتر از قبل روی شما تسلط داره. دور و بری ها شما امروز ادعاهای زیادی دارن و از همین راه هم به نون و نوایی می رسند! به جای اینکه خودتون رو وارد درگیری ها و جنجال ها کنین، قصد و مقصود خود رو واسه رسیدن به هدفتون مشخص کنین و واسه رسیدن به اون دست به کار شین. اصلا مهم نیس که بقیه چه می می گن!!

شهریور: درحالیکه شما تلاش می کنین توجهتون رو روی چیزایی که براتون از همه چیز مهم ترن متمرکز کنین، با ضد و خلاف هایی روبرو می شید. اتفاقات زیادی رخ میدن که شما رو از راه اصلی تون دور می کنن. یه تیکه از مشکل شما مربوط به این می شه که شما نسبت به وقتی که در اختیار دارین می خواهید کارای بیشتری بکنین. تلاش نکنین که که همه مردم رو راضی کنین! کمتر کار کنین، اما کارتون رو خوب انجام بدین.

مهر: شما الان در قسمت آفتابی خیابون قدم می زنید! و اگه اتفاقا به مشکلی هم بربخورید اون مشکل رفع می شه. امروز درحالیکه بهرام وارد پنجمین خونه تون یعنی خونه “خودجوشی” می شه، شما انرژی خیلی زیادی دریافت می کنین. به جای اینکه هر تصمیمی رو سبک و سنگین کنین، به اولین فکری که به ذهنتون می رسد عمل کنین. اولین ایده بهترین ایده س!!

آبان: شما این روزا با مجموعه ای از تضادها مواجه می شید. هرچند شما حس می کنین این جریانات زیاد بهتون مربوط نمی شه، اما از نظر احساسی خیلی در اون غرق شدین و در مورد حوادث دور و برتان دیدگاه های سخت گیرانه ای دارین. شما ابدا به کسی اجازه نمی بدید در مورد احساسات داخلی تون چیزی بفهمه، چون که خودتون هم در جستجوی فهمیدن نقطه نظرات بقیه نیستین. با همه این احوال صحبت کردن با یه دوست نزدیک هنوزم جواب می دهد، حتی اگه گفتگوی رفاقتی و خیلی ساده ای باشه.

آذر: کلاهتان رو سفت بچسبید!! واسه اینکه اصلا مهم نیس که زندگی تون چقدر پرمشغله بوده، شما هر روز سرتون شلوغ تر می شه. شاید فکر کردن به اینکه قرار ملاقات هاتون رو کنسل کنین فکر الکی ای باشه، واسه اینکه هر کاری رو امروز انجام ندین به برنامه فردا اضافه می شه. حتی اگه نمی تونید از انجام دادن وظایفتون در سر کار سرباز بزنین، شما می تونید با استراحت کردن در منزل از وقت تون استفاده بهینه ببرین، پس با کار زیاد خودتون رو انقدر زود از پا نندازین.

دی: حتی اگه به ذهنتون رسیده که یه پروژه جدید رو شروع کنین، ولی عاقلانه تر اینه که روی چیزایی که قبلا بوده سرمایه گذاری کنین. ورود بهرام به دومین خونه تون یعنی خونه “مادیات و مسائل مالی” شما رو تشویق می کنه که به جای اینکه بیرون رفته و چیزایی که نیاز ندارین بخرین پول هاتون رو پس انداز کنین. با اینحال امروز باید با خواسته های داخلی تون بجنگین، پس درباره وسوسه خریدن چیزایی که بی اختیار و از روی هوسه حواس جمع باشین و اون رو به فردا بندازین.

بهمن: امروز بهرام حساس وارد ششمین خونه تون شده و مدت شش هفته موندگار می شه و قتی این سیاره نگران وارد اولین خونه تون یعنی خونه ” خود” می شه خونتون به جوش میاد!! با همه این احوال پیدا کردن راهی واسه تخلیه کردن انرژی تون خیلی اهمیت داره، البته قبل اینکه به خشونت و عصبانیت منجر شه! اگه از جنبه مثبت نگاه کنین، شما حالا بنیه و نیروی بیشتری دارین. پس پروژه ای که نیاز به کار سخت داره رو شروع کنین، مخصوصا اگه یه مدت از این کارا نکرده اید! وقتی که تمرین بدنی ای رو شروع کنین احساس بهتری دارید.

اسفند: شرایط پیچیده و متناقضی که حالا در اون هستین ایجاب می کنه که راحت باشین و حرف دلتون رو بزنین، حتی اگه از این کار انصراف می کردین. تنها بودن و انتخاب کردن تنهایی شاید براتون جذاب باشه، ولی مشکلات گذشته بهتون اجازه نمی دهد خودتون رو از فعالیت های اجتماعی دور نگه دارین. یادتون نره که تا وقتی که در دنیای بیرون حضور پیدا می کنین امکان این رو هم دارین که هر وقت دلتون خواست در رویاها و خیالات خودتون غوطه ور شید.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*