فال روزانه : فال امروز ۱۶ خرداد

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

دعای روز دهم رمضان

فروردین: امروز شما نیاز دارین که در مورد کاری خودتون رو مطرح کنین، این اتفاق در صورتی ممکن می شه که شما ذهنتون رو از توجه کردن به یه مسأله شخصی دور کنین که این مسأله هرچه بیشتر ادامه پیدا کنه بیشتر شما رو خسته می کنه. شما در مخفی کردن اتفاقاتی که واقعاً پیش اومده مهارت خوبی دارین به صورتی که بقیه فکر می کنن شما کاری عجیب انجام انجام دادین. تمجیدهایی که از شما می شه رو قبول کنین؛ احتیاجی نیس که مسائل پنهانیتان رو رو کنین.

اردیبهشت: تا وقتی که شما برنامه هاتون رو در روز چندین بار تغییر بدین، شاید نتونین امروز کاراتون رو زودتر از موعد تموم کنین. معمولاً شما با تغییر کردن موافق نیستین، اما حالا تغییر راه دادن کار آسونیه. به خصوص اگه شما انتخاب بهتری رو پیش روی خود نمی ببینن. الان زمان این نیس از خودتون سرسختی نشون بدین. واسه به دست آوردن بهترین یافته های باید تمرین کنین که بیشتر انعطاف پذیر شید.

خرداد: امروز که ماه در دومین خونه شما رو قرار میگیره، پرداخت کردن صورت حسابهایتان بیشتر از اون چیزی که فکر می کردین زمان می بره. وضع مالی شما تغییر کرده، اما یافته های کارایی که شما حالا انجام می دید به زودی نمایان نمیشه. با اینحال عجول بودن شما سازنده نخواد بود. فقط باید صبر داشته باشین تا نتیجه کارتون رو ببینین.

تیر: شاید شما تازگیاً دوست دارین که از هر اتفاقی که میفته خبردار شید، حتی اگه کسی در موردش به شما حرفی نزنه. اما حالا که ماه در نشونه شما قرار گرفته، احساسات شما در حال رو شدن هستن. حواستون باشه که اجازه ندین چیزهای مورد علاقه شما رابطه عاشقانه شما رو با فردی که واقعاً دوستش دارین به هم بزنه. به تغییر حالتهایتان در طول روز توجه کنین، اما تصمیمی نگیرید که راه زندیگتان رو عوض کنه.

مرداد: امروز واسه شما روز بسیار خوبیه، واسه اینکه هیچ محدودیتی واسه رسیدن به هدفهای شما وجود نداره. یه حادثه معمولی اجتماعی می تونه شما رو وارد راهی کنه که این راه در مورد کاری واسه شما خیلی خوبه. قاطی کردن کار و تفرح با همدیگه همیشه کار عاقلانه ای نیس، اما امروز شما در راهی قرار گرفتین که بیشتر نیاز به مسافرت رفتن دارین.

شهریور: شاید شما حالا بهتر می دونین که به خاطر دوستانتون متحمل ضرر و زیان بشوید یا اینکه بهتر می دونین به خاطر درگیر شدن تو یه کار گروهی از مسائل شخصیتون فاصله بگیرین. به هرجهت، حالا ماه در یازدهمین خونه ارتباطات شما قرار داره و به شما قدرت میده که به نیازای شخصیتون پرداخته و آگاهی احساسی خود رو با بقیه سهیم شید. پس حالا فرصت آموزش دادن به هم سن و سالان خود رو از دست ندین.

مهر: با اینکه شخصی باعث شده که شما از انجام دادن وظایفتون نسبت به مادرتون باز بمونین، ولی محتملاً تموم فعالیتهای شما خالصانه س. شما می خواین عشق و محبتی رو که در قلبتون دارین نثار بقیه کرده و با اونا سهیم شید. شما قادر هستین که با توجه کردن به کسائی که وارد زندگی شما می شن احساسات خود رو بگید. حواستون باشه که این جریان متوقف نشه و کسی به اشتباه فکر نکنه که شما می خواین اون رو کنترل کنین.

آبان: حالا به جای اینکه روی مسائل احساسی شخصی تون فوکوس کنین، از بخشی از توانائیهایتان بهره بگیرین که درگیر یه مسأله اجتماعی شید. از درمیون گذاشتن احساسات واقعی تون با بقیه ترس نداشته باشین، واسه اینکه احساسات شما روشن هستن و بینش شما هم قویه. امروز حتی اگه شخصی رو ناراحت کردین، به عقب برنگردید.

آذر: شما معمولاً در مورد عقاید فیلسوفانه خیالی تون صحبت می کنین و این کار رو با تعصب شدید انجام می دید. اما امروز که ماه از سرتاسر خونه هشتم شما میگذره، احتمال داره که بیشتر در مورد مسائل شخصی صحبت کنین. لازم نیس که شما از صحبت کردن در مورد احساسهایتان دوری کنین، حتی اگه این رو سازیِ احساسات شما رو ناراحت کنه. به مسائل حاشیه ای بپردازید؛ احساسهای شما بیشتر از هر چیز دیگری در خود شناسی به شما کمک می کنن.

دی: اگه شما از نظر عاطفی فردی حساس هستین، به شما پیشنهاد می شه که بیشتر شنونده باشین، تلاش نکنین که همه چیز رو تو زندگیتون ثابت نگه دارین. فقط گوش بدین. عقیده اشتباه شما اینه که فکر می کنین حتماً باید صلاحیت و لیاقت خود رو نشون داده و اثبات کنین و این کار فقط ناامیدی و نارضایتی به دنبال داره. واسه شما خیلی سخته که فقط به مسائل بقیه توجه کنین، اما امروز این کار یکی از هدفهای شماس.

بهمن: امروز به جای اینکه در مورد استعدادها و طرز فکر منحصر به فردتان با بقیه سخن بگید، عاقلانه س که به فعالیت کردن بپردازید و وقتی که بقیه در مورد فعالیتاشون به شناخت رسیدن به اونا اجازه بدین که این وسط نقش اساسی اجرا کنن. حتی اگه شما نقش مهمی در موفقیت بقیه داشته باشین، این پشتیبانی شما واسه اونا اهمیت چندانی نخواد داشت؛ احتمال داره این کاری که شما می کنین باعث شه از جاییکه اصلاً انتظارش رو ندارین موقعیت خوبی واسه شما به وجود بیاد.

اسفند: شما امروز به تفکرات بقیه اهمیتی نمی دین، واسه اینکه شما از اون چیزی که خوشحالتان می سازه آگاه هستین و این موضوع واسه شما احساس قدرت به همراه داره. با اینحال شما در رو کردن احساسهایتان زیاد سرعت عمل ندارین. به عقب برنگردید؛ واسه اینکه بین مقدار خطری که با رو کردن آسیب پذیریتان متحمل میشین و مقدار لذتی که تجربه می کنین، ترتیب و رابطه هست.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *