فال روزانه : فال امروز ۱۷ آذر

فال روزانه ۱۷ آذر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: فال موفقیتفال زیبایی

فروردین: حس تازه ای از آزادی در هوا جریان داره و شما رو قلقلک می دهد که بادبادک تون رو در  هوا رها کنین! اینک زمان اون رسیده که تصمیم بگیرین که بادبادک تون رو نگه دارین و پروازش ندین یا اینکه نه، اون رو آزاد کنین. در آخر روز می فهمید که در آخر بادبادک تون به هوا میره یا نه. نگران این نباشین که بقیه درباره شما چه فکری می کنن. شما به بهترین راه ممکن تلاش تون رو بکنین و ببینین که به کجا می رسید.

اردیبهشت: هر چند امروز دوست دارین که مورد تایید بقیه باشین، اما ممکنه بیان وجود براتون سخت باشه و زمان فرصت این کار رو  به شما  نده. اما می دانم که  نیاز مبرمی به این کار دارین: در واقع شما همیشه ترجیح می بدید که راه خودتون رو برید و کاری هم به این ندارین که کمی با دوستان و خونواده تون هماهنگ شید و با نظرات اونا هم آشنا شید. نگران نباشین، اونا هنوزم شما رو دوست دارن حتی  اگه شما بعضی مواقع خودخواه می شید!

خرداد: امروز روز خوبی واسه تنها موندن در خونه نیس. باید بیشتر با مردم بجوشید تا بتونین بیان وجود کنین و با اونا رابطه دوطرفه داشته باشی . دوستان شما، بهتون علاقه دارن و تلاش می کنن امروز با شما زمان خوشی رو بگذرونن. پس  امروز احتیاجی به برنامه ریزی واسه کار دارید. بهتره کار رو تعطیل کنین و در خونه بمونین. لحظه حال رو غنیمت بشمارید و با کسائی که شما رو دوست دارن وقت بیشتری بگذرونین. از زندگی لذت ببرین!

تیر: امروز کارای زیادی دارین که باید انجام بدین و بخاطر این نمی تونید واسه در خونه موندن توجیه و بهونه بیارین. حتی اگه ترجیح بدید که یه سری از کارای شخصی تون رو بکنین، بازم در کنار اونا چاره ای ندارین که به کارای دیگری هم بپردازید. شما معمولا  روزهایی رو  که باید وقت زیادی رو واسه کار کردن بذارین و در اون روز پر جنب و جوش باشین دوست ندارین، اما من واسه شما راه حلی دارم! تلاش کنین در کنار کار، با تمرینات و مراقبه های آرامش بخش خستگی کار رو از تن زدوده و به روح و روان تون آرامش رو هدیه کنین.

مرداد: زمان اون رسیده که شخص دلنشین و مهربانی به زندگی شما وارد شه، چون سیاره شما، ونوس مهربون به هفتمین خونه روابط شما وارد شده. با اینکه ممکنه در این رابطه بعدا، فاصله عاطفی ای ایجاد شه و شما نیاز دارید که این وسط فرصت هایی رو به جا بذارین و همه پل های پشت سر خود رو خراب نکنین. وگرنه همه فرصت ها رو واسه ایجاد رابطه دوباره از دست می بدید.

شهریور: شما خیلی دوست دارین به رابطه ای  که که حالا با کسی دارین، شدت ببخشین ولی اگه این اتفاق نیفتاد بدتون نمی آید یه رابطه جدید با کس دیگه ای شروع کنین که بالاتر از یه رابطه سطحی باشه. حالا خوبیش اینه، آرزوهای شما تحقق می یابد، دلیل اونم اینه که در این کار  اراده ای آهنینی دارین که  منتهی به ایجاد یه رابطه جدید می شه که هر دو طرف از اون سود می برند. اما تلاش بیخودی نکنین، به جای اینکه طرف مقابل  رو مجبور کنین که به شما نزدیک شه اجازه بدید خودش با میل و تمایل به طرف شما بیاد.

مهر: تمایل شما واسه داشتن یه رابطه با نشاط و عاشقانه امروز شدت می یابد. حتی اگه به کسی علاقمند هستین و اون رو زیر نظر دارین، اما باید بگم که اون گرفتار تر  از اینه که بخواد واسه عشق شما سرش رو خلوت کنه و با شما باشه، حتی اگه عشق شما یه عشق واقعی باشه. توان تون رو واسه یه عشق خیالی و غیر واقعی نذارین ، بلکه فرصتی رو هم واسه ایجاد یه کارهنرمندانه صرف کنین. برنامه ریزی لازم نیس، یه کار بداهه و خودجوش بهترین کاره.

آبان: شما درصدد ایجاد یه رابطه جدید در خونه و بین اعضای خونواده تون هستین از اونجا که ونوس مهربون وارد خونه چهارم روابط شما شده. اما این به معنی این نیس که عزمتونو جزم کردین بقیه عمرتون رو در خونه بگذرونین . بلکه درباره اینه که همینطور که در کار و نقش اجتماعی تون موفقیت کسب می کنین، در اوقاتی که زمان فراغت تون حساب می شن و مربوط به خودتونه در کنار خونواده از اون لذت ببرین.

آذر: امروز دوست دارین که ماجراجویی کنین؛ حتی اگه یه ماجراجویی کوچیک  باشه، پس به هر پیشنهادی که دوستان تون داشته” نه” نمی گویید .بدیش اینه،  این جور که شما دارین پیش می روید به  دردسر می افتید، مخصوصا  اگه کاری بکنین که درباره اون خوب فکر نکرده باشین. لحظاتی به این فکر کنین: کاری راکه  دارین انجام می بدید به سود شما هستش یا ضررتون، یا اینکه از اعتبار شما کم می کنه. پس عاقبت اندیش باشین!

دی: شما به دنبال این هستین که امروز در خونه کمی خودتون رو سرگرم کنین. همون قدر که از بیهودگی و بی حوصلگی فراری هستین، اما نمی خواهید که که انرژی تون رو تلف کنین واسه اینکه دنبال کاری واسه انجام دادن بگردین. با داشتن ونوس در دومین خونه پول شما، زمان مناسبیه تلاش کنین به طور -حتی- شبانه روزی در زندگی خود پیشرفت کنین، مخصوصا اگه ارزش شخصیتی شما رو بالا ببره.

بهمن: ونوس دوست داشتنی گرمای تازه ای به زندگی شما می بخشه و چند روزی در خونه تون می مونه. الان  زمان بسیار خوبی واسه تغییرات شخصیه. فکرکنید که مدل موتون رو عوض کنین یا اینکه چند دست لباس جدید بخرین- هر چیزی که اشتیاق شما رو به داشتن یه چیز جدید ارضا می کنه. اما این فقط درباره تغییر ظاهرتون نیس، پس از این نترسین که بقیه شما رو تایید می کنن یانه، اجازه بدید که اونا بدونن که چه می خواهید حتی اگه موافق شما نباشن. این زندگی شماس، مگه نه؟

اسفند: فکر کردن به روش های جدید واسه اینکه دوستی های اخیرخود رو بهتر کنین حتماً بدون فایده هستش، با این حال یه ایده منطقیه. متاسافانه وقتی مراحلی رو موشکافی می کنین که واسه رسیدن به مقصودتان باید اونا رو بگذرونین، ناامیدی به سراغتون میاد. به جای اینکه به خودتون سخت بگیرین، در انتظارات و انتظارات خود تجدید نظر کنین. در این صورت بیشتر از اون چه فکرش رو بکنین به رضایت می رسین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *