فال روزانه : فال امروز ۱۸ اردیبهشت

فال روزانه : فال امروز ۱۸ اردیبهشت

فال روزانه ۱۸ اردیبهشت

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: شما امروز چاشنی یه بمب هستین چون که ماه در نشون مستبد شما قرار گرفته و ممکنه به طور غیرعمد یه موقعیت ناخوشایند رو به یه موقعیت به طور کامل بدتر تبدیل سازه. حالا خوبیش اینه کمی خودآگاهی داشتن حالا خیلی موثره و به شما این امکان رو میده که به خاطر چیزی که زیاد مهم نیس عصبی نشید و از این موقعیتا دوری کنین. اگه در موقعیتی قرار گرفتید که باید چیزی که رو که احساس می کنین بگید دست کم بقیه رو به خاطر مشکلات اخیرتون مقصر ندونین و اونا رو سرزنش نکنین.

اردیبهشت: با وجود اینکه شما با شخصی سرو کار دارین که برنامه های بلندمدت اش در اختلاف با عقاید شماس امروز قادر هستین مسائل رو از منظری تقریبا روشن تر ببینین. به جای اینکه اجازه بدید تا ناامیدیتبدیل به یه معامله ناخوشایند شه می فهمید که این گرفتاریای گذشته آخرسر خوبه خود حل می شه. طبیعتا شما باید با خودتون رو راست بمونین اما متکی بودن به تواناییای داخلی باعث می شه در مقابل مشکلات زندگی صبور بمونین.

خرداد: درگیری و جنگ سختی که قبلا واسه تون بوجود اومده بود حالا عواقب خود رو نشون میده. ممکنه احساس کنین که شخصی درست در مقابل شما کارای مخفیانه ای انجام میده با این حال هیچکی متوجه اون نمی شه و آشکارا چیزی نمی گه. بهترین کاری که می تونین بکنین اینه که تا می تونین خوش بین باشین حتی اگه احساسات تون همیشه در نوسان باشن. شما توانایی ذاتی دارین که از گفتگویی که هیچ نفعی واسه تون نداره و فقط باعث آزار شما می شه فرار کنین.

تیر: بعضی وقتا تمایل ذاتی شما واسه اینکه خودتون رو کنترل کنین و احساسات ناخوشایند خود رو نگید خیلی سخته و نشون ندادن افکار منفی همیشه کار مناسبیه. اما بعضی وقتا شما بدون هیچ سختی ای اون رو پس می گیرین و منتهی به رفتار واکنشی- خشن می شه. امروز سرکوب کردن احساسات تون باعث قوت گرفتن اونا شده و اگه احساسات خود رو نشون ندین تبدیل به یه انفجار عاطفی می شه.تمرین کنین تا تبدیل به یه مشاهده کننده شید. تغییرات داخلی خود رو رد نکنین. عوضش؛ زمانیکه به چیزی پی بردین اون رو با بقیه در میان بذارین.

مرداد: از دید شما وضعیت سخت گذشته ربطی به شما نداره. به هر حال از دید عوالم کیهانی هر کسی می تونه نقش شما رو در این دنیا بازی کنه. با وجود اینکه شما خالق این نمایشنامه هستین بازیگران در کار با شما احساس نارضایتی می کنن.اما حتی اگه اونا امروز بدخلق و ناراحت باشن بازم باعث می شن تا شما در مرکز توجه قرار بگیرین. برعهده گرفتن مسئولیت باعث می شه تا احساسات ناآرام و دمدمی مزاج خود رو تا حدی آروم کنین.

شهریور: ممکنه امروز در محل کارتون شخصی زیاد با شما خوب رفتار نکنه اما با این حال روز خوبیه و شما انرژی زیادی دارین که کاراتون رو خوب انجام بدین. احتیاجی نیس که یه جاسوس باشین. حقیقت آخرسر آشکارخواهد شد خواه شما به دنبال اون باشین یا نه! اما اگه تصمیم داشته باشین که توسط رو کردن رفتار ناجور شخصی به پیشرفت این جریان کمک کنین این جریان رو بهونه ای واسه توجیه اشتباهات تون در کارا قرار ندین. به هر حال کلمات درست موثر و درمون بخش هستن.

مهر: هر چقدر امروز کسی با شما بهتر رفتار کنه احساس ناامیدی و ناامنی شمام بیشتر می شه. اگه فکر می کنین بقیه در پیشرفت شما دخالت می کنن به غریزه تون اعتماد کنین. اما حالا با یه با یه دشمن فرضی جنگ نکنین؛ به حریف خیالی مشت زدن سیاست موثری نخواد بود. قبل اینکه حرکت بعدی رو شروع کنین صبر کنین تا اطلاعات تون کامل شه.

آبان: کار کردن امروز کار خیلی پیچیده س چون که شما آرزو می کنین کاش از شر کارای تکراری روزمره خلاص می شدید و به کار دیگری می پرداختید. احساسات قدرتمندی در زیر سطوح ظاهری وجودتون  کمین کردن و شما از این هول و هراس دارین که اونا روزی حالت انفجار پیدا کنن و به ضمیر حواس جمع شما بیایندو بقیه بتونن آسیب پذیری و بی تجربگی شما رو ببینن. دو سیاره حاکم شما یعنی مریخ و پلوتون آماده ان که با اون بجنگن مگه اینکه شما به قدر کافی قوی باشین تا به جای دقیق شدن و فوکوس کردن روی تاریکیا به روشناییا فکر کنین. در این روزا شما بهتره که تونلی در این تاریکیا ایجاد کرده و بعد از اون سختیا تموم می شن.

آذر: اگه به خاطر شرایط سخت امروز نبود شما خوب از عهده کاراتون برمی اومدید. کسائی که در دور و بر شما هستن عادلانه رفتار نمی کنن و به نظر می رسه مانند ابرهای تیره در دور و بر شما شناورند تا فقط روز تفریح شما رو خراب کنن. شما می تونین اجازه بدید ترس بر اعمال تون حکومت کنه . از منفی بافی دوری کنین تا تاثیری بر زندگی تون نذاره. شاید بتونین مستقیما با مشکل خود روبرو شید. هر گفتگویی رو که می خواین شروع کنین اول از درستی اون مطمئن شید چون که شاید این گفتگو تاثیر بسیار مهمی بر زندگی شما بزاره.

دی: امروز پلوتون ظالم و بی رحم در نشون شما با مریخ حساس در جنگه و روی زندگی شخصی شما تاثیر بسیار عمیقی می ذاره. ممکنه شما تصمیم استواری داشته باشین که باعث شه حتی به شرایط و دور و بر خودتون هم توجه زیادی نکنین. اما کمبود باخبر شدن از خودتون حالا می تونه تاثیر منفی شدیدی روی زندگی تون داشته باشه. به ارزشای خود معتقد باشین تا از نظر روحی سلامت بمونین اما تنها اگه به فرقی با بقیه دارین بدونین می تونین موفق باشین. مقابله شاید در این مرحله بدرد بخوره اما توافق کلید کار شماس.

بهمن: حالا احتیاجی نیس که به سمت کارای خود حمله ببرین و بخواین با عجله کارا رو انجام بدین، به خاطراینکه زمان کافی واسه انجام اونا دارید. واگرچه شما چیزای مفیدی واسه یادگیری دارین، وسوسه کننده س که  آسون ترین راه رو انتخاب کنین. درباره تصمیماتی که باید بگیرین به مقدار کافی فکر کنین. به خاطر اینکه نتیجه کارای شما بیشتر از اون چیزی که شما فکر می کنین روی شما تاثیر داره..

اسفند: ممکنه این روزا از پریشونی که به اون دچار شدین احساس ناراحتی کنین، و به نظرتون هم می رسه که  هیچی نمی تونه پریشونی و تلاطم داخلی شما رو حل کنه. شاید بهتره که افکار خود رو آزاد کنین و به جای اینکه بخواین همیشه شرایط رو کنترل کنین اجازه بدید امواج منفی خود به خود بگذرند و شما  آروم شید. وقتی که  شما مراقب تعادل شخصیتی خود باشین پریشونی و آشفتگیای روحی تون پنهون می شه. تلاش نکنین همه شرایط رو تحتِ کنترل خود درآرین اونا رو رها کنین. رفتار مناسب شما به قدر کافی دووم میاره و  بقیه از رهبری شایسته شما آخر  استفاده می کنن.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*