فال روزانه : فال امروز ۱۹ آبان

فال روزانه ۱۹ آبان

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: فال درصد عشقفال شمع

فروردین:  از اینکه به بقیه بگید چه حس می کنین نترسین، اما مهربانی و با محبت بودن رو یادتون نره. چراکه وگرنه اونا ازتون فراری می شن! اگه همین طوری ادامه بدید روز خوبی در انتظارتونه، فقط نباید خیلی هیجان زده شید، چون قبل اینکه بتونین به هدفتون برسین بی خودی خودتون رو خسته می کنین. اگه بخواین با آرامش کاراتون رو به تاخیر بندازید تا چیزای بهتری نصیبتون شه به مشکل برمی خورین، اما اگه شروع به کار کنین تا چند روز آینده اونا رو به دست میارید.

اردیبهشت: اگه امروز کاراتون خیلی کنه پیش می رود زیاد ناراحت نشید. فقط در حالی که سرعت خودتون رو بیشتر می کنین از کار کردن هم لذت ببرین. اگه شما تلاش کنین که خیلی سریع برنامه هاتون رو مرتب کنین ممکنه ناامید بشوید، واسه اینکه در عین حالا که احساس خستگی می کنین انرژی تون هم تحلیل می رود. الان تلاش کنین که نکات مبهم رو واسه خود از بین ببرین تا همه چیز خوب به نظر برسه؛ شما بعداً هم می تونید به کاراتون برسین.

خرداد:شما برنامه های بزرگی در سرتون می پرورانید. مثل اینکه به سرزمین رویاها سفر کرده اید. اما امروز واقعیات روزمره زندگی مانع رویاپردازی های شما می شه. اجازه ندین که دوباره این اتفاق بیفته. اگه فکر می کنه که می تونید این رویاها رو به واقعیت تبدیل کنین اشتباه کردین واسه اینکه به اندازه کافی زحمت نکشیده اید.

تیر: شاید این روزا شما دوست داشته باشین که رابطه نزدیکتری با افراد خونواده تون داشته باشین. ممکنه شما فکر کنین که در اراده کردن هاتون شکست خورده اید، واسه اینکه زندگی طبق انتظارات شما پیش نمی رود. اما مقایسه کردن آرزوهای قبلی تون با واقعیت حاضر کار اشتباهیه؛ این دو بحث به طور کاملً با هم متفاوتند. زندگی کردن در زمان حال بهتر از سفر کردن در گذشته س.

مرداد:شما امروز می تونید خیلی پر انرژی و فعال باشین، اما از نظر فکری زیاد خوش بین نیستین. شما می دونین که لازمه خود رو به سمت جلو هل بدین؛ و به خاطر همین ً خودتون رو خوشحال نشون می بدید. وقتی به گذشته فکر می کنین، احساس می کنین که قایق های نجات خود رو از دست داده اید و این موضوع باعث ناامیدیتان شده. شما باید از فکر کردن به گذشته دست وردارین، فقط در این صورته که می تونید واقعاً شادی رو تجربه کنین.

شهریور: امروز تفکرات فلسفی می تونن شما رو به دور دستها ببرنند، ولی براتون لازمه که مثبت اندیشی خود رو تقویت کنین. قبول کردن یه مسئولیت جدید براتون خوبه، به خصوص اگه هم دارای جنبه های مادی و هم الهی باشه. یوگا، فعالیت های هنری و مسابقات ورزشی به رشد شما کمک می کنن.

مهر: شما باور دارین یکی از مسیرهایی که واسه تموم کردن کاراتون باید طی کنین به روابط تون بستگی داره. درحال حاظر شما کارایی که باید انجام بدین رو موشکافی می کنین، اگه شما واسه خود اهداف کوتاه مدت تعیین کرده باشین می تونید به مقصد برسین. به جای اینکه در شک و بدبینی سیر کنین، جمله « من می توانم » رو همیشه به کار برید.

آبان: شما این روزای در خونه تون احساس کمبود می کنین. این احساس می تونه درخشش یکی از اتفاقاتی باشه که در دوران کودکیتان اتفاق افتاده. مثلا ممکنه شما آرزوی داشتن همسر، بچه و خونواده رو داشته باشین. رویا پردازی و آرزو کردن می تونه براتون به درد بخور باشه، اما شما نباید اونا رو با واقعیت اشتباه بگیرین و باید در زمان حال زندگی کنین تا خوشحال باشین.

آذر: امروز آبجی و برادرانتان و یا دوستان نزدیکتان می تونن واسه شما گرفتاری درست کنن. با اینحال اگه این مشکلات موقتی باشن براتون بهتر که بهشون رسیدگی کنین. نگرانی هاتون به خاطر مسائلی که مستقیماً به شما مربوط نمی شه می تونه به شما انگیزه بده که به مشکلات حل نشده خودتون هم توجه کنین. ولی حالا زمان مناسبی واسه مطرح کردن مشکلات خود و پیجیده تر کردن شرایط نیس.

دی: فکر و خیالات شما مانع از رسیدنتان به مقصود دلخواه شده و امروز شما هر کاری که انجام می بدید فکر می کنین برابر با با انتظارات تون نبوده. امروز براتون مفیدتره که راه و روش های شخصیتون رو امتحان کنین تا محرک هایی که باعث رسیدن شما به موفقیت می شن رو بهتر بشناسین. درآخر شما به مقصود خود می رسین.

بهمن: شاید شما امروز نتونین خواب ناراحت کننده ای که دیشب دیده اید رو به یاد بیارین. اما خیلی راحت در مورد خود قضاوت کرده و خودتون رو دست کم می گیرید. این حس ریشه در دوران کودکی شما داره، وقتی که یکی از والدینتون، معلم تون یا یکی از دوستانتون به شما حرفی زده که دلتون نمی خواسته اون رو بشنوین. قبول داشتن خود به معنی اینه که مشکل های خود رو بشناسیم ولی به اونا فکر نکنیم. یه بار که این کار رو بکنین شک و بدبینی تون برطرف شده و اعتماد به نفستون هم بیشتر می شه.

اسفند: شما رابطه زیاد بین توانایی های معمولی هر فرد و کارایی که انجام می بدیم رو درک کرده اید. الان رویاهای شما به طور کاملً زنده هستن و وقتی به واقعیت تبدیل می شن وضوح شون هم بیشتر می شه. به جای اینکه وقتتون رو صرف فکر کردن به اتفاقات بدی که در زندگی و در خونواده تون افتاده بکنین، روی کارایی که می تونید انجام بدین تمرکز کنین. و به جای اینکه تلاش کنین چیزایی که قابل تغییر نیستن رو تغییر بدن، چیزایی رو که می تونید اصلاح کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *