فال روزانه : فال امروز ۲۱ تیر

فال روزانه ۲۱ تیر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: وقتی که شما در خفا به جستجو و جستجو مشغول می شید، مسائل احساسی خودشون رو نشون میدن. شما معمولاً واسه اینکه در موقعیتی قرار نگیرید که احساس ضعیف بودن بکنین روش خود رو عوض نمی کنین. چون شما بهتر می دونین با مشکلاتی برخورد کنین که خیلی سریع بتونین اونا رو حل کنین. حالا اصلاً لزومی نداره چیزی رو ثابت کنین؛ فقط با وضعیت سختی که براتون پیش اومده واقعی تر رفتار کنین.

اردیبهشت: دور و بری ها شما امروز می تونن با شما زیادتر از اندازه احساس نزدیکی کنن تا جایی که اونا خیلی راحت احساساتشون رو واسه شما بازگو می کنن و این موضوع تا حدی شما رو ناراحت کرده. شما بهتر می دونین که از هیجان دوری کنین، اما این صحبتها یهویی شروع می شن و خیلی سریع هم شدید شدن می شن. ونوس سیاره بخت شما حالا در جستجوی لذتهای ساده س!، اما انگار اگه شما هیچ کاری انجام ندین گرفتاریا کمتر شه. نشون دادن علاقه خود به اونا می تونه در رفع گرفتاری هاشون مؤثر باشه.

خرداد: الان زمان این رسیده که شما روش ارتباطی جدیدی مثل سکوت کردن رو انتخاب کنین. متأسفانه ساکت بودن همیشه واسه شما کار سختی بوده و امروز هم هیچ استثناای وجود نداردو حالا هم هرچقدر که شما بیشتر حرف بزنین احساساتان لجام گسیخته تر می شن؛ واسه اینکه آروزها وقتی که افشا بشن با مانع مواجه می شن. در این جور مواقع نباید شکست  و ناکامیای خودتون رو به گردن بقیه بندازید.

تیر: الان عطارد اندیشمند در نشونه شما قرار گرفته و شمام بیشتر از همیشه به فکر فرو می رید؛ اما امروز کمی هم وسوسه شدین تا ایده های خودتون رو با یه نفر دیگه در میان بزاره. اگه شما به برداشتای خودتون اطمینان دارین ول از ترس اینکه به آروزهای قلبی تون بی توجهی شه شاید نخواهید در بین صحبت آسیب پذیری خود رو نشون بدید. هیچ جیزی رو نبید به زور به دست بیاویرد مگه اینکه اتفاقاتی که اتفاق می افته کملاً براتون مورد پسند باشه.

این مطلب را هم بخوانید :  فال روزانه : فال امروز ۱۳ بهمن

مرداد: درخواست کمک کردن از دوست و یا نامزدتون واسه چیزایی که می خواین به دست بیارین از اینکه خودتون این کار رو انجام بدین بیشتر بر پریشونی شرایط دامن می زنه. البته مخفی کردن احساستون هم باعث نارضایتی شما می شه. یادتون باشه هیچی به اندازه رضایت داشتن و خوشحال بودن شما مهم نیس. اگه نیاز شما واسه خوشحال بودن ارضا بشه می تونین رابطه ای دوستانه و عمیق با یه شخص مخصوصا برقرار کنین.

شهریور: امروز براتون راحت تره که در مورد احساسهایتان صحبت کنین، اما این بدین معنی نیس که بقیه هم به چیزایی که شما می گین علاقه نشون میدن. شما خیلی سخت گیر و دقیق هستین و وقتی خواسته های احساسی شما وارد قلمرو نا آشنایی می شن، این اتفاق می تونه واسه یکی از کسائی که به شما نزدیکه تهدید آمیز باشه. احتیاجی نیس که هر رازی رو پیش خود نگه دارین، اما باخبر بودن نسبت به روش بیان خود می تونه یه گفتگوی سخت و پیچیده رو ملایم تر کنه.

مهر: امروز ونوس یعنی سیاره بخت شما بهتون اجازه نمی ده که خیلی راحت استراحت کنین، واسه اینکه پلوتو قدرت طلب به فکر برنامه های خودشه. شما امروز مجبور شدین اهدافی رو که فقط براساس خواسته های خود و خودخواهانه بودن رو رها کنین و اهدافی نوع دوستانه تر رو جانشین اونا کنین. به این اتفاق به عنوان یه شکست نگاه کنین. درعوض فکر کنین ببینین که چه کارای مفیدی می تونین واسه بقیه انجام بدین.

آبان: ماه دوباره به نشونه شما برگشته و احساسات شما رو شدید شدن می کنه. اما در حالی که حالتهای شما در طول روز تغییر می کنن، واسه شما سخته که بفهمین دقیقاً دنبال چی هستین. هم اینکه در حالی که ونوس جذاب پلوتوی پرانرژی رو پریشون کرده، توانایی شما واسه تمرکز کردن هم کاهش پیدا کرده. مهم نیس که شما چقدر تلاش می کنین تا آروزهایتان رو با امکاناتی که دارین مطابقت بدید، چون که هنوز  یه چیزی کمه. نا امید نشید واسه اینکه آخر هفته گزینه های عملی پیش روی شما قرار می گیرن.

آذر: شما امروز می خواین که همه چیز راحت و روشن باشه، اما شاید به سمت گفتگوهای احساسی جهت داده شید که مشکلاتی رو که مربوط به افردی هستن که شما نسبت بهشون مسئولیت دارین شدید شدن می کنه. شما شاید در مقابله گذشته تسلیم شده باشین، اما حالا می خواین بخشی از قدرتهای از دست رفته تون رو دوباره به دست بیارید. به جای دست و پنجه نرم کردن با بقیه تلاش کنین با انجام دادن کارایی که از نظر اخلاقی درست هستن و بدون اینکه شخص دیگری رو ناراحت کنین منافع خود رو بیشتر کنین.

این مطلب را هم بخوانید :  فال روزانه : فال امروز ۱۴ شهریور

دی: تلاش واسه دوباره به دست آوردن صبوری خود یه نشونه مثبته، به خصوص اگه شما این هفته با مشکلاتی ارتباطی مهمی برخورد کرده باشین. با اینکه شما فکر می کنین الان باید به گذشته خود برگردین، اما این کار به اندازه ای که شما فکر می کنین ساده نیس. کار کردن با بقیه و تأیید کردن آرزوهای جور واجور اونا کمی شرایط شما رو پیچیده می کنه، اما شما  نمی تونین بدون کمک اونا پیشرفت کنین. آروم تر حرکت کنین و هم به خودتون و هم به اونا توجه کنین، شما واسه قضاوت کردن در مورد مسائل احساسی جدیدتون وقت زیادی دارین.

بهمن: شما تا اندازه ای نسبت به راهی که در حرفه خود می خواین انتخاب کنین نامطمئن هستین، واسه اینکه رویاهای شما که در ظاهر حقیقی به نظر می رسن، درواقع غیر قابل دسترس هستن. وقتی که شما چیزایی رو که می خواین در زندگی داشته باشین اما در زمان حال اونا رو ندارین می شمارید، تا حدودی احساس افسردگی پیدا می کنین. زیاد به خودتون و بقیه سخت نگیرید؛ واقع بینی مهمه، اما بدبینی ابداً شما رو به هیچ هدفی نمیرسونه.

اسفند: شما امروز برنامه جدیدی دارین، اما وسوسه شدین که با بقیه هم در مورد برنامه هاتون مشورت کنین. به جای اینکه نیازای خود رو براساس خواسته های بقیه سازمان دهی کنین، فقط به این فکر کنین که چی در طول روز شما رو خوشحال می کنه. تلاش کنین خودتون رو در موقعیتهایی قرار ندین که اضطراب شما بیشتر شه.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *