فال روزانه : فال امروز ۲۲ آذر

فال روزانه ۲۲ آذر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: فال تاروتفال زیبایی

فروردین: این طور که مشخصه استرسا و نگرانیای گذشته شما آخرین بخش از پریشانیایی بود که مانع رسیدن شما به شادی و نشاط می شد، اما بدون اینکه چیزایی رو که تا الان به دست آورده اید رو از دست بدین. این ناخشنودی شما ممکنه باعث این شه قبل از فکر کردن درباره عاقبت کار، اون رو انجام بدین.اما رفتاری که بدون اندیشه باشه شما رو از هدف تون دور می کنه.خطر کردن هم بدون اینکه به عواقبش فکرکنید بدترین کاریه که می تونین انجام بدین پس نخواهید که هر چیزی رو یهویی تغییر بدید.

اردیبهشت: افکار جدیدی واسه پول درآوردن امروز در سر شما بوجود آمده، اما مشکله که اینا رو بخواین به عمل در بیارید. به جای اینکه روی کارای سختی که معنی پیچیده ای هم دارن تمرکز کنین، می تونین به آسونی ایده های زیرکانه خود رو به اجرا در بیارید. با این کار، کنترل بیشتری روی اونا دارید. انظباط فردی ممکنه در دنیا فرق داشته باشه، پس تصمیم تون رو بگیرین و روی رفتاری که باعث رسیدن شما به اهداف جهانی تون می شه تمرکز کنین.

خرداد: ماه کامل می تونه شما رو امروز در باران یا برف به رقص در آورد ، اما این نکته حیاتیه که شما نباید نسبت به وظایف کاری و خانوادگی خود بی توجه باشین. این مهمانی اونقدر طولانی نمی شه که شما بخواین غیر مسئولانه رفتار کنین. وسوسها شما رو محاصره کردن اما شما می تونین به خود تلقین کنین که در دام اونا نیفتید. عوضش، عاقل باشین و از نیروی تشویق کننده خود واسه جلب پشتیبانی بقیه استفاده کنین تا شما رو واسه رسیدن کم کم به اهداف اجتماعی کمک کنن.

تیر: بزرگ فکر کردن در مورد کارتونه ممکنه باعث شه بقیه مراقب شما باشن، و شما نیاز دارین که واسه لحظاتی برنامه هاتون رو به عقب انداخته تا کمی درباره اون تامل کنین. شما نباید در جنگی شرکت کنین که مطمئنین که در اون بازنده هستین و شرایط روحی خودتون هم بهم می ریزه. اما از رویاهایتون دست نکشید. وظیفه شما اینه که راهی واسه رسیدن به موفقیت پیدا کنین و از برنامه هاتون هم واسه رسیدن به موفقیت دست نکشید. تعادل ممکنه این روزا واسه شما ممکن نباشه، اما ایستادگی و مقاومت می تونه شما رو به آرزوهاتون برسونه.

مرداد: شما از نقش بازی کردن خسته شدین مخصوصا اینکه نقش کسی رو بازی می کنین که از شما خیلی جدی تره و شما اون رو دوست ندارین. اما امروز فرصت این رو دارین که اثبات کنین تبدیل به یه آدم جدید و عالی شدین. زیاده از حد صادق بودن با بقیه ممکنه این روزا واسه شما دردسر آفرین باشه. و الان فهمیدین که این تنها راه عاقلانه ایست که دارین. یه راه واسه رسیدن به اون هدف اینه که خود رو در میان مردمی که بانشاط و عاطفی هستن رها کنین. از ته دل خندیدن بهترین درمان واسه شماس.

شهریور: شما با راه حلایی که پیش رو دارین موافق هستین، اما هنوزم با انتخابای بسیاری روبرو هستین. اخیرابه خاطر کارای زیادی که واسه انجام دادن دارین احساس پریشونی و نگرانی می کنین، مخصوصا اگه بدونین که باید بعضی آشفتگیایی که در زندگی تون وجود دارن رو محدود کنین. حالا خوبیش اینه، شما از اتصال عطارد و پلوتون کمک دریافت می کنین؛ و آخرسر می تونین هر کاری رو که تو ذهن تون به اون فکر می کنین انجام بدین.

مهر: شما از دودل بودن و بی تصمیمی خود شرمنده هستین، اما این به خاطر اینه که شما معمولا ایده هاتون رو کاهش می کنین و اونا رو تا نیمه انجام می دید. امرز باید آماده باشین که راه تون رو عوض کنین چون زمان زیادی ندارین تا ذهن تون رو سروسامون بدید. یادتون باشه، در درگیری باید روشن باشین تا به حق خود برسین. پس تصمیم بگیرین و حرکت کنین!.

آبان: مقایسه خود با بقیه زیاد واسه شما به درد بخور و لازم نیس. اما شاید براتون امروز سخت هستش که از اینجور رفتاری اجتنتاب کنین چونکه می خواین واسه دست پیدا کردن به یه وجهه بهتر مقابله کنین. آزمایش شخصی کار سختیه چون بهترین امتیازات شما ممکنه به چشم تون نیاد. به خودتون این امکان رو بدین که افکارتون رو تغییر بدید، اما زیاد جدی و پر طاقت و سمج نباشین، حتی اگه بقیه با این تغییرات شما احساس راحتی نمی کنن.

آذر: امروز ماه برج جوزا کمی زندگی تون رو پیچیده می کنه. برنامه ریزی کردن واسه مسافرت های آینده زیاد کار جالبی نخواد بود، مگه اینکه بتونین کمی رویایی باشین. اگه بخواین روی اطلاعاتی که قراره بهتون برسه تکیه کنین، به جایی نمی رسید. الان از جزئیات دست کشیده و روی ایده های بزرگ تمرکز کنین.

دی: ورود ماه به ششمین خونه جزئیات باعث می شه که احساس کنین سر شما از شدت کار داره می ترکد. با اینکه شما از اینکه همیشه مشغول باشین حال می کنین، اما از اینکه کارای زیادی واسه انجام دادن دارین و هیچ کدوم از اونا خوب انجام نشده ان خوشتون نمیاد. عطارد آهنین وارد نشون شما می شه، بشینین و لیستی از کارایی که باید به پایان برسونین جفت و جور کنین.وظایف تون رو در اولویت بذارین و بعد به سر کارتون برگردین.

بهمن: مطمئن باشین، امروز می تونین تا می تونین به خودتون خوش بگذرونین، اما نگرانیای جدی هم که دارین حالا کم رنگ تر نمی شن. شاید به خاطر این باشه که میدونید که حتی سطوح کوچیکی از مشکلات می تونن معنی عمیقی در درون خود داشته باشن…. و شما می خواین اگز لازمه از اونا سر درآرین. کم کم پیش برید. تنها فوریت اون خود شمائید. هر کسی می تونه خوشحال باشه اگه به خود زیادتر از اندازه فشار و استرس وارد نکنه.

اسفند: ماه کامل امروز در نشون شما می تونه شما رو تا هر جا که بخواین بکشونه. در کارتون مسئولیتایی دارین که به شما استرس وارد می کنن و شما نیاز دارین که از فرضیات خود تون واسه انجام اونا بهره بگیرین. اما تمایل دارین که واسه کنترل کردن امور، همه چیز رو تغییر بدید- در جهان فردی و شخصی خود، زندگی خانوادگی و حتی تمرینات و مراقبهای روحی و روانی تون- تلاش کنین فرضیات شخصی خود رو بر کسی تحمیل نکنین؛ از طرف دیگه، از اونا عقب نشینی هم نکنین. رد و تکذیب فقط پریشونی شما رو بیشتر می کنن، پس رو راست باشین که جهان براتون پر از آرامش و صلح شه.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *