فال روزانه : فال امروز ۲۲ بهمن

فال روزانه : فال امروز ۲۲ بهمن

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: مهم نیس که از اون چیزی که امروز می خواین چقدر آگاه هستین؛ مهم اینه که به قضاوت خود دودلی دارین. تجدید نظر کردن درباره اینکه تصمیم اخیرتون درسته یا نه مشکل واقعی شما نیس. مشکل ناتوانی شما در دیدن عواقب مسائل و تصمیماتیه که می گیرین. همون طوری که در زمان حال زندگی می کنین تلاش کنین افکارتون رو هم در جهت وسیع کردن افق فکری تون به کار بگیرین. کوششاتون نتیجه خوبی دربر نخواد داشت مگه اینکه یه هدف مشخص تو ذهن تون داشته باشین.

اردیبهشت: امروز ماه در نشون شماس اما شما احساس می کنین که به گل نشسته اید؛ این احساس شما از اونجا ناشی می شه که قبلا درباره کاری قول داده بودین و الان نمی دونین بایددر رابطه با اون چیکار کنین و به این خاطر احساس پریشونی می کنین. حالا خوبیش اینه شما امیدتون رو از دست نمی دین واسه اینکه رفتار و حالت مثبت داشتن می تونه شما رو به هدف تون راهنمایی کنه و این واضعیت محرکی می شه که بیشتر و سخت تر کار کنین. موفقیت از اون شماس اگه بتونین بر باورهای محدود کننده خود پیروز شدین.

خرداد: سماجت کردن واسه انجام دادن چند کار جور واجور با همدیگه و یهو می تونه واقعا امروز توانایی شما رو مورد آزمایش بذاره. امروز واقعا میل دارین که پریشونی و گیجی حواس خود رو در خونه یا محل کار تحتِ کنترل داشته باشین. انا تلاش کنین در بازگیری اون زیاد بزرگ نمایی نکنین. ممکنه واسه تون راحت نباشه اما بهتره که تماس خود رو با بقیه در طول روز حفظ کنین.

تیر: واسه شما آسونه که با احساسات خود رابطه همیشگی داشته باشین حتی اگه اونا به طور کامل طبق برنامه ریزی و انتظار شما پیش نمی رن. اما پیچیدگی روابط گذشته تون این توانایی رو از شما سلب می کنه و دیگه شما نمی تونین بدون هیچ سختی ای احساسات خود رو مدیریت کنین. حالا خوبیش اینه احتیاجی نیس که برنامه تون رو تغییر بدید. اگه بتونین سیمای ظاهری تون رو تغییر بدید بقیه شما رو تو یه وضعیت مثبت می بینن و این وضع شما رو بهتر می کنه.

مرداد: الان وقت اینه که کارایی رو که قبلا شروع کرده بودین رو به مرحله بعدی برسونین و پیشرفت کنین. ممکنه آرزو کنین که کاش امروز کار دیگری انجام می دادین اما هنوز کارایی واسه انجام دادن دارین و شما بهترین کسی هستین که می تونین از پس اونا برآیید. ممکنه نگران این باشین که حمایتی از دیگری دریافت نکنیدبا این وجود بقیه ادعا می کنن که پشت تلاشاتون وایس تاده ان. در آخر این پروژه شماس؛ پس روی اهداف تون تمرکز کنین و کار رو شروع کنین.

شهریور: ممکنه شما در این روز مخالف نشون بدید؛ به خاطر اینکه رفتار شما به شکل عجیبی خاطر جمع نبودن تون رو مشخص می کنن. بهر حال اگه شخصی درخواست کرد که شما تصمیم پایانی رو در مورد گرفتاری که با کارتون دارین بگیرین شما وسوسه میشین و این کار رو می کنین. شما زمان بیشتری واسه اراده کردن دارین و اگه بقیه مایل نیستن چند روزی صبر کنن تا شما ذهن تون رو مرتب کنین بذارین این فرصت بگذره. چون که ممکنه واسه شما سخت باشه که در اینجور محیط غیر قابل انعطافی کار کنین.

مهر: شما حالا آماده نیستین تا کارتای خود رو نشون بدید پس ممکنه اگه کسی امروز شما رو مجبور کرد تا عقاید خود رو رو بسازین ناراحت و آزرده شید. شما بسیاری حقایق و اطلاعات بسیاری در دست دارین با این حال ممکنه احساس کنین هنوز اشتباهی در کاره یا نه؟ شاید واسه تون مشخص شه که دوست نزدیک تون یا شریک تون عمدا باعث شده تا کاری عقب بیفته. اگه بتونین صبور باشین اطلاعات مورد نیازتون در زمان مناسب رو می شه.

آبان: انگار امروز نیاز داشته باشین که مراقب خود باشین به خاطر اینکه به عنوان جزیی از یه تیم کار می کنین؛ اما این ترس شما از نبود کنترله که باعث می شه تا محدودیتایی رو واسه خود قائل شید. شما می تونین به فرق عقاید بسیاری که با بقیه گروه دارین عکس العمل نشون بدید. اما جدا کردن خود از بقیه گروه راه حل این مشکل نیس. می تونین بدون اینکه در راه کسی مانع بسازین آگاه و حواس جمع باشین و احتیاجی به سنگ اندازی واسه بقیه دارید.

آذر: امروز تمرکز شما روی کارتانخواهد بود یا شاید روی نقشی که در اجتماع دارین. اما این حالت به معنی این نیس که شما به فکر خونه و خونواده خود نیستین؛ فقط مسئله اینه که دوست دارین یکی دو روزی مسئولیتای خانوادگی خود رو کنار بذارین . در این زمان ماه وارد دهمین خونه از “وضعیت” شما می شه. با این وجود شما ممکنه معتقد باشین که به طور کامل حرفه ای رفتار کنین پس مراقب باشین که اون چیزایی که واسه تون مهمه رو از دست ندین.

دی: برنامه ریزی کردن واسه آینده شاید مهمترین کاریه که شما امروز انجام می دید. با این وجود شما ممکنه اجازه بدید حالا بقیه برنامه ریزی و مدیریت کنن و بهتر می دونین خودتون بیشتر کارا رو انجام بدین. بدیش اینه واسه تون سخته که مثل مربی روی نیمکت و بیرون از ماجرا بشینین. پس مطمئن شید که میتونین کارای بیشتری حالا انجام بدین چون شما وظیفه دارین که یه مشاور باشین به جای اینکه یه شرکت کننده فعال باشین.

بهمن: ممکنه امروز در درگیری و تقلا باشین چون که می تونین راهی رو به طرف موفقیت ببینین با این حال به نظر می رسه اونا به آسونی بدست تون نمی رسن. اگه رابطه الان تون دچار مشکل شد یادتون باشه که نابود کردن علاقه تو یه دوستی پر معنی عاقلانه ترین کاری نیس که می تونین بکنین. بهترین توانایی شما اینه که خودتون رو به روشنی میگید حتی زمانیکه میدونید با عقاید و نظرات بقیه همخوانی نداشته باشه. یادتون باشه که صادق موندن با خود بسیار سخته و می تونه تنها راه حلی باشه که شما تا بحال بدنبال اون بودین.

اسفند: ممکنه فکر کنین که اگه بخواین امروز به اهداف تون برسین مجبورین تا احساسات خود رو سرکوب کنین. اما انتخاب دیگری هم هست واسه اینکه شما شما رو از اشتباه برهاند. شما می تونین قلب خود رو به طور کامل باز نگاه دارین و زمانیکه درباره رفتار تغییر یافته خود ساکت هستین می تونین همه حولوحوش و سفر ماورائی رو سبک سنگین کنین و این می تونه راه حل جانشین مناسبی باشه.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*