فال روزانه : فال امروز ۲۲ فروردین

فال روزانه ۲۲ فروردین

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: حالا که ونوس بی سر و صدا از نشونه شما می گذره، شما در مورد رسیدن به اهدافتون و یا دست پیدا کردن به رضایت احساسی نگرانی کمتری دارین. ونوس تا ۴ اردیبهشت در دوازدهمین خونه تون یعنی خونه “رویاها” می موند و در این مدت خیلی راحت می تونید به خواسته هاتون برسین. ولی الان وقت قبول کردن وضعیت الان نیس. تنبلی کردن در دراز مدت به نفعتون نخواد بود، اما صبر پیشه کردن شانس رسیدن به موفقیت رو زیاد می کنه.

اردیبهشت: شما درحالیکه باید چیزی که از بقیه می خواهید و چیزی که درعوض به اونا می بدید رو در نظر بگیرین، باید طرف احتیاط رو هم رعایت کنین. حالا در حالیکه ونوس یعنی سیاره بخت شما به یازدهمین خونه تون یعنی خونه دوستان برمیگرده، فعالیتهای گروهی معوق مونده دوباره احیا می شن. اما شما سریع عکس العمل نشون ندین؛ شاید چند روز طول بکشه تا احساساتتون شفاف و روشن شن، مخصوصا اگه به احساسات مربوط به گذشته فکر می کردین.

خرداد: امروز همه چیز واسه شما شور و هیجان بیشتری پیدا کرده و شما دوست ندارین قدرت درک خود رو از دست بدین. شما حس می کنین که چاره ای ندارین در مورد نیازاتون حرف بزنین، مخصوصا اگه اونا به چیزایی که شما از شغلتون می خواهید مربوط باشن. اما وقتی احساسات شما انقدر قدرت دارن، منطقی بودن واسه شما رقابت برانگیز می شه. پس زیاد به خودتون سختگیری نکنین. و قبل اینکه واسه دیدن نتیجه کار تغییرات اساسی بسازین چند روزی رو صبر کنین.

تیر: امروز واسه افراد دیگه خیلی سخته که بتونن کاری کنن تا شما کمی تغییر عقیده بدین، چراکه حالا شما به چیزایی که می خواهید به طور کامل مطمئنین. حتی واسه اینکه به بهترین راه به اهدافتون برسین، برنامه ای هم ترتیب دادین. اما اگه باور کنین که استراژی شما تنها و بهترین روش هدف دار ممکنه، به مشکل هم برمی خورین. یادتون باشه شما می تونید ایده تون واسه رسیدن به موفقت رو حفظ کنین، اما هنوزم می تونید در راه های رسیدن به اون تغییراتی بسازین. علاقه مند بودن واسه بازنگری کردن در راهی که در پیش گرفتین، شما رو از روبرو شدن با مشکلات غیر لازم در آخر راه نجات می دهد.

مرداد: باوجود اینکه امروز از احساسات تون خوشتون نمی آید، اما می دونین که باید اونا رو بگید. ولی هنر شما در اینه ک طوری اون رو بگید که کسی بدش نیاد. البته اگه از این کار خجالت بکشین، حل کردن مشکلات و حرکت کردن براتون مشکل می شه. پس احساسات داخلی خود رو با کسی که بهش اطمینان دارین مطرح کنین، اما در قبال رفتاری که دارین مسئولیت پذیر باشین.

شهریور: حالا که ونوس حساس دور زده و به هفتمین خونه تون یعنی خونه دوستان و یاران برگشته، روابط دوستانه شما سخت تر می شه. تعادل برقرار کردن بین مسئولیت های جدیدتون و آروزی تون واسه عشق ممکنه روابط بین شما و یه نفر دیگه رو تیره و تار کنه. اما امروز اعمال شما به اندازه صحبت هاتون کارساز نخواد بود، واسه اینکه کارای شما پیام های نامفهومی واسه بقیه به حساب میاد. پس بهترین راه حل اینه که تا جایی که امکان داره شرایط خود رو به روشنی تشریح کرده و بدونین که با این کار سوءتفاهمات برطرف می شه.

مهر: سیاره بخت شما یعنی ونوس به ششمین خونه تون یعنی خونه “کار” برگشته، و به طور موقت با فشارهایی که روتون اعمال می شه راحت کنار می آیید. شاید راه هایی رو واسه نابود کردن یکنواختی زندگی در نظر گرفتین، اما الان بهتره به مدت طولانی تری شرایط موجود رو حفظ کنین. با اینکه واسه صبر کردن بیشتر اشتیاق دارین، اما این کار حتما مشکلات پشت پرده رو حل نمی کنه. اما تنبل نشید و از خود راضی هم نباشین؛ شما هنوز باید تغییر و تحولاتی در برنامه منظم روزانه تون بسازین.

آبان: شما بعضی وقتها از عکس العمل افراد دیگه در مورد رک گویی های احساسی خود حیرت زده می شید، پس واسه مراعات حال کسائی که دوستشون دارین از بیان کردن احساساتتون صرف نظر می کنین. اما امروز می تونید بدون صبوری چیزی که در فکرتون دارین رو بگید. عطارد با پلوتوی آتشی مزاج هماهنگ می شه و بهتون کمک می کنه تا به دقت چیزایی که می خواهید رو بگید. با مهربانی صحبت کردن در مورد آرامش و صلح فقط می تونه شما رو به چیزای که می خواهید برسونه.

آذر: درحالیکه شما به طور موقت از دعواها انصراف کردین، درگیری های خانوادگی سر بر می بیارن. باوجوداین به طور کامل روشنه که فشارهای پشت پرده هنوز در حال رشد هستن و دیر یا زود باید بهشون رسیدگی کنین. بهترین کار اینه که به دنبال زمینه های مشترک باشین، پس می تونید در مسائل دیگری که امکان صحبت کردن در موردشون در زمانهای دیگه هم شدنیه به پیشرفت هایی نائل شید.

دی: ایجاد کردن روابط دوستانه براساس حقیقت های مشترک چیز خوبیه، اما وقتی احساسات تون تغییر کردن و حتی نتونستید از یه روز تا روز دیگه به خودتون با اطمیان کامل تکیه کنین داستان فرق می کنه. شما واسه رابطه برقرار کردن آمادگی ندارین، بنابریان قولی ندین که نتونین بهش عمل کنین. پس بهتره به جای هدایت کردن بقیه و صحبت کردن درباره حقیقت فقط صداقت داشته باشین.

بهمن: امروز جدا کردن مشکلات افراد دیگه از مشکلات خودتون واسه شما تبدیل به رقابت شده، واسه اینکه بیشتر از اندازه نسبت به احساسات افراد دیگه حساس شدین. شما واقعا باور کردین که می تونید به همه چیز رسیدگی کنین، به جز این یه مورد که محدودیت های شما هم مثل محدودیت های افراد دیگه س!! به جای اینکه واسه ثابت نگه داشتن چیزی که شما و یا کسائی که دوستشون دارین رو اذیت کرده در تلاش باشین، خیلی راحت و رو راست در موردش صحبت کرده و تا جایی که می تونید روراست باشین. توانایی شما واسه انتخاب کردن لغات مناسب می تونه روند بهتر شدن شرایط رو سریع تر کنه.

اسفند: اگه تازگیا از یه فرصت سرمایه گذری صرف نظر کرده و یا عزمتونو جزم کردین که خیلی به عمق مسائل عاطفی نرید، حالا در تصمیمات قبلی تون بازنگری می کنین. ونوس کامیاب دور زده و به ماهی های برج حوت برمیگرده و تا ۴ اردیبهشت هم اونجا باقی می موند. درحالیکه واسه آینده برنامه ریزی می کنین، الان بهترین زمان واسه دوباره آزمایش کردن موقعیت های مالی و مطرح کردن اون چیزی که از روابط دوستانه تون می خواهید، است.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *