فال روزانه : فال امروز ۲۴ اسفند

فال روزانه ۲۴ اسفند

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: شما امروز در برخورد با افراد دیگه صبور و شکیبا نیستین، خصوصا اگه اونا بخوان به جای منتظر شدن و قبول کردن هر اتفاق، به عمق اون رفته و جستجو کنن، بی صبری شما شدیدتر می شه. اما حالا کمتر کار کردن به خاطر تحقیق کردن در مورد مشکلات احساسی چیزی نیس که به طور کامل بهش نیاز داشته باشین. واسه چند روز به دنبال رضایت شخصی خود نباشین و قبل از شروع کردن هر کار جدید، به تموم روابط کاری قدیمی تون پایان بدید.

اردیبهشت: شاید قسمت بزرگی از کارایی که الان انجام می بدید به نظر نیاد، اما به این معنی نیس که کاراتون بی اهمیت و بی ارزش هستن. واقعا چیزی که در گوشه تاریک خیالات شما مدفون شده می تونه قدرتی بالاتر از اعمال ناخودآگاه شما داشته باشه. بقیه می تونن بهتون کمک کنن تا بخش های مخفی زندگی تون رو ببینین، اما شما باید با حقایقی که از چشم اونا مخفی مونده هم با اشتیاق روبرو شید.

خرداد: امروز شما خیلی مایل نیستین که بی طرف و منصف باشین، خصوصا اگه یه نفر در محل کارتون باعث شه احساس ناامنی و خطر کنین. شما آماده اید که با شور و هیجان مقابله کنین، اما همین که انرژی تون رو واسه دفاع کردن از خود تقویت می کنین، مانعی جلوی راه تون سبز می شه. الان هیچ کار خاصی وجود نداره که بتونین انجامش بدید. تحولات قلبی شما می تونه زمینه رشد شغلی شما رو که در شرف وقوعه رو جفت و جور آورد.

تیر: امروز در شریک کردن بقیه در احساسات تون چه احساس راحتی بکنین چه نکنین، نسبت به همیشه اونا رو جدی تر گرفته اید. شما زیاد دوست ندارین به بقیه بگید چه دوست دارین، واسه اینکه اونا واسه شنیدن تموم خواسته های شما آمادگی کامل ندارن. یادتون باشه که این روزا شاید برنامه های یه نفر دیگه از برنامه های شما مهم تر باشه. پس حالا تمرکز کردن روی نیازای افراد دیگه تبدیل به مشغولیت جدید شما می شه.

مرداد: حالا اختلاف و اختلاف بین شخصی ترین بیانات و اظهارات شما و عمیق ترین آرزوهای نامشخصتان ممکنه شما در چرخه بد و نامطلوبی بذاره. هیچ راه آسونی واسه فرار از این چرخه وجود نداره، پس به خودتون قول بدید به جای پیروی کردن از عقلتون از قلب خود پیروی کنین. یادتون نره که ضعیف بودن و ضعیف بودن هیچ جذابیتی نداره، پس اگه واسه امنیت داشتن مجبور بودین محدودیت های عاطفی خود رو حفظ کنین از انجام دادن این کار نترسین.

شهریور: الان اندازه وقتی که باید کار کنین مهم نیس؛ بلکه تقویت کردن روابط مهم و انجام دادن کارای به درد بخور برپایه دونسته هاتون اهمیت بیشتری داره. اما امروز باید خیلی حواستون باشه که عکس العمل تند نشون ندین. شما خیلی راحت غرق در مشکلاتی می شید که تا بحال هم جواب روشنی براشون پیدا نکرده بودین. قبل اینکه تغییرات با مشکلات غیر قابل کنترل خودشون رو بر شما تحمیل کنن، با همت و اراده هر کاری از دستتون بر میاد واسه ساده تر کردن زندگی تون انجام بدین.

مهر: بعد از چند روز زندگی احساسی شما به سرعت به حالت طبیعی برمیگرده. اما هنوزم اگه حس کنین که به طور کامل ازتون تشکر نشده، این اتفاق براتون تبدیل به مشکل بزرگی می شه. دیدن اینکه بقیه رو راست بهتون عشق می ورزند واسه شما کار سختیه!! چراکه حالا ونوس- یعنی سیاره بختتون- از هفتمین خونه تون یعنی خونه شریکان برمیگرده. به جای افسوس خوردن واسه چیزایی که نمی تونید به دست بیارین، روی کارای که می تونید واسه بقیه انجام بدین تمرکز کنین.

آبان: شما به خاطر تغییرات پیش اومده گیج و نگران شده اید، اما اگه فقط یه بار از مقابله کردن بر علیه اتفاقات قوی دست بکشین، همه چیز راحت تر می شه. بخشی از مشکلات تون از بی ثباتی ماه در نشونه تون نشأت می گیرد. حالت های بی ثبات و متغیر در شما جلوی آسایشتان رو می گیرد. چون که شما نمی دونین قبل اینکه یه حس به حس دیگری تبدیل شه چیکار باید بکنین که اون حس موندگاری داشته باشه. انرژی تون رو با عصبانیت و نگرانی تلف نکنین، چون که تا فردا اندازه عصبانیات و خشم شما کاهش پیدا می کنه.

آذر: با اینکه شما فکر می کنین به آخر کار نزدیک شده اید، اما این در مورد دیدگاه های عالی و بلندپروازانه تون صدق نمی کنه. در حالیکه ماه قوی برج عقرب وارد دوازدهمین خونه شما یعنی خونه پایان و فرجام می شه، بعضی از نقاط مبهم متوقتا از بین می روند. درحالیکه تلاش می کنین به هر مشکلی که امروز ایجاد شد رسیدگی کنین، یادتون باشه که قادر نیستین همه اونا رو به تنهایی حل کنین. اگه کسی بهتون پیشنهاد کمک داد حتما قبول کنین و به طور آگاهانه هر مانعی که جلوی راهتون رو گرفت از بین ببرین.

دی: شما کسی نیستین که به زور و زور خونواده و یا دوستانتون هر چیزی رو قبول کنین! شما می دونین چه می خواهید، کجا می خاوهید برید، می دونین چیجوری به اونجا برسین و جواب منفی و مقاومت بقیه رو قبول نمی کنین. باهمه این احوال حتی اگه مجبور شید به خاطر دوری گزیدن از تموم مشکلات به احساسات تون بها ندین، اصلا خوب نیس که مسیرتون رو منحرف کرده و به دشمن ملحق بشوید! کمی حسایت از طرف شما امروز شما رو نجات می دهد!

بهمن: شما امروز تحت فشار قرار می گیرید که مسئولیت های بیشتری رو در خونه، خونواده و یا محل کار قبول کنین، اما روبرو شدن با این مسئولیت ها و وظایف پر از استرس و نگرانیه. شما حتی حق شکست خوردن ندارین! دور و بری ها از شما می خواهند از جاتون بلند شید و راهنمایی اونا رو بردوش گرفته و انبوه مشکلاتی که اونا ایجاد کرده ان رو با کمک خودشون از بین ببرین. باوجود اینکه درهای شانس کم کم در حال بسته شدنه، اما هنوز فرصت کافی واسه عوض کردن شرایط دارین.

اسفند: شما امروز در مرز عصبانیت قرار دارین، درست مثل یه پشه عصبانی که قبل از طوفان وزوز می کنه!! شما حتی اگه نتونین منشأ ناراحتی تون رو تشخیص کنین، نمی تونید خیلی راحت خشم خود رو تحتِ کنترل بگیرین. درآخر مشورت کردن با بعضی از دوستان خاصتون آرامش و حمایتی که در جستجویش بودین رو بهتون می دهد. سهیم کردن اونا در رویاهایتون اولین قدمیه که واسه اینکه بهتون اعتماد کنن می تونید وردارین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *