فال روزانه : فال امروز ۲۵ بهمن

فال روزانه : فال امروز ۲۵ بهمن

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: امروز روزی نیس که به طور کاملً بدون مشکل باشه، اما بازم روزی ملایم و آرومه. وقتی شما با مشکلی مواجه می شید نگاه “من نمی تونم از پس این مشکل بربیایم” بهترین اسلحه تونه. عجیب اینکه بزرگترین توانایی های شما می تونه براتون خطرساز باشه. اگه شما در قبول کردن محدودیتهایتان ضعیف هستین، اطمینان زیادتر از اندازه شما به خودتون می تونه مشکلی بزرگ براتون به وجود آورد.

اردیبهشت: امروز احساس اعتماد به نفس بیشتری که شما دارین باعث می شه که انعطاف پذیریتان هم بیشتر شه، به خاطر این که شما نیاز ندارین که مسأله ای رو واسه بقیه ثابت کنین. جوهر باطنی شما حالا بسیار قویه و لازم نیس که در مورد اون دودلی داشته و وقتتون رو تلف کنین. شما بیشترین سود رو وقتی به دست میارین که به مشکلات مردم دیگه توجه کرده و به اونا ملحق شید.

خرداد: با اینکه عقل و احساس شما امروز هر کدوم شما رو به مسیرهای متفاوتی می کشونن، شما باید بتونین تصمیمی کلی بگیرین و به هر دو جنبه به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین. الان احتیاجی نیس که تواناهایتان رو نشون بدید یا تفکرات و احساسهایتان رو رد کنین. تا وقتی شما با طبیعت دوگانه خود احساس راحتی می کنین، پس بقیه فقط مجبور هستن که با اون سازگاری پیدا کنن.

تیر: درحالیکه شما به طور کاملً در مورد امروز حواس جمع هستین و آینده تون رو با داشتن تصویری از اون در ذهنتون می تونید ببینین، رویاهای شفافی دارید. تا زمانیکه شما این رویاها رو رو نکنین خوش بینی شما می تونه به طور کاملً تازه بمونه، واسه اینکه مردم دیگه خیلی زود از تفکرات خیالی شما خسته می شن. بهتره بعضی از اندیشه ها نهفته و فقط واسه خودتون باشن.

مرداد: از وقتی که شما از دادن جواب “نه” به یه درخواست دوری کرده اید، تونسته اید حتی بهتر از اون چیزی که فکر می کردین عمل کنین. راه حل های ذهنی شما قوی هستن، اما تحتِ کنترل زندیگتان نیستن. عوضش موج تازه ای از ایمان در حالیکه شما رو قادر می سازه که به مسائل مشکل نگاه کرده و شروع هرچیزی رو خیلی مثبت ببینین، به شما امید تازه ای واسه آینده می دهد. اما کمی هم کناره گیری از فکر کردن به نتیجه آرزوهاتون هنوز براتون سودمنده.

شهریور: شما امروز در محل کارتون اختیاراتی دارین و فرصتی واسه شما هستش که واسه به سود رسیدن بیشتر از یه راه در دسترس داشته باشین. اگه تازگیاً شما تصمیمی گرفته اید، اطلاعات جدید شما رو تشویق می کنه که آروم حرکت کرده و دوباره انتخابتون رو بررسی کنین. واسه رسیدن به یه هدف خاص زیاد عجله نکنین؛ شما بیشتر از اون چیزی که فکر می کنین زمان دارین.

مهر: نزدیکی ناراحت کننده بین حقیقت و خیال می تونه واسه شما کمی نگرانی به وجود آورد. یه صدای داخلی به شما می گوید که تصمیمات مهمی رو بگیرین که هدفهای شخصیتون رو در آینده تحقق ببخشد. اما صدای دیگه شما رو تشویق می کنه در حالیکه وظایف مهم مربوط به آینده تون رو فراموش کرده اید، آزاد بوده و از زندگی لذت ببرین. نباید یکی از این دو رو انتخاب کنین؛ بلکه باید واسه حد میونه اونا تلاش کنین.

آبان: موشکافی زیادتر از اندازه به سئوالات شما جواب نمی دهد، واسه اینکه حالا ثابت شده که راه فکری تحقیق و بررسی پایانی کهنه و بی اعتبار شده داره. اما ذهن شما بسیار فعاله و یه زنجیره از کلمات بی پایان می تونه شما رو به گفتن حقیقت وسوسه کنه. تلاش نکنین که جریانهای ذهنی رو خاموش کنین. فقط دریابید که زبون واقعی قابل فهم در قلب شماس نه در عقلتون.

آذر: با اینکه امروز در دنیای شمام چیز بهتر شده، شما می تونید مسئولیت مقاصد شخص دیگری که شرایط تقریباً بدی رو به وجود آورده رو قبول کنین. شاید شما در آزمایش تون در مورد روشی که می تونید با افراد با احتیاط به طور مؤثرکار کنین، زیادتر از اندازه خوش بین باشین. معامله کردن با خودت حالا کلک آمیزه، واسه اینکه گرایش شما به زیاد صحبت کردن شایدً علائم اخطار رو براتون خواهد فرستاد.

دی: شما می تونید از یه یا دو روز عاطفی سخت خلاص شید، اما بهتر شدن مسائل دلیل موجهی واسه بزرگ نمایی کردن نیس. خوش بین بودن حالا راه و روش مناسبیه، واسه اینکه به شما اجازه می دهد بالاتر از ترسهایتان حرکت کرده و با بقیه رفتاری بهتر داشته باشین. اما به خود اجازه ندین که تحت اثر هیجانات عادی قرار بگیرین و یا زودتر از اون که فکر می کردین ناامید شید.

بهمن: اینکه شما تشخیص داده اید رویاهای شما می تونن مهم تر از حقایق سرد و بی روح باشن، کمی تکون دهنده س. حتی اگه شما کارای مقدماتی خود رو انجام داده اید و تموم اطلاعاتی رو که می تونستید گرفته اید، هنوز چیزی کمه. داده ها رو جدا کرده و اونا رو با احساسات شخصی خودتون مطابقت بدین. درک مستقیم خود شما از داده های بقیه معتبرتره.

اسفند: در حالیکه ماه به جهان آبی برج حوت برگشته و مطمئناً راحت ترین مکان واسه ماهی های شماس شما می تونید نفسی عمیق از روی راحتی بکشین. در آخر  فشارهای ذهنی پایان یافته و شما احساس می کنین که در خونه خود هستین. به هر حال حواستون باشه، واسه اینکه دورنمای احساسات شاید بهتر از اون چیزی که واقعاً هست به نظر برسه. شما حالا به واسطه تغییرشکل آرزوهای خودتون به بقیه نگاه می کنین، پس اگه شما در مورد احساس خود یقین ندارین، از اونا سوال کنین که قبل اینکه به فکر نادرستی دست پیدا کنن چه احساسی داشته ان.

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*