فال روزانه : فال امروز ۲ خرداد

فال روزانه ۲ خرداد

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: باوجود اینکه نیمی از هفته کاری گذشته س، انگار در تعطیلات آخر هفته هستین!! اگه اگه فقط یه بار مشکلات به وجود اومده بوسیله شونِه خالی کردن از زیر مسئولت رو به طور کامل بررسی کنین، اون موقع به جای فرار از کار کردن تصمیمی درست و عاقلانه می گیرید. با این حال از رویاهای هیجان انگیز خود دست ورندارید، واسه اینکه ممکنه در آینده ای نه خیلی دور به حقیقت ملحق شن.

اردیبهشت: ماه وارد چهارمین خونه تون یعنی خونه «پیوندهای خانوادگی» می شه و بهتون پیشنهاد می کنیم امروز وظایف خانوادگی خود رو انجام بدین. حتی اگه چاره ای ندارین به سر کار برید، حتما راهی پیدا کنین که بخشی از وقت تون رو با افراد خونواده تون بگذرونین. کوچیکترین و آسونترین کارای خونه رو مثل کارایی مهم و لذت بخش انجام بدین، پس شما می تونید به این روش نگاه مثبت خونواده تون رو بازم حفظ کنین.

خرداد: امروز یه روز خیلی خیلی پر مشغله هستش!! اون طور که حتی انجام دادن کارای معمولی روزانه به صورت معضلی پیچیده در میاد. شاید شما به فکر ساده تر کرده کارای خود هستین، ولی باید بدونین با کمتر کردن فعالیت هاتون وضعتان فرقی نمی کنه! به جای اینکه به خاطر کارایی که نمی تونید تموم شون کنین عصبانی شید، نفسی تازه کرده، آرامش داشته باشین و تلاش کنین به بهترین راه وظایف خود رو انجام بدین.

تیر: الان وقت حرکت کردنه! شما چند روز گذشته رو به فکر کردن در مورد احساسات تون و کارایی که پیش رو دارین گذرونده اید و حالا دیگه وقت بیکار نشستن نیس. به جای اینکه در انتظار یه فرصت زمان عالی باشین، همین حالا اولین قدم رو به طرف اهدافی که واسه خودتون تعیین کرده بودین وردارین. رسیدن به اهدافتون نیازمند زمونه، پس وقت تون رو تلف نکنین.

مرداد: شما می تونید برگشت ماه به نشونه تون رو حس کنین، چراکه احساسات تون شدیدتر و نوسان های رفتاری تون نسبت به قبل بیشتر شده. اما وقتی که پلوتو در سومین خونه تون یعنی خونه ارتباطات با خورشید تعامل برقرار می کنه، قدرت و توانایی هاتون هم بیشتر می شه. پس شانس خود رو امتحان کرده و قبل اینکه فرصت هاتون رو از دست بدین، افکار و ایده های خود رو بگید.

شهریور: امروز شما دوست ندارین از لاک خود بیرون بیایید! اما شرایط و مشکلات بهتون اجازه نمی بدن که یه جا ساکن بمونین. شاید شما نگران اتفاقاتی که دور و برتان اتفاق افتاده باشین، ولی مجبور میشین در مورد بعضی چیزها صحبت کنین. باید وقتی رو به کندو کاو کردن رازهای نامعلوم اختصاص بدید، واسه اینکه خود شما دقیقاً چیزایی رو که پیدا می کنین رو نمی شناسید. کشفیات خودتون رو با کسی که بهش اطمیمنان دارین در میان بذارین.

مهر: امروز آخرین روزیه که خورشید در نشونه شما حضور داره، شما هم احساس می کنین که وقت تون تموم شده! رابطه های شما هیجان انگیزتر می شن و در حالیکه شور و اشتیاق تون شدیدتر می شه، بیشتر از قبل احساس سرزندگی می کنین. فکرتون رو تغییر داده تا بتونین شکل های جور واجور بیشتری از مسئولیت ها و خدمات رو برعهده بگیرین، واسه اینکه تلاش و سخاوتمندی و بخشش دوبرابر شما باعث می شه این روزا حس بهتری نسبت به خودتون پیدا کنین.

آبان: امروز بقیه از شما انتظارات زیادی دارن، چون که ماه و پلوتو احساسات شما رو تحریک می کنن. شما تا حالا انگار در تورهای جادویی مرموز سیر می کردین، ولی حالا وقت اینه که درمورد کارایی که پیش رو دارین تصمیم جدی بگیرین. ولی شما نمی تونید سرعت روند کاری خود رو تندتر کنین، پس ناامیدی رو کنار گذاشته و تلاش کنین با بقیه رابطه برقرار کنین.

آذر: شما به خط افق نا تموم و نامحدود نگاه می کنین و مطمئنین که این خط تا جاهای خیلی دور ادامه داره. اما این حقه نوره! شما توانایی مدیریت کردن و کنترل کردن عشق و علاقه وافرتان به سفر رو دارین. ولی همیشه راضی بودن و موافق بودن خوب نیس! اگه کمی بقیه رو تحت فشار بذارین، راحت تر می تونید به اهدافتون برسین.

دی: شمام حالا کمی عصبانی هستین! واسه اینکه می دونین موندن سر قولتون و تموم کردن کارایی که متقبل شده اید چقدر اهمیت داره. اما امروز وسوسه عیاشی و خوشگذرونی کردن بیشتر جلوه می کنه و شما تاب مقاومت خود رو از دست می بدید. حالا خوبیش اینه شما قادر هستین اونقدر خیلی با جدیت و تلاش زیاد کار کنین که هم به کارای قبلی خود برسین و هم واسه انجام دادن برنامه های جدی تر وقت کافی پیدا کنین.

بهمن: امروز وقتی که افراد جور واجور با داستان های سرنوشت درام خود وارد زندگی تون می شن، زندگی شما هم پر از نگرانی های دوستانه می شه. خواه این فرد نامزد یا معشوقه تون باشه، خواه یه دوست خیلی معمولی، شما احساس می کنین که اون قدرت بیان شما رو محدود کرده. الان آزادی و استقلال داشتن براتون اهمیتی حیاتی داره، واسه اینکه اگه شما وقت نذارین و انرژی خود رو تازه نکنین، چیر زیادی دارید که به افراد دیگه بدین.

اسفند: امروز ممکنه با ضد و خلاف هایی روبرو شید، تا جایی که کارا و وظایف معمولی روزانه کسل کننده تر و یکنواخت تر از همیشه به نظر می رسند. راه حل شما می تونه هر چیزی رو عوض کنه و می تونه یه شغل کم جنب و جوش و ثابت رو به شغلی کم پیدا و خاص تبدیل کنه. ولی نباید از به قدرت رسیدن در شغلتون ترس داشته باشین، واسه اینکه شما قادر هستین از این قدرن در جهت مؤثری استفاده کرده و به اهداف والای خود نزدیک بشوید.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *