نگاهی به TehranBus؛ اپلیکیشن راهنمای خطوط اتوبوسرانی تهران

نگاهی به TehranBus؛ اپلیکیشن راهنمای خطوط اتوبوسرانی تهران

وقتی اسفند ماه فرا می رسه، تهرانیا می دونن که باید ساعت یا وسیله رفت و اومد به محل کارشون رو تغییر بدن چون که وگرنه ناچار به تحمل ترافیکای وحشتناک هستن و از اون بدتر، باید تا آخر سال با مشکل کوفتگی بدن و کمبود خواب هم دست و پنجه نرم کنن.

در اینجور شرایطی، مترو می تونه راه حل خوبی واسه فرار از ترافیک باشه. اما اگه تحمل له شدن در جمعیت قطارهای زیرزمینی رو ندارین و سفر جاده ای رو ترجیح می دین، اتوبوسای شهری تنها راه شما واسه فرار از گره های ترافیکی هستن.

اگه طرفدار سفرهای اتوبوسی هستین، بد نیس اپلیکیشن TehranBus به عنوان «راهنمای خطوط اتوبوسرانی تهران» رو در گوشی تون داشته باشین. این نرم افزار که شرکت ارتباطات کنترل فراگستر طراحی اش کرده، هر چی بخواین در مورد کار ناوگان اتوبوسرانی پایتخت بدونین رو در اختیارتون قرار میده.

از ساعات حرکت اتوبوسا در تموم خطوط گرفته تا نزدیک ترین ایستگاه به شما، این اپلیکیشن می تونه راهنمای خوبی باشه تا واسه سفرهای درون شهری برنامه ریزی کنین. راهنمای خطوط اتوبوسرانی تهران این امکانات رو در سه تب جدا از هم به شما ارائه می کنه.

تب اول، «نزدیک من» اسمشه که مشخصه چه کاری انجام میده. در این صفحه می تونین ببینین که نزدیک ترین ایستگاه های اتوبوس، چند متر با شما فاصله دارن و اتوبوس بعدی از «کدوم خط» و چند دقیقه دیگه به شما می رسه.

این امتیازات در کنار تخمینای وقتی تقریبا دقیق اپلیکیشن، دلیل شده که راهنمای خطوط اتوبوسرانی تهران بتونه به یکی از وسیله لازم در گوشی شما تبدیل شه. هر چند این موضوع وابسته به اون هستش که بتونین با رابط کاربری شدیدا قدیمی و از مد افتاده اپلیکیشن و محدودیت هاش کنار بیایید.

راهنمای خطوط اتوبوسرانی تهران اپلیکیشن خوب و کار راه اندازیست اما شدیدا نیاز داره که سازندگانش در طراحی رابط کاربری اون تجدید نظر کنن. به غیر از ضعف در این موضوع، نقشه اپ هم نیاز به بروزرسانی داره و یه سری آیتما باید در اون تغییر کرده یا پیشرفت داده شن؛ از جمله امکان زوم دو انگشتی روی نقشه که الان در اپلیکیشن وجود نداره.

راهنمای خطوط اتوبوسرانی تهران در دومین تب خود به نام «ایستگاه من» اجازه میده که بعضی ایستگاه ها رو به ایستگاه محبوب تون تبدیل کنین، تا هر بار واسه گشتن به دنبال اون نیازمند بالا و پایین کردن نقشه نباشین. هم اینکه از تب سوم امکان جستجوی ایستگاه های اتوبوس (با نام و کد ایستگاه) هم در اختیارتون قرار میگیره.

مواردی که گفتیم، امکاناتی بودن که در نسخه فعلی اپلیکیشن واسه اندروید و iOS مشاهده می کنین. با این حساب، اگه خواهان رفت و اومد با اتوبوسای شهری تهران هستین مطمئنا از نصب این اپلیکیشن در گوشی هاتون ضرر نمی کنین.

راهنمای خطوط اتوبوسرانی تهران

  • راهنمای خطوط اتوبوسرانی تهران
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: ارتباطات کنترل فراگستر
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۳٫۲ مگابایت

دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*