فال روزانه : فال امروز ۱۰ خرداد

فال روزانه : فال امروز ۱۰ خرداد

فال روزانه ۱۰ خرداد

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

دعای روز چهارم رمضان

فروردین: اگه شما کسی رو تحتِ کنترل خود دارین تلاش نکنین که اون رو راضی کنین، واسه اینکه موفق نمی شید. از طرف دیگه، این موضوع مسأله مهمی واسه نگران شدن نیس. فقط بدون اینکه اضطراب داشته باشین در مورد توالی غیر قابل پیش بینی اتفاقات عکس العمل نشون بدین. عکس العمل نشون دادن به موقع شما رو قادر می سازه که یه موقعیت پیچیده رو به موقعیتی تبدیل کنین که واسه بقیه خوبه.

اردیبهشت: آرزوهای شما امروز با مانعی مواجه شده که این مانع معمولاً در طول روز باعث می شه که شما از رویاهایتون غافل بمونین. حالا شما باید زندگی واقعی و تخیلات رو از هم تشخیص بدین، که این موضوع تصمیم گیری رو واسه شما مشکل می سازه. چون که امروز همه چیز از اون چیزی که واقعاً هست بهتر به نظر می رسد، شما با مشکل مواجه میشین. قبل اینکه بخواین حرکتی مهم رو شروع کنین، واسه فهمیدن و بررسی واقعیت لحظه ای درنگ کنین.

خرداد: شخصی امروز ممکنه که قصد و نیات شما رو اشتباه تعبیر کنه، در حالیکه ثابت شده که شما نمی تونید با در نظر گرفتن جلد یه کتاب در مورد اون قضاوت کنین. فعالیتهای شما با قلب شما تناقص آمیز هستن و هر کدوم به راهی جدا می روند. اما بقیه رو به خاطر اینکه از حرفه های شما دچار سوء تفاهم شده ان سرزنش نکنین. امروز کمتر حرف زدن براتون مؤثرتره.

تیر: حتی اگه شما امروز تلاش کنین که با نگه داشتن مسائل احساسی پیش خود از اونا دوری کنین، شاید شغل شخص دیگری رو به سمت خود جلب کنین. این یه سراشیبی لغزنده س و آگاه بودن از احساسهایتان می تونه از سر خوردن بیشتر از اندازه شما در اون جلوگیری کنه. یادتون باشه، که الان خیلی خوبه که از مرزهای محافظتان استفاده کنین تا امنیت عاطفی تون تأمین شه. بدون اینکه خودتون رو از یاد ببرین می تونید دوست خوبی هم باشین.

مرداد: امروز شما قادر نیستین که واسه خودتون کاری انجام بدین، واسه اینکه شما از اینکه به هرکسی که از شما درخواستی داره جواب “مثبت” می بدید احساس خوشنودی می کنین. شما خیلی راحت می تونید دوست پیدا کنین، واسه اینکه این سخاوت طبیعی روح شما شدیدا مسریه. فقط چشمتون رو به روی واقعیت باز کنین، واسه اینکه اطمینان زیادتر از اندازه بعدا در طول روز می تونه شما رو ناامید کنه.

شهریور: با اینکه ممکنه که شما چراغهای سبز رو در پیش روی خود ببینن، زیرکانه س که شما وقتی که چراغهای زرد اخطار روشن شدن فعالیت خود رو شروع کنین. اگه شما خیلی سریع به سمت جلو حرکت کنین، می تونی به مقاصد نادرست پایان بدید. حتی اگه شما بخواین با قبول کردن یه پروژه کارتون رو شروع کنین و به هرجهت زمانتان رو واسه اون هم بذارین بازم شما نمی تونید معجزه کنین.

مهر: یه دوست یا شریک امروز خیلی نظرش رو به شما تحمیل می کنه. سلیقه های شما می تونن به طور کاملً اصلاح شن و وقتی بقیه خیلی پرخاشجو می شن شما خوشتون نمی آید. شما بدون اینکه بخواین دلخوری یا عصبانیتتون رو نشون بدین، تمایل دارین که این موضوع رو راحت قبول کنین. اما واسه رسیدن به سطح مهارتی بالاتر و بیشتر مورد توجه واقع شدن واسه شما مفیدتره که نیازاتون رو بگید.

آبان: شما نمی تونید از انجام دادن اون چیزی که قبلاً انجام شده کناره گیری کنین. یادتون باشه که وقتی شما می خواهید خودتون باشین شاید بقیه زیاد در مورد شما درست قضاوت نکنن. شاید شما امروز نتونین از پیش روی نگرانی های دورنی تون جلوگیری کنین، اما مجبور نیستین که به اضطرابهایتان اجازه بدین که تعادل شما رو بهم بریزن.

آذر: حالا اتفاقات زیادی در زندگی شما افتاده که شما نمی تونید با اونا کنار بیایید. افراد دور و بر شما حتی اونایی که دوستتون هستن به نظر می رسد که نسبت به همیشه عصبی تر هستن و می تونن شما رو عصبانی کنن. تلاش کنین که به ناراحتی های گذشته تون نگاهی بندازید، شما نسبت به موضوعات بسیار ناچیز حساسیت زیادتر از اندازه نشون می داده اید. امروز وقتی که دودل هستین، به جای نگرانی هاتون فکرهای مثبتتون رو بگید. اگه هنوزم دودلی در شما باقی مونده، فردا شخص مناسبی رو پیدا کرده و ترسهایتان رو با اون در میان بذارین.

دی: شما امروز احساس می کنین که از آسایش و راحتی همیشگی تون بیرون اومده اید. شما وقتی که واسه انجام دادن کاری آماده نیستین، واقعاً دوست ندارین که اون کار رو انجام بدین، اما جربزه جواب منفی دادن رو هم ندارین. حالا خوبیش اینه شما می تونه بدون از دست دادن موقعیت هاتون مسئولیتی جدید رو هم قبول کنین. شما قادر هستین خیلی بهتر آز چیزی که فکر می کردین وظایفتون رو انجام بدین.

بهمن: امروز عاشق شدن و دوست داشتن واسه شما بسیار راحته و شما می تونید بیشتر از گذشته عاشق باشین. اما اجازه دادن به خودتون واسه داشتن تخیلات عاشقانه حتماً به این معنا نیس که  باید اونا رو رو کنین. رویاهای شما حالا زیادتر از اندازه فعال هستن، پس دقت کنین که چیزها رو اشتباه نگیرید و نابجا عمل نکنین. لازم نیس که آرزوهاتون رو واسه همه افراد دیگه رو کنین مگه اینکه اونا واقعاً بخوان اونا رو بدونن.

اسفند: صداهایی در مورد اینکه راهنمایی ندای دورنی تون رو قبول کنین یا اینکه خودتون تصمیم بگیرین در مغز شما پیچیده س، و امروز می تونه پیامهای پیچیده ای به شما ارسال داره. با اینحال پریشونی های ذهنی دونستن اینکه واقعاً به چی باور دارین و چه کاری می خواهید انجام بدین سخت شده. شما باید قبول کنین که امروز نسبت به قبل حساس تر شده اید و امکان داره که سیگنالهای بقیه رو اشتباه بفهمین. با اینکه شما می خواهید شروع به کار کنین، اما عاقلانه تر اینه که صبر کنین تا حساسیتهایتان کاهش پیدا کنه.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*