فال روزانه : فال امروز ۱۲ اسفند

فال روزانه ۱۲ اسفند

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: شما امروز وقتی کاراتون رو تموم کردین نمی تونین خیلی راحت وقت تون رو واسه تفریح کردن با دوستانتون تنظیم کنین. شما هنوز وظایفی دارین که حتی شاید وقتی لیست کارای روزانه تون رو چک کنین اونا رو حس نکنین. همونطور که احساس گناه گردن به جز تلف کردن وقتتون هیچ کار دیگری نمی کنه، دفاع کردن از خودتون با بقیه هم این جوری س. فقط تا جایی که در توانتان هست کاراتون رو انجام بدین و بعد هر نگرانی که مانع لذت بردن از زمان حال می شه رو از فکرتون بیرون کنین.

اردیبهشت: امروز دادن وقتی واسه استراحت کردن چیزی حیاتی واسه شما هستش، وگرنه دیگه فرصتی واسه تفریح کردن نصیبتون نمی شه. اما حتی اگه خودتون هم بفهمین که چه راهی رو باید انتخاب کنین، شاید اتفاقی اتفاق بیفته که مجبور شید برنامه تون رو تغییر بدین. با این حال نباید به خاطر چیزای روشن بجنگین؛ پس عاقلانه تر اینه که انرژی تون رو واسه چیزای مهم تر زخیره کنین.

خرداد: شما در حالیکه تموم مسئولیتای خونواده و کارای خونه رو تقبل کردین، می خواین فرد مسئولیت پذیری باشین، اما هروقت که می خواین کمی تفریح کنین اولویت هاتون هم به سرعت تغییر می کنه! مهم نیس که چقدر تلاش می کنین، قادر نیستین از زیر بار مسئولیت هاتون فرار کرده و به شادی و پایکوبی مشغول شید!! به دنبال شکار یه لحظه خوب و مناسب گشتن فقط ناامیدی تون رو بیشتر می کنه؛ پس خم به ابرو نیاورده و هر کاری که ازتون انتظار میره رو انجام بدین.

تیر: امروز شاید یه نفر ازتا درخواست پول کنه یا بخواد که کاری براش انجام بدین. باوجود اینکه شما نمی تونین بهش جواب منفی بدین، ولی اگه خودتون برنامه های دیگری داشته باشین عصبانی میشین. و اگه قادر نباشین که برنامه هاتون رو کنسل کنین، شرایط سخت تر شده و عصبانی تر میشین! البته خیلی خوبه که واسه خودتون مرزها و محدوده های رو مشخص کنین، ولی در مورد این مشکل گذشته این روش هدف دار فایده نداره. به هر حال شما مجبورین هم بهترین کار رو انجام بدین و هم راهی رو پیدا کنین که این فرد رو خوشحال نگه دارین!!

این مطلب را هم بخوانید :  فال روزانه : فال امروز ۱۳ مهر ۱۳۹۳

مرداد: الان براتون خیلی سخته که خودتون باشین!! به خصوص اگه با مشکلات مالی درگیر باشین. اگه هم کسی ازتون بخواد که مشکلی رو رفع کنین، شرایط بدتر می شه. اگرهم قدبازی دربیارین و هیچ کاری انجام ندین خودتون عصبانی میشین! بدیش اینه این بدترین تاکتیکیه که ممکنه در پیش بگیرین. حتی اگه احاساس ناامیدی کردین ولی تسیلم نشید. با اینکه شما منتظر هستین همه چیز حاضر و آماده براتون آماده شه، اما انجام دادن کارایی که ازشون حال می کنین درهای خوشبختی زندگی رو برویتان می گشاید!

شهریور: شما از انجام دادن کارایی که وظیفه افراد دیگه س خسته شدین. شما حتی بعضی وقتا فکر می کنین که تنها کسی هستین که به قولایی که داده عمل می کنه! اما امروز نباید به سرعت در صدد رفع اشتباهات افراد دیر بربیایید، چراکه شما به خاطر وسواس و اشتیاقی که واسه رسیدن به کمال و ارضا کردن احساس کمال طلبانه خود دارین به اونا اجازه دست به عمل زدن نمی دین. درعوض باید به اندازه کافی انعطاف پذیر باشین که بتونین کمک و همکاری افراد دیگه رو قبول کنین. یادتون باشین که هیچ انسانی کامل و بدون عیب نیس.

مهر: بودن در کنار یه فرد فریب کار و دغلکار اصلا چیز جالبی نیس، اما شما امروز مجبور میشین که تموم روز رو با اینجور فردی باشین!! شما از بودن با افراد کله شق که به زور شما رو مجبور می کنن کارایی که دوست ندارین رو انجام بدین اصلا خوشتون نمیاد. ولی شاید مجبور شید که فردی که زیاد هم آدم درستکاری نیس رو تحمل کنین! حالا خوبیش اینه اگه از نقشه های خاص خود جدا نیفتید، با مهارتای دیپلماتیک خود می تونین شرایط رو بهتر کنین.

آبان: شما چند روزیه که به مشکل پیچیده ای برخورده اید و هم تا امروز راه حل ساده ای به ذهتان نرسیده. شما حتی اگه از نظر زمان و یا مکان از خونه و خونواده تون دور باشین، اما هنوزم از یه مشکل قدیمی خانوادگی اذیت میشین. اما حالا هیچ چیزی به طور کامل این مشکل رو حل نمی کنه و هرچقدر که بیشتر به خودتون فشار بیارین شرایط سخت تر می شه. پس به زور تلاش نکنین کاری رو انجام ندین وگرنه واقعا نا امید میشین.

آذر: امروز شما حتما باید واسه تفریح کردن از منزل خارج شید، اما ممکنه با مشکلی هم روبرو شید. شاید یه نفر با شما همراه شه و بخواد راهنمایتان باشه، اما شما ترجیح می دین به روش خودتون هر کاری رو انجام بدین. اما نیاز مبرم شما به ماجرایی جویی شاید راه موثری واسه دوری کردن از خطرات احتمالی نبود پذیرش دعوت دوست صمیمی تون نباشه. ولی شما باید به جای فرار کردن از ناراحتیای احساسی با اونا روبرو شید.

این مطلب را هم بخوانید :  فال روزانه : فال امروز ۲۴ آبان

دی: درحالیکه شما در زندگی تون یشرفت می کنین، سیاره بخت شما یعنی کیوان هم دست به کار شده و نمی ذاره تمرکزتون رو از دست بدین! کیوان وقتی که بهتون نشون میده چیجوری از انجام دادن کارای احمقانه دوری کنین دوستتون می شه!! با این حال امروز بهرام مدعی شما رو تشویق می کنه که خطر کنین. هرچقدر که تلاش کنین به عمق این مشکل برید، مشکلتون سخت تر می شه. حتی اگه به خودتون هم اطمینان داشته باشین، وقتی که برنامه هاتون رو عملی می کنین، شاید روشی که در ذهنتون داشتین درست از آب درنیاید. اجازه بدین این نیازای گذری و سریع فرو بشینن؛ شما بیشتر از چیزی که فکر می کردین زمان دارین.

بهمن: شما امروز حتی اگه خیلی علاقه مند و امیدوار هم باشین بازم باید آروم و ساکت بمونین. اما این معنیش اینه که که چیزی آموخته اید که شما رو از اندازه زمان و پولی که واسه کامل کردن یه پروژه نیاز دارین آگاه می سازه. البته پیدا کردن راه حل آسون واسه رویارویی با واقعیتا چیزی غیر ممکنه، اما بهتون پیشنهاد می کنیم که استراحت کردن موفقیت شما رو در برابر مشکلات موقتی تضمین می کنه. بدیش اینه امروز کارای سخت و زیاد هیچ مشکلی از شما رو دوا نمی کنه! کلید موفقیت شما در سرسختی و مداومت در کاره.

اسفند: امروز هیچ راه مستقیمی واسه رسیدن به اهدافتون وجود نداره، اما شما در حالیکه لحظه به لحظه به مقصد خود نزدیکتر میشین، این مشکل حتی ماهی برج اسفند رو که عادت کرده به جلو و عقب شنا کنه رو نا امید نمی کنه. شما حتی نیاز ندارین از جایی که قراره برید اطلاع داشته باشین! شما فقط باید یه برنامه کلی داشته باشین. عجیب تر از همه اینکه در جستجوی یه برنامه اصلی و خاص بودن فط شما رو به عقب برمی گردونه. بدون اینکه افکار و شور اشتیاق خود رو تبدیل به مشکل کنین، اونا رو به زبون بیارین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *