فال روزانه : فال امروز ۱۲ فروردین

فال روزانه ۱۲ فروردین

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین:  شما بعضی وقتها حتی وقتی که حس خوبی دارین خیلی بی عاطفه میشین. البته منظور این نیس که فرد بی تفاوتی هستین؛ بلکه مشکل اینجاس که شما شاید نتونین احساس افراد دیگه رو درک کنین. اما امروز شما بیشتر از اندازه به احساسات افراد دیگه توجه می کنین تا کاری کنین اونا حس بهتری داشته باشن و در نتیجه احساس شما نسبت به خودتون هم بهتر می شه. احساس مسئولیت کردن در قبال مشکلات افراد دیگه اول از همتون راتبدیل به یه قهرمون می کنه و اما اگه بیشتر ادامه بدید بعدا کاملا معلومه که تبدیل به وابستگی بینتون وکشمکشهای شدید شه.

اردیبهشت:  امروز واسه شما روز روزی و زیاد شدنه! هر کاری که امروز انجام بدین ممکنه تاثیری دوبرابر داشته باشه. همونطوری که ژوپیتر مطمئن شما رو تشویق به لذت بردن از آزادی بیشتر از اندازه تون می کنه، ونوس یعنی سیاره بختتون هم بهتون میگه که امروز هر چیزی که می خواین رو بخواین! اما شاید شما زیاد دوست ندارین بدون اینکه بهایی پرداخت کرده باشین چیز زیادی بخواین! ولی بهتره قبل اینکه فرصتهای تون رو از دست داده و بعد پشیمون شید بیشتر حد و حدود خود رو بشناسین.

خرداد: شاید به آرامش رسیدن اول براتون سخت باشه، اما حالا خوبیش اینه همین طور که روز میگذره شما می تونین به زندگی عادی خود برگردین! شما کم کم دارین یاد می گیرین که چه چیزاهایی براتون خوبه و چیجوری می تونین از استعدادهایتان آخر استفاده رو ببرین. اما حتی اگه آرامش داشته باشین و سازنده تر بشوید، شاید ندونین که کی باید به خودتون مرخصی بدین! درگیر شدن بی اندازه تو کاراتون و فشار آوردن به افراد دیگه واسه سخت تر کار کردن می تونه حس شما رو نسبت به شغلتون عوض کرده و تبدیل به نارضایتی شه. پس به دقت به رفتار و کاراتون توجه کنین، اون وقت خودتون می فهمید که کی باید دست نگه دارین!

تیر:  امروز که ماه به نشونه تون برگشته ، نیازها و احتیاجات شما خیلی زیاد شده سات. حالا خوبیش اینه شما با کمک خواستن از بقیه واسه رسیدن به خواسته هاتون مشکلی ندارین. باهمه این احوال اگه اگه زیادی درخواست داشته باشین شاید به دردسر بیفتید. یا حتی اگه حرفی نزنین بازم شاید ناامید و نا امید شید؛ چراکه می خواین بیشتر از اون چیزی که گرفتین بگیرین! اما الان وقت خوبی واسه زیاد فشار آوردن به همکار و یا دوستتون نیس. به جای زیاده خواهی، واسه چیزایی که تاحالا زندگی بهتون بخشیده شکرگزار باشین.دنبال کردن یه برنامه ثابت شاید در ظاهر راه خوبی واسه موندن تو یه راه باشه، اما می تونه اثرات منفی هم داشته باشه. پس اگه دیر به یه قرار ملاقات برسین، این دیرکردن بر کل برنامه هاتون تاثیر گذاشته و باعث پریشونی و به هم ریختگی کاراتون می شه. و عجیب تر اینکه نگرانی کمتر و انعطاف پذیری بیشتر در طول روز به زودی شما رو از این چرخه پریشونی نجات می دهد.

مرداد:  امروز چرخه ای از خلاقیت تموم میشه، پس بهترین کار اینه که هر پروژه ای که قبلا شروع کرده بودین رو به پایان برسونین و کاری جدید رو شروع کنین. ولی در حالیکه می تونین به آسونی اتفاقات روی داده رو زیر نظر بگیرین، بازم باید حواستون باشه؛ چون که شما همیشه می خواین نگاهی مثبت به دور و برتون داشته باشین. اما علاقه شدید واسه رسیدن به موفقیت شاید دلیل خوبی واسه رویایی کردن موقعیت اخیرتون نباشه. و حالا اگه واقعی و نه همونطوری که دلتون می خواد به دور و برتون نگاه کنین، بهتر از همیشه می تونین از فرصتهای جدید آخر استفاده رو ببرین.

شهریور:  با اینکه شما در حالیکه به تغییرات ایجاد شده در محل کارتون ون روش اینه واسه رسیدن به موفقیت هم فعال و هم پشیمون بوده و همیشه سرتون رو شلوغ نگه دارین.

آبان:  شما در حالیکه باور کردین تموم جوابها در مورد سوالهای زندگی رو میدونید! یهو به سرعت می فهمید که اطلاعات خیلی زیادی رو از دست دادین و روند فکر شما چیز خیلی عجیب ای نیس!! قبول کنین؛ بین دونستن حقایق و توانایی واسه داشتن دیدگاه واضحی نسبت به آینده فرقای خیلی زیادیه. باهمه این احوال بدون توجه به اینکه شما چقدر باهوش هستین هنوز راه هایی واسه پیشرفت کردن هست.

آذر: شما به خاطر چندین پروژه جور واجور که درست در لحظه آخر و با هم روی سرتون ریخته حسابی عصبانی و کفری شدین!! اما الان ژوپیتر یعنی سیاره بختتون ونوس دوست داشتی رو به فعالیت وادار می کنه و شرایط بهتری براتون جفت و جور می آورد. با اینحال لازم نیس فوری دست به عمل بزنین؛ هرچیزی که امروز خوب به نظر می رسه، ممکنه فردا تغییر شکل دهد!

دی:  ورود ماه به هفتمین خونه تون یعنی خونه دوستان می تونه باعث شه که فردی با احساسات و احساسات خیلی شدید وارد زندگی تون شه. اما الان شاید این رابطه رابطه ای راحت و آسون نباشه، واسه اینکه انگار شما احساس می کنین که هر شخصی رو با قلبتون سبک و سنگین میکرد. بدیش اینه دنبال راه حل گشتن و یا کمک خواستن از یه دوست بی طرف واسه وساطت کردن، حتی ممکنه مشکل و کشمکشی که رو به زیاد شدنه رو دوبرابر کنه. ولی حالا خوبیش اینه شما می تونین راه دیگه و مهم تری رو در پیش بگیرین و خودتون رو از همه این نگرانیا خلاص کنین. پس مطمئنا عقب گرد کردن آسونترین راه حل واسه تموم مشکلاتتانه.

بهمن: شما امروز وقتی کاراتون رو تموم کردین نمی تونین خیلی راحت وقتتون رو واسه تفریح کردن با دوستانتون تنظیم کنین. شما هنوز ظایفی دارین که حتی شاید وقتی لیست کارای روزانه تون رو چک کنین اونا رو حس نکنین. همونطور که احساس گناه گردن به جز تلف کردن وقتتون هیچ کار دیگری نمی کنه، دفاع کردن از خودتون با بقیه هم اینگونه س. فقط تا جایی که در توانتان هست کاراتون رو انجام بدین و بعد هر نگرانی که مانع لذت بردن از زمان حال می شه رو از فکرتون بیرون کنین.

اسفند: امروز وصل شدن ونوس هنرمند به ژوپیتر رویایی، یعنی سیاره حاکم همیشگی تون، روی روند پیشرفت شما تاثیر گذاشته و  اون رو تقویت کرده. خبر خوبی براتون داریم! و اون اینه که قدرت خلاقیت شما از قدرتهای زمینی تغذیه می شه و موقتا شما رو قادر می سازه که به هرجایی برید! اما به چیزای غیرممکن فکر نکنین؛ درعوض در مورد تموم امکانات و احتمالات رویاپردازی کنین. واسه اینکه الان هرچیزی ممکنه اتفاق بیفته!

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *