فال روزانه : فال امروز ۱۷ فروردین

فال روزانه : فال امروز ۱۷ فروردین

فال روزانه ۱۷ فروردین

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: شما امروز فشار مسئولیتای زیادی رو روی شونه های خود احساس می کنین و بیشتر از این صلاح نیس که اونا رو به تاخیر بندازین پس بهتره که زودتر دست بکار شید. لازم نیس که واسه چگونگی انجام این کارا دلیل بیارین و اونا رو تفسیر کنین. هم اینکه نیاز نیس که ثابت کنین در انجام کارا عالی هستین و اون طور که از شما انتظار میره اونا رو تحویل می دین. حالا خیلی با اهمیته همزمان که کارایی خود رو افزایش می دین تفریح خود رو هم کم کنین.

اردیبهشت: امروز اوقات به طور کامل خوبی در پیش رو دارین حتی زمانیکه در حال کار کردن هستین. ممکنه رییس تون شما رو با دقت  زیر نظر بگیره و همین باعث می شه تمرکز شما بالاتر بره و با وجود اینکه کارای بسیاری دارین که باید انجام بدین این حالت واسه تون خوبه چون که شما همیشه دوست داشتین انگار استعدادها و لیاقت خود رو ثابت کنین. از این نترسین که شما باید این بحران رو اداره کرده و طبق انتظارات بقیه عمل کنین. این کار باعث می شه اعتماد به نفس شما به بقیه هم منتقل شه.

خرداد: ممکنه امروز زیاد اوقات خوشی نداشته باشین چون که وقت زیادی واسه تفریح و شادی ندارین. شاید این شرایط رو دوست ندارین چون که استراحت و آرامش تون به تاخیر افتاده و شما این رو امروز نمی خواین و بیشتر دوست دارین مسئولیتای کاری یا وظایف شخصی تون خود به خود انجام شه. با این حال ممکنه شادی و تفریح رو به روز دیگری بندازین. اگه این اینطوریه مطمئن باشین که تلاشای گذشته تون یافته های مثبت و با دوومی به دنبال داره.

تیر: ممکنه در مورد برنامه ریزی پایانی خود امروز نظرتون رو ارائه ندین و اگه نتونین کنترل خود رو بدست بیارین پیچیدگیای بسیاری ایجاد میشه. در ظاهر باخبر شدن از محدودیتای اخیرتون می تونه به طور کامل به درد بخور و اثر داشته باشه. به جای اینکه بجنگین تا قدرت رو بازم در اختیار داشته باشین اجازه بدین شخص دیگری جای شما رو بگیره. تلاش کنین همیشه جزیی از گروه باشین به جای اینکه همیشه بخواین تکرو و کاپیتان باشین.

مرداد: مهم نیس که شما بهترین ایده رو درباره اینکه چکارباید بکنین دارین؛ امروز این اتفاق نمی افته. چون که ممکنه  بقیه به شما گوش نکنن یا برنامه هاتون رو دوست نداشته باشن. عاقلانه تر اینه که تلاش کنین قبل اینکه خودتون رو گیج کنین و بقیه رو عصبانی بقیه رو راضی کنین! اما یادتون باشه که یه تغییر در روش و سیاست یه نوع نتیجه نداره. اگه هنوز علاقه مند پیشرفت و یادگیری هستین تلاش کنین در روزای دیگه هم این روش رو پیاده کنین.

شهریور: ممکنه امروز دوستان و همکاران شما زیاد تحت تاثیر شما قرار نگیرند و به حرف تون اهمیتی ندن چون که شمابیش از حد جدی هستین. اما اونا سریع می فهمن که شما الکی صحبت نمی کنین. اگه لبخند نمی زنید به خاطر اینه که می دونین کار مهمتری دارین که انجام بدین حتی اگه بقیه کارا و مسائل رو آنطوری که شما می ببینن نبینن. با اینکه تلاش می کنین که در مرحله اول عضوی از گروه باشین ممکنه در یکی دو روز آینده در نقش یه قهرمون ظاهر شید و در این زمونه که همه می فهمن که چیکار کردین.

مهر: شما از کوتاهیای خود بیشتر از بقیه آگاه هستین اما این به این معنی نیس که می خواین از همکاران و اعضای خونواده تون چیزی در این مورد بشنوین. لازم نیس که همیشه عیوب و مشکلای خود رو به خودتون یادآور شید مخصوصا زمانیکه در حال کارین سخته که در فکر جبران اون باشین. اگه کسی قصد نصیحت و پند شما راداشت فقط لبخند بزنین و تشکر کنین؛ به خاطر اینکه یه بحث و جنگ می تونه سریع تبدیل به یه جنجال بزرگ شه.

آبان: شما یه راه و روش دراز مدت درباره همه کارایی که می کنین دارین. زمانیکه بقیه در حال کار کردن هستن شما به دنبال پایین اومدن از راه خود هستین. بدیش اینه براتون دلسرد کننده س وقتی می فهمید چیزی رو که شما به روشنی می ببینن بقیه نمی بینن. تلاشاتون واسه روشن کردن بقیه فقط ممکنه اونا رو عصبی کنه و شما رو در پیشبرد راه تون گیج کنه. روی چیزی که می دونین درسته تمرکز کنین؛ بلاخره بقیه با شما همراه می شن و تعجب می کنن که چیجوری شما همه اینا رو می دونستین.

آذر: با وجود اینکه شما تلاش می کنین تا از کانون توجه بودن دوری کنین اما بقیه شما رو به چشم یه رهبر نگاه می کنن و شمااین احترام رو از اونا دارین. شما واقعا دوست ندارین که قدرت و اختیار رو در انحصار خود داشته باشین حتی اگه قبول کردن اون همراه با ارزش و احترام باشه. شما این توانایی رو دارین که حواس خود رو جمع کرده و تصمیماتی بگیرین که به نفع همه باشه. پس یه نفس عمیق بکشین و ظرفیت خود رو بالا ببرین و عقل و دانایی خود رو در این موقعیت به بقیه نشون بدین.

دی: عملگرا بودن امروز سراغ شما می اید با این حال شما می تونین اونقدر عملگرا باشین که بلند نظری خود رو از دست بدین. ممکنه زمانیکه بحرانی رو در لحظه حال اداره می کنین موثر و موثر باشین اما نمی تونین آینده دور رو ببینین. به جای  تلاش واسه اینکه کنترل داشتن بر همه مسائل و اینکه بخواین همه چیز رو مدیریت کنین اجازه بدین بقیه نظرات خود رو هم بگن تا در به تحقق رسوندن برنامه بلندمدتی که دارین شما رو کمک کنن. در هفته آینده می تونین واسه اهداف تون مجهز تر شید.

بهمن: ممکنه احساس کنین که بدرستی به هدف خود رسیدین اما اهداف شما بازم درهم پریشون و پریشون هستن. این به معنی این نیس تمرکز شما کمه به خاطر اینکه شما این توانایی رو دارین که ذهن تون رو متمرکز کنین حتی در اواسط راه! مشکل به وجود اومده از طریق یه تعهد ناقص نیس بلکه از یه انتظار ضعیفه. نقطه شروع و مسیرتون رو دوباره بررسی کنین. زمانیکه شما بدونین که کجا هستین و به کجا می رید راه تون روشن تر و روشن تر می شه.

اسفند: ممکنه شما َاون احترامی رو که دوست دارین نگیرین و این شمارو عصبانی می کنه. احساس می کنین تلاشاتون دیده نمی شه. در مرحله اول ممکنه با سخت تر کار کردن تلافی کنین اما زمانیکه درمی یابید که سیاست و روش شما فایده ای نداره وسوسه میشین که دیگه تسلیم شید. مراقب باشین؛ بازخوردی که از بقیه دریافت می کنین ممکنه دامی باشه که امروز واسه شما گسترده شده باشه و باعث شه تا شما دست از کار بکشین. مهم نیس بقیه چه میگن فقط بهترین کاری که در توان تونه رو انجام بدین و این شرکت و سهم شما نتیجه خوبی میده.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*