فال روزانه : فال امروز ۱۹ بهمن

فال روزانه ۱۹ بهمن

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: شما امروز هر چیزی رو که انتخاب کنین باز چیز دیگری می خواهید!! اگه تصمیم بگیرین که یه روز کامل رو در خونه و با خونواده تون بگذرونین، بعد می گویید: “ای کاش بیرون از خونه می رفتم و با فعالیتهای اجتماعی مشغول می شدم”! اما اگه با رضایت دعوتی رو قبول کنین، بعد می گویید که ای کاش در لحظه آخر قبول نکرده بودم! اگه شما بتونین یه بار تضادهای احساسی داخلی خود رو قبول کنین، اون وقت مهم نیس که چیکار می کنین یا به کجا می روید. حالا خوبیش اینه الان شما می تونید در هر مکانی رضایت کامل رو پیدا کنین.

اردیبهشت: شما امروز احساس می کنین کسی که بهتون خیلی نزدیکه جلوی شما رو گرفته و پس براتون سخته حقیقت واقعی گفته های اون رو بفهمین. حالا شما وسوسه شده اید به دوست یا فردی از اعضای خونواده تون که بیشتر از اندازه مواظبتانه حمله کرده و با اون دعوا کنین!! اما این کار یکی از راه های پیروز شدن بر ناامیدی تونه! تلاش کنین روش مثبتی پیدا کرده و استقلال خود رو نشون بدین. اجازه ندین به خاطر اینکه می خواهید خیلی راحت در برابر موضع خود ایستادگی کنین، کسی شما رو گناهکار و مقصر بدونه.

خرداد: شما می خواهید ترسها و نگرانی های خود رو در برابر مسائل مالی رو کنین و می خواهید بدونین که اونا واقعی ان و یا فقط زاده فکر و خیالتون هستن. شما دوست ندارین بقیه در موردتون قضاوت کنن، پس تلاش می کنین عصبانیت خود رو مخفی نگه دارین. البته دوستان و خونواده تون حس می کنن که شما مشکلی دارین، اما اون رو به زبون نمی بیارن؛ واسه اینکه می دانند این شرایط شما موقتیه. شما مجبور نیستین تموم جزئیات رو واسه اونا توضیح بدید، اما اگه از نگرانی هاتون بهشون بگید، این کارتون باعث می شه کمکهایی رو دریافت کنین که انتظارش رو نداشتید.

تیر: امروز بقیه شما رو سرحال تر از اون چیزی می بینن که واقعا هستین، اما حتی اگه افراد دیگه هم نتونن، شما می تونید با احساسات خود راحت کنار بیایید. به جای اینکه اجازه بدین نگرانی هاتون مشکلات و مسائل بی اهمیتی رو بسازن، به دوستاننتان بگید که حالتون خوبه و ازشون بخواین بهتون اجازه بدن فضایی رو که واسه ادامه دادن تجربیات و کاراتون بدون نیازمندید رو بسازین. وقتی که آماده شدید اون موقع می تونید قصه خود رو واسه هر کسی که بهش اطمینان دارین تعریف کنین!

مرداد: از انتظارات و انتظارات بیشتر از اندازه ای که بقیه ازتون دارن دوری کنین، عکس العمل و عکس العمل اونا نباید براتون مهم باشه. الان امکان داره آدمایی که بهتون نزدیک می شن نتونن بهتون اعتماد کنن، اما شما چون می خواهید به خودتون توجه کنین به رفتار اونا دیگه اعتراض نکنین. امروز اگه می خواهید به درستی کاراتون رو انجام بدین، فقط و فقط به خودتون تکیه کنین  و روی پای خود وایسید.

شهریور: شما امروز قادر هستین از نظر احساسی و حمایتهای عاطفی روی دوستانتون حساب کنین، اما از اونا توقع بیشتر از اندازه نداشته باشین، وگرنه نا امید میشین! حالا خوبیش اینه شما مجبور نیستین هر خواسته تون رو دوبار تکرار کنین؛ فقط واسه مطرح کردن نگرانی هاتون نیازمند توجه و پشتیبانی کافی هستین تا بتونین از شرایط سختی که در اون قرار دارین بیرون بیایید. در حالیکه در جستجوی راه حلی واسه مشکلتون می گردید به دنبال کمال نباشین. شما همیشه می تونید به عقب برگردین و بعدا به جزئیات کارتون رسیدگی کنین.

مهر: امروز حتی اگه مجبور باشین که به مسائل مربوط به خونه رسیدگی کنین، خیلی راحت در برابر فرصتهایی که پیش روتون دارین هیجان زده می شید! پس وقتتون رو تلف نکنین، اگه عجله دارین کارهاتان رو خیلی زود و اول روز انجام بدین، اون وقت به اندازه کافی زمان دارین که کارای باحال و لذت بخشی رو انجام بدین. کار و تفریح هر دو باید متعادل باشه، اما در آخر هفته برگ برنده واسه بازی و تفریحه!! پس اون رو از دست ندین.

آبان: امروز شما حتما باید در محل کارتون در برنامه ها و خواسته های خود تغییراتی بدین، این تغییرات می تونه در مورد شرایطی باشه که مرز بین موفقیت و شکست شما رو تعیین می کنن. انگار یه نفر عمدا و با هدف و برنامه در برنامه ریزی های شما دخالت می کنه، اما این دخالت کردن همه جانبه و در همه کارا نیس. فقط نباید از یاد ببرین، که مشکلات کوچیکی که الان با اونا روبرو شدین درخشش مشکلات بزرگتری هستن که بعداً پیش رو دارید.

آذر: شاید فکر کردن منطقی بهتون جوابی رو بده، اما صدای درونتون چیز دیگری رو می گوید! به جای اینکه واسه فهمیدن اتفاقات روی داده در دور و برتان فرقای این دو نگاه رو حل کنین، تلاش کنین فقط از هر دوی اونا آگاهی داشته باشین. حتی اگه واسه اراده کردن از طرف یه نفر دیگه تحت فشار قرار گرفتید، تنها چیزی که لازمه بهش بگید اینه که هنوز واسه اراده کردن آمادگی ندارین. در روز دوشنبه بعد از کسوف ماه کامل شما به جوابتون می رسین.

دی: شما معمولا وظایف و مسئولیتهای رو با جدیت انجام می بدید، اما امروز طوری کار می کنین که به نظر دور وبریا تون فرد بی مسئولیتی جلوه می کنین! حتی اگه ترجیح می بدید که کاری به طور کامل متفاوت از کارایی که وعده انجامش رو داده بودین انجام بدین، اما نمی تونید از این شرایطی که خودتون به وجود آورده اید بیرون بیایید. اگه آرزوهاتون رو بگید ممکنه ناامید شید، اما این دوران هم می گذره! صبور باشین؛ واسه انجام دادن کارایی که دوست دارین فرصتی دشت می کنین، اما الان نمی تونید اون کارا رو بکنین!

بهمن: کار کردن داخل خونه شاید به نظر شما باحال نباشه و براتون روز عالی رو به همراه نداشته باشه، اما اگه یه بار پروژه ای رو داخل خونه تموم کردین بسیار لذت میبرین و به خودتون افتخار می کنین! پس وقت رو تلف نکنین، چراکه اگه کاری رو به فردا بندازین انجام دادن اون کار سخت تر می شه. اگه در مورد وظایفی که قبول کرده اید جدی عمل کنین، در حالیکه فردا واسه تفریح خونه تون رو ترک می کنین و می ببینن که در دوره وقتی کوتاه مدت چه مقدار کار کرده اید خودتون هم حیرت زده میشین!

اسفند: شما امروز خیلی فکر و خیال می کنین و هیشکی دیگه به اندازه شما در خیال و رویا به سر نمی برد! شما نمی دونین چیکار کنین!؟ وقتتون رو با خونواده تون بگذرونین، با دوستانتون خوش باشین و یا فقط به کارای خودتون برسین. تموم این افکار تو ذهن شما هستن! اما لزومی نداره واسه رویاپردازی هاتون محدودیتی قائل شید و حتی لازم نیس با کسی در موردش حرف بزنین. شما قادر هستین تو ذهن خودتون به هر جا که خواستین سفر کنین و هرجا که هستین خوش بگذرونین!

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *