فال روزانه : فال امروز ۱۹ خرداد

فال روزانه ۱۹ خرداد

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

دعای روز سیزدهم رمضان

فروردین: شاید امروز فکر بسیار درخشانی داشته باشین اما نتونین هیچ جا ازش استفاده کنین. متناقضاً، هر چی بیشتر طرح خود رو واسه بقیه تشریح کنین، اونا کمتر نسبت به مزیت اون راضی می شن. این به این معنی نیس که اونا با موقعیت شما موافق نیستن بلکه اونا مطمئن نیستن که شما بتونین روش هدف دار خود رو به یه طرح به طور کاملً عملی تبدیل کنین.هرچند همیشهً به این فکر می افتین که خواسته اتان رو تحقق ببخشین اما اونو واسه بعد نگه دارین. حالا بهتره اول با راهکارهایی اونو پیش ببرین.

اردیبهشت: حتی اگه فکر می کنین که دوست دارین فردی بسیار واقع بین باشین، امروز نباید تا این حد در مورد اون مصمم باشین. اول می تونین بقیه رو راضی کنین که درباره کاری که می خواین انجام بدین همه چیز رو می دونین اما هر چی می گذره اونا رو بدتر گیج می کنین و این باعث ایجاد اختلاف در حرفهایتون می شه. حالا می تونین یه معنی پیچیده رو توضیح بدین اما شایدً می ببینن که اگه جنبه های ساده اونو توضیح بدین بدتر رقابت زا می شه. اگه ممکنه بذارین یه نفر دیگه واسه یه مدت کنترل اونو بدست بگیره.

خرداد: هرچند سیاره مریخ شما دوباره بعد از هفته گذشته به سرعت خود ادامه داده اما  امروز دوباره بامبول درآورده و از یه طرف سیاره پیام آور لطفش شامل حال شما شده و باعث روشنی ذهن شما می شه و فکرهای جدید بسیار زیادی رو در سر شما میندازه اما همزمان یه سری تناقضاتی پیش میاد، حرفه های مهم رو زیر لب زمزمه کرده و هالهایی از ابهام چیزی که در سر شما هستش رو بسته می کنه. حالا نسبت به چیزی که می دونین مطمئن نباشین، یه چند روزی دست نگه دارین بعد دوباره در مورد انتخاب خود تجدید نظر کنین.

تیر: اگه امروز می تونین سکوت کنین موفق میشین تا از این تارپیچیده ای که دور خود تنیده اید مانند یه قهرمون بیرون بیایید. شما می تونین دو طرف یه مشکل رو حالا ببینین و تشخیص می دین که راه حل آسونی واسه اون وجود نداره. اگه وانمود کنین که پاسخی واسه اون دارین فقط باعث ناامیدی شما می شه. عاقلانه ترین راه اینه که کمی دست نگه دارین. شایدً مطلب مهمی دارین که می خواین به گفتگو اضافه کنین اما شاید به این یکی دو روز رابطه داشته باشه.

مرداد: وقتی اهداف شما با چیزی که الان در محل کارتون انجام می دین هماهنگی داره این خیلی اطمینان بخشه اما اگه اینطور نباشه می تونه خیلی نگران کننده باشه. این وضعیت سخت با دخالت یه دوست یا همکار که خیلی منطقی نیس می تونه سخت تر شه. حتی اگه شما بخواین که تصمیم پایانی رو خودتون بگیرین بازم به پشتیبانی دور و بریا نیاز دارین و امروز این اتفاق نمی افته. صبور باشین تا آخر هفته همه چیز خود به خود درست می شه.

شهریور: امروز یکی از روزای استثنایی واسه شماس که ترجیح می دین به جای اینکه خیلی جدی و منطقی باشین یه داستان بگید یا یه شعر بنویسین. دوست دارین بقیه ببینن که چقدر باهوشید.اما امروز نمی تونین به آسونی به این هدف برسین. احتیاجی نیس که با قول تعهد به چیزی که نمی تونین انجامش بدین خودتون رو واسه شکست و ناامیدی آماده کنین. به خودتون اجازه بدین که خیال پردازی کرده و در رویا فرو برید، فردا دوباره می تونین به دنیای واقعی برگردین.

مهر: شما قهرمون بی چون و چرای تعادل هستین. شما به دنبال هماهنگی هستین حتی زمانیکه از شما دور باشه. امروز اگه می خواین در وسط مشکلات به آرامش برسین تلاش کنین کاراتون رو کلکشو بکنین. به جای اینکه بیایید مرکز ثقل خود رو گویی که دارین یوگا انجام می دین، پیدا کنین، تصور کنین که مانند یه اسکیت بازی هستین که در حرکته. اقبال به شما رو آورده و تلاش نکنین اونو از دست بدین.

آبان: شما علاقه ای به بحث با کسی رو ندارین که تصمیم خود رو گرفته.اصلاً احتیاجی به این ندارین که چیزی رو به کسی ثابت کنین. اما از بحث و گفتگو کنار نایستید چون به ناچاراختلاف به وجود می آورد. و دو نفر رو به جون هم میندازه. شما می تونین به بهترین راه با شفاف سازی درمورد عقایدتون عاقل بودن خود رو نشون بدین بدون اینکه با اونا بجنگین.

آذر: امروز روز جالبی واسه شما هستش پس تلاش نکنین که دو بحث متقاوت رو تجربه کنین. از یه طرف، شما مانند دانشمندی می مونید که  دو حالت تجزیه ای و منفصل رو مشاهده می کنه.و از طرف دیگه، مانند بازیگری می مونید که دنیای عجیبی داره و تحت اثر حرکاتی قرار گرفته. هردوی این روشها با ارزشند پس با آگاهی کامل اونا رو تو ذهن خود زمزمه کنین و بدون اینکه بلند اونو بخونین در دلتون جاری کنین.

دی: امروز می خواین روی عقل سلیم خود حساب کنین. همونطور که ماه اونو نشون میده. اما انگار موقتاً توانایی تشخیص خود  در مورد جدا کردن مهرهای غیر اصلی که تو ذهن شما وول می خورن رو از دست دادین. شما طبیعتاً می تونین به آسونی فاصله بین حقیقت و دروغ رو حفظ کنین اما الان هر دوی اون در واقعیت وجود دارن.  از جدا کردن اونا دست بکشین و فقط  خوبی چیزی که  قادر به انجام اون هستین رو ستایش کنین.

بهمن: امروز شایدً به راهی کشیده میشین که حرفه هایی که در طول این چند هفته شنیدین  رو می خواین بگید اما هرچه بیشتر تلاش می کنین که اونا رو واسه بقیه توضیح بدین، اونا کمتر می فهمن.بعضی از نظرات خیلی از ذهن دورند و به آسونی بقیه اونا رو متوجه نمی شن مگراینکه به روش خاصی که تجربه اونو دارین مطالب رو بگید. وجدان بیدار، هنرمند یا شاعر به هر حال می تونن به شما کمک کنن با دیدگاه الان خود رو توضیح بدین.

اسفند: مریخ منطقی به صورت مربع دور دو سیاره تصمیم شما یعنی مشتری و نپتون در حرکته و ذهن شما رو به حقایقی که خارج از قلمرو زبا ن وجود دارن باز می کنه. این می تونه اگه امروز تلاش کنین که در روابط خود خاص باشین به طور کاملً گیجتان کنه چون که حتی مفاهیم کلی هم می تونن سخت بشن. اگه به جزئیات توجه کنین باعث سرخوردگی شما می شه. پس تلاش کنین این کار رو نکنین تا فردا که تمرکز شما برگرده.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *