فال روزانه : فال امروز ۲۴ تیر

فال روزانه ۲۴ تیر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: امروز نباید تلاش کنین احساسات خود رو کنترل کنین، فقط اونا رو همونجوری که هستن بگید. از طرف دیگه یادتون نره که غلطه هر چیزی رو که در ذهنتون دارین رو بگید. بعضی از حسا در آدم وجود دارن که نباید در موردشون با کسی صحبت کرد. اگه قبل اینکه به یافته های کاراتون فکر کنین، در مورد تموم نیازها و خواسته هاتون با بقیه حرف بزنین، مطمئناً به دردسر خواهید افتاد.

اردیبهشت: تازگیها به شما فرصت خاصی داده شده. اگه شما وظایفتون رو انجام داده و منتظر هستین، بازم باید بدونین که واسه استفاده کردن از این فرصت چه کارایی باید بکنین. البته شما عاقل تر شدین چون یاد گرفتین از اتفاقاتی که در گذشته پیش اومده درس بگیرین. اما اگه خیلی سریع از این یافته های خود استفاده نکنین، فرصتی رو که به شما رو آورده رو واسه همیشه از دست میدید.

خرداد: رویدادهای غیر منتظره ای که در محل کار اتفاق افتاده شما رو نسبت به آینده تون هراسون کرده، اما اگه شما تازگیها خیلی با جدیت و تلاش زیاد کار کرده باشین نباید در مورد این موضوع نگران باشین. حتی اگه شما در سختی قرار گرفتین، تغییراتی که شما آرزویش رو داشتین بدون هیچ اصرار کردنی اتفاق می افته. وقتتون رو با فکر کردن به اینکه چه کاری درسته تلف نکنین؛ حتی اگه این تحولات دقیقاً طوری که شما تصور می کردین نیستن فقط خودتون رو با اونا وفق بدین.

تیر: شما نسبت به قبل پردل و جربزه تر شدین، واسه اینکه عزمتونو جزم کردین که آدم متفاوتی باشین. شما در مورد چیزایی که یگران مممکنه بگن یا فکر کنن نگران نیستین؛ قضاوتهای یه نفر دیگه باعث عقب نشینی کردن شما نمی شه. امروز روز خوش شانسی شماس؛ پس به سمت جلو حرکت کرده و واسه یه روز هم که شده از قوانینی که قبلاً واسه خودتون تعیین کرده بودین پیروی نکنین.

مرداد: امروز نظر شما درمورد عشق کمی غیر عادی به نظر می رسه، واسه اینکه چیزای که قبلاً شما رو هیجان زده می کردن امروز هیچ حسی در شما ایجاد نمی کنن. شما حتماً دیگه به عشقهای سطحی علاقه ای ندارین؛ رابطه های الکی داشتن به نظر شما فقط باعث تلف کردن وقت باارزشتان می شه. به جای اینکه براساس عادتهایتان عکس العمل نشون بدین، بیشتر رویاپردازی کرده و یه راه کلی تر و جدیدتر واسه ایجاد رابطه و دوست یابی پیدا کنین. اگه شما ذهن خودتون رو به روی چیزایی متفاوتی که هست نبندید، متوجه میشین که عشقی که در جستجویش هستین همین نزدیکی هاست.

شهریور: شما الان نمی تونین به اندازه ای که دوست دارین روی دور وبریا تون حساب کنین. به نظر می رسه همین که یه اتفاق جدی پیش میاد، همه دور و بری هاتون غیبشان می زنه. و در آخر سست بودن یکی از نزدیکانتون ممکنه درخشش بی میلیاتون باشه که نتیجه اون داشتن یه رابطه ناسالمه. اما هنوزم احتیاجی نیس کس دیگه ای رو مجبور کنین تا از دستورات شما پیروی کنه. به جای اینکه صبر کنین تا این رابطه به شما آسیب بزنه زودتر اونو به هم بزنین.

مهر: امروز واسه شما سخته که نظم و ترتیب همیشگی تون رو حفظ کنین، واسه اینکه تفییرات غیر منتظره ای در برنامه هاتون به وقوع پیوسته س که کارکردن براساس برنامه های اصلی تون رو غیرممکن ساخته. اما به جای اینکه تلاش کنین روی موضوعاتی که نمی تونین تغییرشون بدین کار کنین، یه روش جدید انتخاب کنین. ظرف یه یا دو روز آینده الگوهای کهنه تون رو کنار بذارین. وقتی که این چرخه شکسته بشه، شما باید با روشی متفاوت همه چیز رو به حالت اول برگردونین.

آبان: حواستون جمع باشه که برنامه هاتون رو براساس احساسات بی ثبات خود پایه ریزی نکنین، واسه اینکه اگه احساسات شما تغییر کنن، پایه برنامه هاتون به هم می ریزه. اما حالا تا وقتی که شما روی چیزایی که می خواین به دست بیارین تمرکز نکردین، تفریح کردن هم فکر خوبیه. به جای اینکه تلاش کنین چیز خیلی متفاوتی رو به دست بیارین، فکر کنین ببینین چی واسه شما بهترینه.

آذر: امروز باید خیلی حواستون جمع باشه، واسه اینکه اعتماد به نفس بیشتر از اندازه ای که دارین باعث می شه که فرصت خیلی بی ارزش ای که زیاد هم مهم نیس به نظر شما خیلی عالی بیاد. خلاق بودن و سازنده بودن صفات خوبی هستن، اما نباید تلاشهای گذشته تون رو ضایع کنین.

دی: امروز شما واقعاً می خواین ایده هاتون رو واسه خود نگه دارین، واسه اینکه خورشید نورانی در حالی که در هفتمین خونه تون در مورد دوستانتون قرار داره از اورانوس اشعه هایی رو میگیره. اینک در زندگی شما مانعی واسه فعالیتاتون وجود نداره، پس فعالیت کردن براساس ایده های خوبتون کار سختی نیس. حتی اگه برنامه هاتون رو روی کاغذ نیاورده اید و خوب بررسی شون نکردین ولی به جلو رفته و اونا رو مطرح کنین. به احتمال زیاد بقیه هوش و بصیرت شما رو می بیننن و به خاطر تلاشهایتان ازتون پشتیبانی می کنن.

بهمن: شما امروز می تونین در خرج و مخارجتان تغییراتی ایجاد کرده و راهی رو پیدا کنین که فشار مشکلاتی که بر دوشتون سنگینی می کنه رو کم کنین. اگه شما به واسطه اصلاحات خیلی کم اما مهمی که در روش پول خرج کردنتون ایجاد کردین ولخرجی هاتون رو کمتر کنین، به زودی می تونین یافته های مثبت اونو ببینین.

اسفند: امروز واسه شما روزی پر از اتفاقات عجیبه. در حالی که اورانوس طی سالهای گذشته همیشه دور و بر نشونه شما می چرخیده، شما سهم خیلی از این اتفاقات هیجان انگیز داشتین و اونا رو وارد زندگی شخصی خود کردین. حالا که این تغییرات شما رو به بالاترین درجه رسونده ان، هر مانع دیگری رو که جلوی شما رو میگیره و شما رو از زندگی کردن با به کار گیری بهترین استعدادهایتان باز می داره، از بین ببرین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *