فال روزانه : فال امروز ۲۵ اسفند

فال روزانه ۲۵ اسفند

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: امروز براتون بسیار سخته واسه جستجو در درون احساسات خود آروم بگیرین. به خاطر اینکه شما بیشتر قبل از اتمام کاری رو که قبلا شروع کردین کاردیگری رو شروع می کنین. به هر حال حالا با سیاره حاکم شما مریخ که در برج نشون بی هدف شما قرار گرفته ممکنه اونقدر علاقه مند نباشین که جایی سفر کنین. از لحظه حال لذت ببرین و اجازه بدین تا احساساتتون هر گونه آرزو و امید رو از دلتون شست و شو بدن تا به جایی که می خواین برسین. این کار آنقدرها که به نظر می رسه سخت و ترسناک نیس.

اردیبهشت: شما بیشتر به طرف مردمی جذب میشین که از شما احساساتی تر هستن با این حال اگه شما به اونا اجازه بدین می تونن به شما چیزای زیادی در مورد خودتون یاد بدن. با وجوداینکه شما دوست دارین که دور خود یه دیوار حفاظتی بسازین امااین رو بدونین که این تنهایی و گوشه گیری موفقیتی واسه شما به همراه نداره. حتی اگه نخواهید که زندگی خود رو از این که هست سخت تر کنین این اتفاق میفته! اجازه بدین احساسات تون آزادانه بیان شن و عاقلانه ترین سیاستی که می تونین در پیش بگیرین اینه که در اجتماع باشین!

خرداد:شما قهرمون موج سواری در دریای خروشان و پرتنش احساسات تون هستین بدون اینکه بر اثر شدت امواج در هم بشکنید. به هر حال امروز ممکنه بوسیله نیروی جریاناتی که می تونه شما رو به اعماق نامعلوم خود ببرن دچار استرس و نگرانی شید. اما جنگیدن در مقابل جریانات قوی و شدید فقط شما رو از پا در می آورد. بهتره دلبستگیای خود رو آزاد بذارین تا شما رو به هر جا که میخوان ببرن و فقط از لحظه لحظه اون لذت ببرین. شما همیشه فرصت پیدا کردن راه برگشت به خونه رو دارین.

تیر: ممکنه در مورد تسلیم شدن در برابر احساسات تون نگران و هراسون باشین. اگه بتونین آروم باشین حس آشنای امنیت شمارو در خود غرق می کنه و شما رو تشویق می کنه تا در این لحظه به طور کامل احساس رضایت و شادمانی کنین. احتیاجی به چرخاندن چرخای عقل و منطق نیس؛ زمان موشکافی گذشته س. یادتون باشه نشون شما آماده تنفس زیر عمیق ترین آبا هستش. امروز در اعماق دریا شنا کنین و انرژی روحی خود رو ذخیره کنین.

مرداد: واسه شما سخته که حس و حال موفقیت و شادمانی خود رو امروز ادامه بدین به خاطر اینکه یه فعل و عکس العمل احساسی ملایم ممکنه یافته های و اثرات جدی به دنبال داشته باشه. شما می تونین حتی به حکمت و دانایی خود الان شک کنین مخصوصا اگه سیاست اخیری که در پیش گرفتین شما رو حتی کمی هم به موفقیت نزدیک تر نکرده باشه. اما تغییر زیادی در برنامه های خود ایجاد نکنین. ممکنه نظر شما در هفته های آینده عوض شه و شما فقط باید بدونین که همه چیز مرتبه یا نه !

شهریور: شما باید قادر باشین که تو یه موقعیت سخت بهترین کاررا انجام بدین اگه شریک یا دوست شما از نظرات شما پیروی نکرد شما کار خودتون رو بکنین. تازگیا به خاطر رفتار عجیب و غریب کسی شوکه شدین اما الان آماده اید که واسه رسیدن به موفقیت و خوش حالی در زندگی تون کاری بکنین. حالا خوبیش اینه لیاقت و لیاقت تون راه رو واسه شما صاف می کنه و اشتیاق شما واسه یادگیری اعتماد به نفس شما رو زیاد کرده و به هر کجا که می خواین شما رو میرسونه.

مهر: شما از اینکه درگیر یه نمایش غم انگیز شید خوشحال به نظر نمی رسید و ترجیح می دادین که امروز ازش جلوگیری کنین. اما به نظر می رسه غیر ممکنه تا از شکست سبقت بگیرین و فعل و انفعالات نه خیلی مهمی میتونه یهو تبدیل به یه حادثه بزرگ و مهم شه. به جای تلاش واسه آروم کردن بقیه توجه خود رو واسه یه تغییر مهم در زندگی خودتون جمع کنین. به اعتقادات خودتون بچسبید و اجازه ندین تا دیگری شما رو گول مالیده و از ارزش هاتون دور کنه. اگه صداقت و درستی خود رو حفظ کنین همه چیز به بهترین صورت واسه تون ایجاد میشه.

آبان: هر چند بعضی از جنبه های یه گفتگوممکنه امروز ناشیانه و غیر استادانه باشه شاید بیشتر در این گفتگو موفقیت کسب میکنین تا درگیری و درگیری! بدیش اینه ممکنه مسئله ای باعث شه تا شما کنترل خود رو از دست بدین و ممکنه قادر نباشین که تا زمانیکه دلیل این نگرانی رو کشف کنین آروم بگیرین. فقط یادتون باشه احتیاجی نیس که همین الان جواب پایانی رو پیدا کنین. تا زمانیکه در مسیردرست حرکت می کنین زمان بیشتری خواهیدداشت تا اینکه فقط به جست و جو بپردازید.

آذر: شما امروز حس تازه ای درباره اهدافتون دارین اما اون به جای اینکه یه ایده محسوس و مناسب باشه براساس احساسات غیر شفافه. شما می دونین که چی به نظر خوب می رسه با این حال مطمئن نیستین که چیجوری می تونین رویاهای خود رو عملی کنین.حالا خوبیش اینه احتیاجی نیس که  با فشار و زور رویا و خیالات خود رو محقق کنین.  از شادیای موجود لذت ببرین  و اجازه بدین اونا شما رو به هر کجا می خوان ببرن. حالا این کافیه؛ شما همیشه می تونین یه برنامه واقعی بسازین که دیدگاهاتون رو مشخص کنه.

دی: با وجود اینکه شما می خواین که کمی از نظر روحی در تنهایی باشین اما به این معنی نیس که بخواین از حواس پرتیایی که به وجود اومده از طریق فعالیتای مختلفه جلوگیری کنین. ممکنه ناامید کننده باشه به خاطر اینکه شما می تونین بدون اینکه زیاد مشغول شید هر کاری رو انجام بدین. روزتون رو به خاطر اینکه مشخص کنین چیکار باید بکنین خراب نکنین؛ به جای ان روی اینکه چه احساس می کنین تمرکز کنین. خیلی خوبه که بتونین خیلی راحت با تعداد کمی از دوستان تون به استراحت بپردازید.

بهمن: وضعیت مالی شما در حال تبدیل شدن به یه موضوع جدیه و شما بلاخره قادر هستین که درباره این وضعیت فکری بکنین چون که مریخ جنگ جو در دومین خونه از “پول” شما قرار داره. اما فقط نیات خوب واسه درست کردن این وضعیت کافی نیستن. به راه حلای ساده خود اکتفا نکنین چون که ممکنه اونا براساس رویا و خیالات ایده آل گرایانه شما باشه. عوضش برنامه استوار و پایداری طراحی کنین و بعد به خودتون فرصت کافی بدین تا به نتیجه مطلوبی که در جست و جوی اون بودین برسین.

اسفند: انرژی شما حالا در سطح بالایی قرار داره و خیلی با اهمیته که در مورد این انرژی و زنده دلی تازه یافته خود مثبت فکر کنین. برنامه ریزی واسه هفته های آینده خیلی با اهمیته چون که مریخ تا ۲۲ آوریل در نشون شما می مونه. و این وقتیه که برنامه تمرینی رقابتی شما میتونه به عمیقا کیفیت زندگی شما رو زیاد کنه. واسه بهبود سلامت خود صبر نکنین ؛ زمان اون همین اکنونه!

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *