فال روزانه : فال امروز ۲ دی

فال روزانه ۲ دی

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: فال چوبفال قهوه

فروردین: شما امروز اصلا دوست ندارین با هزینه و خرج بقیه به اهداف خود برسین. شاید باور داشته باشین که اگه بقیه موفق شن شانس و احتمال موفقیت شما به خطر افتاده و کمتر می شه. اما این موضوع حقیقت نداشته و براساس تفکرات اشتباهاتی که درباره مسائل رقابتی دارین به وجود آمده. الان اگه افراد دیگه شکست بخورند رسیدن به اهدافتون آسون تر نمیشه. هرکسی می تونه برنده باشه!!

اردیبهشت: شما تصمیم گرفته اید که از شهر خارج شده و یا دست کم کار ماجراجویانه ای انجام بدین. شما وقتی صرف کرده اید و واسه مسافرت های دنباله دار به مکان های دور افتاده برنامه ریزی کرده اید. اگه تمایل داشته باشین که واسه دیدن مکان های مذهبی به خارج از شهر برید، ممکنه برنامه هاتون به هم بخوره. شما می تونید مطالعه رو دربرنامه روزانه خود قرار داده و با این کار با روح و روان خود به سفر برید!

خرداد: امروز که پلوتو و خورشید در هشتمین خونه تون هم تراز می شن، باید مسائل مالی پرخطر خود رو به درستی هدایت کنین. اگه مبادرت به انجام دادن کارای خونه بکنین، می تونید خوب از عهده اش بربیایید. اما از برنامه هایی که باید خیلی زود انجام شن باید مثل طاعون دوری کنین! با خیلی با جدیت و تلاش زیاد کار کردن و و رسیدگی کردن فقط به یه کار موقعیت خود رو بهتر کنین. اما حرص و طمع داشتن خیلی بیشتر از چیزی که حدس بزنین براتون دردسرساز هستش.

تیر: امروز یه فرد مخصوصا موی دماغتون شده! اما اون شاید بدین خاطر وارد زندگی تون شده که نقش یه کاتالیزور از این رو به اون رو کننده رو اجرا کنه! این شخص می تونه درخشش و نشون دهنده بخشی از وجود شما باشه که شما تا حالا نمی خواستین این بخش رو بشناسین. حتی اگه فکر می کردین که می تونید شرایط رو ثابت نگه دارین، باید بدونین که تغییرات پویا قبل از این وارد زندگی تون شده ان و تلاش شما بی فایده هستش.

مرداد: شما امروز ایده های احمقانه رو جدی می گیرید!! مثل رژیم گرفتن در وقتی که دور و بری های ما در حال ترتیب دادن جشن و مهمانی هستن! اما شما حال و هوای مهمانی ندارین؛ چون که می خواهید به برنامه هاتون سر و سامانی بدین. چیزی که شما می خواهید داشتن کمی تفریح و سرگرمی نیس؛ شما فقط نیاز دارین که به فکر سلامتی تون باشین و در این مورد به دنبال محرکی هستین که بتونین کاری انجام بدین. غریزه های داخلی خود رو دنبال کنین، اما در راهی که پیش گرفته اید لذت بردن رو یادتون نره.

شهریور: امروز رشک و حسادت داشتن می تونه مسائل عاشقانه و عاشقونه رو تحت تاثیر قرار داده و بهشون صدمه بزنه و شمام هدایت کننده اصلی این شرایط هستین! از یه طرف شرایط خیلی ساده س!، شما می دونین که چه می خواهید و واسه رسیدن بهش برنامه ای هم دارین. اما عشق همیشه از قوانین پیروی نمی کنه. فقط به خاطر هیچ و پوچ به خودتون سخت نگیرید. عجیب اینکه خود جوش بودن وقتی کاربرد داره و براتون خوبه که حواستون و فکرتون روی آینده متمرکز باشه.

مهر: امروز استرس های مربوط به خونه شما رو از انجام دادن وظایف مهم تون در محل کار باز می داره. اما احساسات شما بهتون می فهمانند که شما قبل اینکه بخواین در جای دیگری سازنده باید باید به این وظایق بپردازید. دوری کردن از مسائل شخصی انتخابی دائم و همیشگی واسه شما نیس، واسه اینکه بی توجهی به اونا باعث می شه ناامیدی و ناامیدی تون باعث سقوط و ویرانی احساسی شه. معلوم کردن رازها کار خیلی سختیه؛ اما الان می تونه اقدام بازدارنده ای باشه که شما بهش احتیاج دارین.

آبان: شما معمولاً عادت دارین نسبت به بقیه مردم با شور و هیجان بیشتری روابط شخصی خود رو تجربه کنین. اما بعضی وقتا دوری کردن از این روابط عاقلانه تر از نزدیک شدن به اونا هستش. متاسافانه شما حتی اگه نتونین خیلی راحت در مورد احساسات جریحه دار شده خود صحبت کنین، ولی بازم نمی تونید اونا رو مخفی کنین. ولی اگه بتونین یه بار خیلی با احتیاط ناراحتی های خود رو معلوم کنین، حالا خوبیش اینه آینده روشنی براتون انتظار می رود.

آذر: اگه امروز یه نفر طوری با دارایی و مایملک شما رفتار کنه که انگار به خودش تعلق داره، شما خیلی خیلی ناراحت میشین!! پس یهو حالت دفاعی به خود گرفته و اون فرد رو دشمن خود می دونین، واسه اینکه امروز گرایش خیلی شدیدی که به وسایلتان دارین باعث می شه اونا رو جزئی از هویت خود بدونین. ولی یادتون نره وابستگی زیادتر از اندازه به وسایل تون در این موقعیت اصلا رفتاری منطقی نیس. اگه شما نتونین چیزایی رو که دارین با بقیه قسمت کنین، اصلا نمی تونی با این افراد خیلی راحت کار کنین.

دی: با اینکه شما حالا احساس بهتری نسبت به خود دارین، اما هنوز واسه نزدیک شدن به مسئله ای که باعث دردسر و ناراحتی شده آمادگی ندارین. آزار دادن خود باعث می شه شما کاهی رو تبدیل به کوهی کنین! پس از افکار خود آگاهی کامل داشته باشین. تمرکز کردن و توجه کردن به اثرات مثبت عاشقی کردن به مراتب خیلی بهتر و سالم تر از توجه کردن به اثرات منفی ترس می باشه.

بهمن: شما حالا نمی تونید آهسته و یکنواخت حرکت کنین، واسه اینکه بقیه خواسته های خیلی خیلی از شما دارن. اونا حتی شاید فکر می کنن که شما می خواهید تموم وقت تون رو با اونا بگذرونین. حتی اگه شما دوست داشته باشین که در خوشی هاشون با اونا همراه باشین، اما ایده انجام دادن این کار از خود عمل جذاب تره. اگه فکر می کنین که بعداً از انجام دادن این کار پشیمون می شید، در فعالیت های گروه خاصی شرکت نکنین.

اسفند: امروز اگه یه فرد توانا و قوی بر شما سخت گیری کنه، این تعامل و برخورد رودررو و دونفره ممکنه به کام شما خوش نیاد. خوش بختانه الان تعاملات افراد گروه خیلی با مهربونی تر شده، اما حالا که خورشید در یازدهیمن خونه تون یعنی خونه دوستان به پلوتو ملحق شده، هر فردی هم اندازه شور و هیجان خاص خودشو داره. به جای اینکه فکر و حواس خود رو روی افراد دیگه متمرکز کنین، تا جایی که امکان داره بیشتر از اونا به احساسات خود توجه کنین. متمرکز کردن انرژی خود روی چیزای مثبت بیشتر از اون چیزی که فکر می کردین بهتون کمک می کنه.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *