۴ نکته بازاریابی شبکه‌های اجتماعی با الهام از سیاستمداران آمریکایی

نه فقط در بازار تجارت، بلکه در سیاست و اقتصاد هم موثر بوده. کافیه کمی نسبت به فعالیت در رسانه های اجتماعی بدونین و با نگاهی از جنس همین شبکه ها به قضایا نگاه کنین. باور نمی کنین؟ یکی از سیاستمداران آمریکایی بعد از انتخابات پیروزی خود رو نعمت بزرگی دونست که از ارتباطات به دست آمده.
شبکه های اجتماعی ابزاری رایگان، در دسترس، پر جاذبه و خلاصه دنیایی متفاوت هستن که امتحان خود رو در این سال ها پس دادن. سرمایه گذاری در این محیط از مدت ها قبل شروع شده. حالا که سیاستمداران موفق هم پیروزی خود رو مدیون حضور موفق در این شبکه ها می دانند به چه دلیل باید هنوزم رو ندیده گرفت؟ مگه چه نکاتی در کارکرد اون ها هست که می تونه برند ما رو هم به سمت موفقیت هدایت کنه؟

۴ نکته بازاریابی شبکه های اجتماعی

معرفی خود واقعی در شبکه های اجتماعی
هر رنگی هم که در به خود بگیرین و تلاش کنین خود واقعیتون رو از دید مشتریان مخفی کنین بی فایده س. رمز موفقیت بزرگان سیاست آمریکا یه رنگیه. با وجود تموم حقه های سیاسی حضور شفاف و بدون تعارف در جرئتی می خواهد که هنوز خیلی از برند ها از اون بی بهره ان.
صرفه جویی مالی
در این دوره از انتخابات آمریکا کسائی پیروز میدون بودن که کمپین های کم هزینه تر از رقبا اما به شکل شبکه های اجتماعی تشکیل دادن. بعضی وقتا حضور مجازی از حضور حقیقی مهم تره و خود واقعی شما رنگ می بازد. دنیا تغییر کرده و باید خود واقعیتون رو از پس دریچه شبکه های اجتماعی نمایان کنین. همین به کار گیری شبکه های اجتماعی صرفه جویی زیادی در پول و پله و سرمایه واسه سیاستمداران موفق به دنبال داشت.
به روز بودن
قدم به قدم با تموم واقعه های روز حرکت کردن رمز اصلی موفقیت در است. گروهی متخصص باید به صورت خاص تمرکز خود رو روی همین مهم بذارن تا نتیجه مطلوبی کسب شه. در طول انتخابات آمریکا بیشتر از ۱۰ توییت بوسیله سیاستمدار موفق ارسال می شد؛ گویی تموم روز رو پشت قاب گوشی نشسته بودن و با تسلط کامل روی اخبار جهان لحطه به لحظه احوالات ناراحت از فعالیت سیاسی خودرا منتقل می کردن.
ایجاد اعتماد و اعتبار
در اول راه شما خیلی شناخته شده نیستین. اعتبار رو باید خودتون بسازین. چه اتفاقی می افتد که از سه نسل جوون آمریکا صفحه شخصی سیاستمداران آمریکایی رو دنبال می کنن و بعد ها به طرفداران دائمی اون تبدیل می شن؟
این بخش از ایجاد اعتماد به روش فعالیت شما بستگی داره که بعد ها مفصل در فست سئو بدون می پردازیم.

اشتراک گذاری در: فیسبوک توئیتر گوگل + لینکدین پینترست
Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *