فال روزانه : فال امروز ۱۸ فروردین

فال روزانه ۱۸ فروردین

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: کمی تنفس عمیق و آرامش داشتن فکر خوبیه و حالا خوبیش اینه امروز مجالی واسه این کار می یابید. مشکل اینجاس که آرامش و آرامش شما از دنیای واقعی بدست نمی آید؛ ممکنه این کار در تصور و خیال ممکن باشه. شما باید گریزی به دنیای رویا و خیال بزنین. سفر در دنیای داخلی کار اشتباهی نیس به شرطی که شما به فکر وظایف و مسئولیت هاتون هم باشین.

اردیبهشت: درست از زمانیکه شما احساس می کنین دیگه توانی ندارین و به قول معروف کشتی تون به گل نشسته س پنجره ای از فرصت ها به روی تون باز می شه. ممکنه باور داشته باشین که قادر به انجام هر کارین اما  حالا حتی نمی تونید به روشنی درباره آینده خود فکر کنین و تصمیم بگیرین. حتی یه تفسیر و تعبیر بی ضرر و بی هدف ممکنه نادرست باشه و شما رو به اشتباه بندازه. پس قبل اینکه حرفی بزنین درباره اون  خوب فکر کنین و خودتون رو در دردسر نندازین. سکوت بهترین کار ممکنه!

خرداد: هرچند شما سهم خود رو در کار دارین اما واسه تون خیلی سخته که کارتون سروقت انجام بدین. امروز اگه اونایی که درگیر کار هستن بخونن به موسیقی گوش بدن داستان پردازی کنن در موقعیت مناسب تری از کارین وگرنه چاره ای ندارین که از قوه تخیل تون کمک بگیرین. نوشتن یه راهنمای فنی یا انجام دادن یه کار تکراری خسته کننده خیلی سخت ودشواره. اما اگه بدرستی ذهن تون رو متمرکز کنین شما می تونید هرکاری رو که لازمه رو انجام بدین.

تیر: تلاش واسه پیدا کردن راه معقولی واسه انجام دادن همه کارایی که امروز در برنامه تون دارین ممکنه ناامید کننده باشه. این مسئله به معنی این نیس که شما تقویم تون رو با یه عالمه از کار پر کرده اید؛ هر کاری نیازمند زمان و انرژی بیشتریه . احساسات خود رو کنترل کنین؛ اگه ناراحتی و آزردگی های خود رو واسه بقیه معلوم کنین، روزتون رو سخت تر می کنه. فقط یادتون باشه اگه بتونین خط پایان رو تصور کنین میتونین که در آخر به اونجا برسین.

مرداد: امروز مسئولیت های مالی تون می تونن در راه یه رابطه خوب قرار بگیرن. شاید شما مجبور باشین که کسی باشین که مقتدرانه مسئولیتی رو پایان می بدید. سخته که فعالیت هاتون رو محدود کنین؛ شاید نگران وضعیت مالی خود باشین با این حال مخفی کردن سر در برف راه حل عاقلانه ای نیس. بهتره امروز رو بسلامت و بدون فکر و خیال بگذرونین وگرنه فردا بارانی از کسری پول بر سرتون می ریزد.

شهریور: وقتی که احساس گیجی و پریشونی می کنین واقعا دست پاچه و نگران می شید در حالیکه بقیه شما رو به عنوان شخصی می بینن که قدم هاتون رو استوار و مطمئن بر زمین می گذارد. با وجود اینکه ماه نشون شما هنوز تحت تاثیر زحل تاریک و محزونه و در اولین خونه از شخصیت شما قرار داره، افکارتون در ابرها شناور هستن. سیاره حاکم شما عطارد حالا مقصره چون که به نپتون رویایی می پیوندد تا شما رو به یه سفر جادویی و مرموز بفرستد. ممکنه زمانیکه از دنیای خیال به زمین برمی گردید بین حقیقت و خیال غوطه ور باشین.

مهر: سخته که امروز قدم استواری در محل کار وردارین و بعد اون راه رو ادامه بدید. عوضش ممکنه اول کارای زیادی انجام دهیدولی در اون زمان بدون اینکه پیشرفتی حاصل کنین درجا می زنید. اگه این چرخه متناوب در تموم روز ادامه داشت ریتم خودشو دشت می کنه. به جای تلاش واسه تغییر این روند فقط وقتی رو که دارین واسه تفکر درباره تلاشای پشت سر هم هدر می بدید کم کنین.

آبان: با وجود نیات بسیار خوبی که امروز در مورد کاراتون دارین ممکنه با مخالفت های زیادی روبرو شید. امروز اتفاقات زیادی رخ میدن که تمرکز شما از فعالیت هایی که دارین بهم می زنند و باعث می شن بهره وری تون بالا نره. خود رو از سستی و تنبلی آزاد کنین و به خودتون قول بدید که دیگه خودتون رو سرزنش نکنین. یه پیاده روی کوتاه، مدیتیشن یا یه خواب نیمروزی  شما رو سر حال کرده و نیروی تازه ای واسه رویارویی با وظایف تون به شما میده.

آذر: امروز ایده های جدیدی به ذهن شما می رسد سریع تر از اینکه بتونین اونا رو عملی کنین! این به خاطر اینه که شما کانال ارتباطی قوی با ذهن نیمه حواس جمع خود دارین. با وجود اینکه این وضعیت عالی به نظر می رسد اما می تونه مشکلاتی رو هم بهمراه داشته باشه؛ چون که شما نیازدارید در محل کارتون روی وظایف خاصی تمرکز داشته باشین. معمولا رسیدگی به جزییات بهترین استعدادهای شما نیستن و تازگیا هم سخت تر کنترل می شن. بهترین کاری که می تونید رو انجام بدین و کارای نیمه تموم خود رو فردا به پایان برسونین چون که فردا بهتر می تونید تمرکز کنین.

دی: ممکنه امروز هم به دنبال تموم کردن کارای تموم نشده دیروز باشین اما زیاد دوست ندارین امروز این کار رو بکنین. حتی اگه برنامه ای دارین سخته که امروز متمرکز باشین چون که ذهن تون سرگردانه چون که در حال خیال پردازی در مورد کمی استراحت و آرامش در میان کارتون هستین. اما بهتره وظایف قبلی تون رو انجام بدین چون ممکنه فردا فرصت این کار رو پیدا نکنین.

بهمن: اگه یکی از نزدیکترین دوستان یا همسرتون از شما تقاضایی داشت که بیشتر از توان شما بود در طول روز احساس ناراحتی و ناراحتی می کنین. شما بیشتر از همیشه دوست دارین که درباره افکار تون صحبت کنین با این حال سخته که در مورد احساسات تون ثابت بمونین. یادتون باشه امروز تعادل استادانه ای بین احترام به نیازای خود و بقیه وجوددارد اون رو خراب نکنین!

اسفند: امروز ممکنه لازم باشه که به کارایی بپردازید که خودتون عقیده دارین زیاد مهم نیستن با این حال از شما خواسته شده تا اونا رو انجام داده و مسائل جزیی زیادی رو هم حل کنین. اگه فقط به این فکر کنین که باید چیکار کنین پریشون و پریشون میشین. به ذهن تون اجازه بدید کمی خیال پردازی کنه و این باعث می شه از این فشار و استرسی که الان دارین تا حد زیادی رها شید.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *