فال روزانه : فال امروز ۲۴ مهر

فال روزانه ۲۴ مهر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو : فال قهوه آنلاین  – فال هفتگی

فروردین: عطارد به هفتمین خونه تون یعنی خونه دوستان و یاران برگشته و حتی اگه تا آخر شب هم هیچ اتفاقی نیفتد، ولی ناراحتی ها و سوء تفاهمات کم کم رفع می شن. تغییر دادن نوع روابطتون و ایجاد کردن فضایی فعال و پرجنب و جوش با کمک بیان کردن ایده هاتون کار خوبیه، اما تنها بیان کردن دیدگاه هاتون واسه این کار کافی نیس. شما هم اینکه باید با اشتیاق به حرف های افراد دیگری که می خواهند شرایط رو روبراه کنن گوش بدین.

اردیبهشت: اگه شما در طول چند هفته گذشته با مریضی و یا درد جسمی دست و پنجه نرم می کردین، امروز در آخر حالتون رو به بهبودی می رود. شما از شرایط فعلی خود خسته شده اید و فکر می کنین به اندازه کافی به اطلاعات خود اضافه اید و حالا فقط باید چیزایی که آموخته اید رو در محیط کارتون استفاده کنین. یادتون نره کارای معمولی که امروز انجام می بدید ایجاد کننده موفقیتتون در آینده هستن.

خرداد: سیاره فرمانروای شما یعنی عطارد امروز مسیرش رو عوض می کنه و دنیای شما رو هم از این رو به اونو می کنه! باوجود اینکه ممکنه موقعیت شما در گفتگو ای حساس دچار تغییراتی اجباری شه، ولی ً همه چیز روندی آروم رو طی می کنه. پس شمام عجله نکنین، وگرنه ناامید میشین. سخنان از روی دشمنی خود رو واسه بعد نگه دارین! الان بهترین کار اینه که تلاش کنین هر دو جنبه یه مشکل رو خوب بفهمین.

تیر: شما حالا خیلی بی خیال و آسون گیر هستین، اما یهو احساسات قدرتمندی که شما اصلا نمی خواهید ظاهر شن محاصره تون می کنن. شما باور دارین که اگه احساسات خود رو مخفی کنین بهتر می تونید شرایط رو مدریت کنین، ولی دوستان تون می تونن پشت این ظاهر آروم و خونسرد شما رو ببینن. پس با مخفی کردن احساسات تون انرژی خود رو تلف نکنین. مهربون و دلسوز بودن بهتون کمک می کنه که بدون اینکه به کسی آسیب بزنین صداقت هم داشته باشین.

مرداد: شما فکر می کنین که می دونین چی واسه افراد دیگه بهترینه و البته شاید واقعاً این جوری باشه. شما می تونید مثل کوه های جبل الطارق پشت کسائی که شرایط سختی رو می گذارنند وایسید. اما این قدرت شما مشکلات خاص خودشو هم داره، چون که راهی آسون به دور و بری ها تون یاد می بدید که هر موقع به مشکلی برخوردند فقط روی پشتیبانی شما حساب کنن. ولی تا موقعی که خودتون توی هچل نیفتاده اید پشتیبانی کردن از بقیه اشکالی نداره.

شهریور: امروز عطارد سیاره بخت شما سیر قهقهرایی اش رو در دومین خونه تون یعنی خونه پول و مادیات به پایان می رساند. اگه شما شرایط مالی خود رو با موفقیت های محدود مدیریت کرده باشین، الان شانس تغییر دادن بخت خود رو دارین. واسه اهداف مالی خود اراده کردن کنین و بعد تا چند روز آینده برنامه هاتون رو به مرحله اجرا بذارین. احتیاجی به اقدامات شدید و وسیع نیس؛ داشتن رفتاری با ثبات و متعادل در بین پول خرج کردن کافیه تا بتونین پولتون رو واسه وقتی که واقعاً بهش نیاز دارین پس انداز کنین.

مهر: شما دلتون نمی خواهد با هیچ گونه مشکل احساسی روبرو بشوید، ولی احساسات شما یهو اونقدر رشد پیدا می کنن که چاره ای براتون باقی نمی موند مگه اینکه با درگیر کردن خودتون به این مرحله از رشد داخلی اهمیت بدین. اگه رک گویی شما باعث می شه افراد دیگه با عصبانیت عکس العمل نشون بدن، انتخاب اینکه این کار رو به روز دیگری بندازین یا نه با خودتونه.

آبان: شما امروز زیاد دوست ندارین به دنبال زمینه های مشترک بین خودتون با دوست و یا نامزدتون باشین، حتی اگه این کار درآخر به ساده تر شدن زندگی تون کمک کنه. عجیب اینکه شما باور دارین بیشتر از افراد دیگه خودتون رو توی زحمت انداخته اید و اونا در این جور مواقع زیاد توجه نمی کنن. یادتون نره این ناراحتی ها اصلا ارزش فکر کردن رو هم ندارن. تنها چیزی که اهمیت داره سالم و مثبت بودن روابطتتانه.

آذر: شما می خواهید در برنامه های همیشگی و روزانه تون مثل رژیم غذایی، تمرینات ورزشی و خواب ثبات و پایداری بیشتری داشته باشین. اما این روزا با اینکه بیشتر از گذشته به خودتون سخت گرفته اید بازم خیلی به مشکل برخورده اید. اگه به جای سخت گیری و چسبیدن به واقعیت کمی راحت تر و خونسرد باشین مطمئناً شرایط بهتر می شه. یادتون باشه فردا هم روز خداس!!

دی: اگه شما تازگی ها فکرتون رو در مورد حساسیت های زیادتر از اندازه در محل کار تغییر داده اید، ولی اشتباه نکرده و فکر نکنین که جواب پایانی رو پیدا کرده اید. عطارد در دهمین خونه شما یعنی خونه شغلی مسیرش رو تغییر داده و این می تونه ایجاد کننده مشکلات دیگری باشه. به جای اینکه خودنمایی کنین می دونین چی براتون بهتره، به بقیه اطلاع بدین که هنوز درحال پیشرفت دادن برنامه های خود هستین.

بهمن: برنامه ریزی کردن واسه یه مسافرت درست و حسابی کار راحتیه، ولی شما همین الان احساس کرده اید ایده های قدیمی تون به درد نمی خورند! شاید شما وظیفه دارین قبل اینکه دنبال هواخوری وگردش کردن باشین به کارای خونه رسیدگی کنین. یا شاید هم احساس می کنین الان وقت مناسبی واسه مسافرت رفتن نیس. به هر حال فرقی نمی کنه دلیلتان چی باشه، فقط در اراده کردن عجله نکنین، واسه اینکه درچند روز آینده ایده های خیلی بهتری به ذهنتون می رسد.

اسفند: امروز بخشی از روابط دوستانه دوستانه تون واسه شما روشن تر و شفاف تر می شن که می تونه دیدگاه هاتون رو هم عوض کنه. اگه شما خیلی سریع به بقیه اطمینان می کنین، بهتون پیشنهاد می کنیم واسه خود مرزها و محدودیت هایی بسازین تا به مشکل برنخورید. شما کمی هم مشکل مالی دارین و این موضوع یکم پریشون تون کرده. پس هنوزم بهترین کار اینه که در مورد چیزایی که اذیتتون می کنه صحبت کرده و وقتی رو به فکر کردن اختصاص بدید که بفهمین در مرحله بعدی چه کاری می خواهید کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *