فال روزانه : فال امروز ۲ مرداد

فال روزانه : فال امروز ۲ مرداد

فال روزانه ۲ مرداد

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: ماه در نشونه شما قرار گرفته و شما رو به خاطر اتفاقات بدی که افتاده نگران کرده. حتی اگه شما به خاطر بررسی کردن کارایی که انجام داده اید آروم تر پیش برید، ولی بازم احتمال اینکه تخیلاتتان رو زیاد جدی نگیرید هست. چند دقیقه فکر کنین و حتی اگه نتونستید احساسهایتان رو درک کنین، خود رو واسه روبرو شدن با وظایف کاریتون آماده کنین. شما از چیزی فرار نمی کنین؛ فقط شما الان چاره ای ندارین تجربه های امروزتان رو به بعد بندازین.

اردیبهشت: شما امروز احساس می کنین که مطلبی رو از بقیه مخفی کرده اید، اما حتی قبل اینکه خودتون بفهمین اون موضوع رو می شه و بقیه متوجه اون می شن. البته این اتفاق خوبیه، واسه اینکه رازهایی که شما از گفتنشان دوری می کنین مانع ایجاد رابطه با افراد خاص می شن. اگه شما عمداً تلاش در گمراه کردن کسی داشته باشین، حتی اگه یه غفلت آگاهانه باشه، لحظه های فراموش نشدنی و خاطره انگیز خیلی زود از بین می روند.

خرداد: امروز حتی اگه شما کارای زیادی واسه انجام دادن داشته باشین ولی روز خوشی واسه شما هستش. به جای اینکه به فکر فرار کردن از زیر بار مسئولیتهایتان باشین، در حالی که وظایفتون رو انجام می بدید فقط تلاش کنین که از انجام دادنشون لذت ببرین. یادتون نره که سوت زدن در بین کار کردن بهتر از خوابیدن در محل کاره.

تیر: امروز شما دید تازه ای نسبت به شغلتون پیدا کرده اید. شاید این تغییرات ذهنی شما در نتیجه سود مالی زیادی باشه که در نتیجه کار سخت و زیاد حاصل شده. الان شما ترجیح می بدید که به خرید برید، و همین موضوع می تونه شما رو واسه بیشتر کار کردن علاقه مند تر کنه. انگیزه ها و محرکهای شما هرچه که باشن براتون به درد بخور و سازنده هستن چون باعث شده ان شما احساس بهتری پیدا کنین.

مرداد: اگه شما قبلاً در مورد کمک گرفتن از بقیه در پروژه تون فکر کرده بودین، الان فرصت خوبی نصیبتون شده، واسه اینکه این اعتماد و اطمینان شما به بقیه هم منتقل شده. فقط حواستون باشه که زیاد صحبت نکنین، چون هرچقدر بیشتر حرف بزنین، کمتر می تونید بقیه رو راضی کنین.

شهریور: وقتی بقیه خوشحال و موفق به نظر می رسند شما رنجیده خاطر می شید، واسه اینکه شما باور دارین اونا از واقعیت فرار می کنن. از طرف دیگه شما با ورزش کردن و سیر کردن در رویاها می تونید به خودتون سود برسونین. حالا تفکرات بقیه واقعیت نداره، واسه اینکه شما مجبور نیستین به اونا بگید که به چی فکر می کنین. اگه به خودتون اجازه بدین که از معنویات لذت ببرین این می تونه بهترین هدیه واسه شما باشه.

مهر: ماه در هفتمین خونه شما که مربوط به دوستان و همکارانتانه قرار داره و می تونه اثر خیلی زیادی بر ارتباطات شما داشته باشه. متأسفانه حتی اگه شما دست از منفی بافی کردن ورداشته باشین، بازم اونا ذهنی استدلالی دارن. تلاش کنین به ندای قلبتون گوش بدین و از روی منطق اراده کردن نکنین.

آبان: امروز شانستان رو امتحان کرده و در مسائلی که مربوط به سلامتیتان هستن تغییراتی بسازین. ماه در ششمین خونه شما قرار داره که مربوط به جزئیات می باشه و حالا به شما پیشنهاد می شه به موضوعات کوچیکی که می تونن خیلی به درد بخور و سازنده باشن توجه کنین. تغییر دادن رژیم غذایی و تمرینات ورزشی تون و تلاش کردن واسه داشتن روزی متفاوت می تونه اثر خیلی زیادی بر زندگی شما داشته باشه.

آذر: امروز سیاره های بسیار زیادی در دور و بر نشونه شما پراکنده ان و گرمایی که از طرف بقیه احساس می کنین به خاطر همینه. امروز شما توانایی این رو دارین که از بقیه الهام بگیرین و منبع الهام اونا باشین، به بقیه عشق بورزید و خودتون هم مورد محبت بقیه واقع شید. به دنبال مادیات نرید که شما رو به هیچ جا نمی رسونن، فقط به ندای قلبتون گوش بدید.

دی: درستکاری شما بهترین اسلحه ایه که می تونید داشته باشین، واسه اینکه وقتی بقیه قصد و قصد شما رو می فهمن کمتر می تونن در مقابل شما مقاومت کنن. اما امروز اهداف شما ارتباطی با جهان مادی نداره. واسه اینکه شما می خواهید تجربه الهی مهمی داشته باشین که به هیجانات دامن بزنه. تلاش نکنین جلب توجه کنین؛ به جای حرف زدن در مورد خود تلاش کنین با اعمالتون خود رو مطرح کنین.

بهمن: تموم کردن کارای نیمه کاره قبلی تون شاید امروز بیشتر از هر چیز دیگری رضایت شما رو جلب کنه. اگه لازم بود یه لیست از کارای ناتمامتان جفت و جور کنین و اونا رابر پایه اولویت و درجه اهمیت طبقه بندی کنین. اول از کارایی شروع کنین که انجام دادنشون خیلی واجب و حیاتیه و بعد سراغ کارای دیگه برید. یادتون باشه که لازم نیس از نقشه خود جلو بیفتید، اول تصمیم بگیرین و بعد طبق اون پیش برید.

اسفند: روابط دوطرفه شما با یکی از دور وبریا تون تا موقعی که تبدیل به یه مشکل واقعی شه می تونه در طول روز ادامه پیدا کنه. با اینکه شما تلاش می کنین از این مشکلات دوری کنین، ولی وسوسه می شید که دست به عمل دوطرفه بزنین. اما باید بدونین که درگیری و دعوا کردن اصلاً واسه شما خوب نیس و بهترین کار اینه که از هر بحث ای دوری کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*