فال روزانه : فال امروز ۱۹ آذر

فال روزانه ۱۹ آذر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: فال تاروتفال چوب

فروردین: واسه یه مدت بازی و تفریح رو رها کنین؛ در این روزا کارای مهمتری دارین که باید اونا رو انجام بدین و زمان هم به سرعت می گذره. حالا خوبیش اینه، شما آماده هستین که کارای لازم رو خوب انجام بدین، با اینکه کمی اون رو به عقب می اندازید. افسوس نخورین که وقتی واسه خوشی و بازی در این روزا ندارین، اما من به شما روزای خوب و شادی رو نوید می دهم که قبل از تعطیلات به استقبال شما میان.

اردیبهشت: اگه شما تا امروزآدمی بودین که واسه گرفتن رضایت بقیه هر کاری که می تونستید براشون می کردین، الان زمان اون رسیده که کمی هم به فکر خودتون باشین. حالا خوبیش اینه، ماه دوباره به نشون شما اومده تا دنیایتون رو از شادی و نشاط پر کنه. در این روزا ماه مهربون تلاش می کنه دنیایی نو براتون بسازه که در اون روابط عاشقانه قشنگتر و عمیقی وجود دارن. پس امروزانرژی تون رو تلف نکنین، و با ذهنی راحت به کارتون برسین.

خرداد: امروز ماه وارد دوازدهمین خونه شما می شه، یعنی زندگی شخصی شما؛ در این روزا احساس می کنین که کمی نیاز به آرامش در دنیای شخصی و خصوصی خود دارین پس زندگی اجتماعی رو واسه یه مدت رها می کنین تا با خودتون تنها باشین. ممکنه بعضی از دور و بری ها شما رو دست انداخته و شما رو مردم فرار بخونن، وحشت زده نشید. اونا فقط درک نمی کنن که شما قبل اینکه بخواین دوباره کاری انجام بدین و به اجتماع برگردین کمی هم نیاز به آرامش و تقویت روح و روان خود دارین.

تیر: ورود ماه به ثور لذت جو ممکنه این طور نشون بده که شما رو از پشتیبانی خرچنگ بازمی داره. معمولا، شما می خواهید که خوشحال و با نشاط باشین و دوست ندارین که هچ چیز مانع شما واسه رسیدن به شادمانی باشه. حتی اگه ترجیح می بدید که در خونه باشین جامعه به شما توجه کرده و خوشی و شادمانی رو براتون به ارمغان میاره.

مرداد: امروز بیشتر از روزای قبل درگیر کار و فعالیت های شغلی خود هستین چون ماه وارد دهمین خونه کار و شغل شما شده. شما می دونین چه می خواهید و بسیار مصمم هستین که می تونید نقشه های خود رو جامه عمل بپوشونین. اما حواستون باشه، اگه بخواین که سر سخت باشین و لجبازی کنین، مشکلاتی بر سر راه شما به وجود میاد. تاکتیک هاتون رو عوض کنین تا شرایط عوض شه. انعطاف پذیری به شما کمک می کنه تا در راه موفقیت پیشرفت کنین.

شهریور: برگشت ماه به ثور به شما یادآوری می کنه که باید راه تازه ای واسه رسیدن به جنبه عملی زندگی پیدا کنین. یعنی راهی پیدا کنین که بتونین برنامه های خود رو عملی کنین؛ فکر شما پر از ایده های ناب و عالیه. بعضی از اونا شدنیه و بعضی هم نه! اما شما توانایی این رو دارین که ایده های زاید و غیرضروری رو دور ریخته و توجه خود رو روی اونایی بذارین که می دونین اثر درست میدن و عملی می شن. تنبلی نکنین، این فرصت بسیار مهمی است که نباید اون رو از دست بدین.

مهر: حالا ماه داره از ثور می گذره- نشون های دیگه ونوس باشخصیت- شما نیاز دارین که این روزا یه رابطه عمیق و پایدار داشته باشین. اما این معجزه امشب بوقوع نمی پیوندد؛ شما باید به فعالیت های بدنی و روحی خود ادامه بدید. با جذابیت های ظاهری و سطحی تمرکزتون رو از دست ندین. منتظر یه عشق واقعی باشین!

آبان: بقیه ممکنه کاری کنن که شما امروز احساس کنین که دارین دیوونه می شید، مخصوصا اگه خیلی کنه حرکت کنن. به نظر می رسد کاری از دست شما بر نمی آید. بدیش اینه، شما از وقت تلف کردن خوشتون نمی آید و از اینکه منتظر کسی بمونین متنفر هستین. چند نفس عمیق بکشین تا کمی آروم شید. مطمئن باشین فردا همه به چیز به روال عادی خود خواهد برگشت.

آذر: تنها کاری که امروز می تونید بکنین تا بتونین کار خودتون رو بکنین اینه که از بحث و بحث درباره احساسات تون دوری کنین. اگه واسه اینکه بگید چه می خواهید تحت فشار هستین این ممکنه احساسات شما رو برانگیخته کنه که در آخر منتهی به درگیری می شه. اما الان بهتره که ایده های عالی خود رو نگه دارین تا بعدا درباره چگونگی عملی شدن اونا صحبت کنین.

دی: حالا ماه با زمین هر دو در نشون شما هستن، حرکت اون از پنجمین خونه خلاقیت می تونه به شما اون حمایتی رو که نیاز دارین بده. برگشتن به اصول اساسی می تونه روش هدف دار حساسی باشه و می تونید پایه های این کار رو طی هفته های آینده بریزین. هر چی شما زندگی رو راحت تر بگیرین، فردا باز براتون راحت تر می شه و به مرور فشاری که واسه تغییربه اون می بدید اون رو از ان رو به اون رو می کنه.

بهمن: ورود ماه به ثور پایدار موجب می شه که اندیشه های داخلی شما تقویت شده ، و این سیاره از خونه چهارم شما در حال گذره.اما این می تونه موجب شه که پریشونی شما شدید شدن شه و شما با موندن در طبیعت عاطفی تون نمی تونید همیشه آرامش داشته باشین. یادتون باشه که الان لازم نیس که کار خاصی انجام بدین. راه حل اینه که تو ذهن تون گذشته رو زیر و رو کنین تا بتونین چیزی پیدا کنین که واسه لحظه حال به درد بخور و چاره ساز باشه.

اسفند: اقامت ماه در سومین خونه شما یعنی محیط دور و بر تون یه موهبته چون که بخشی از زندگی شما رو آروم می کنه. بعضی چیزها ممکنه درزمان هفته های گذشته بسیار پیشرفت کرده باشه و بازم ممکنه خارج از کنترل شن. خدا رو شکر، الان به نظر می رسد همه چیز تحتِ کنترل باشه و اگه شما درگیر ناخواسته درگیر مسئله ای شدید مطمئن باشین که به زودی تموم می شه. امیدتون به خدا باشه!

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *