فال روزانه : فال امروز ۱۸ اسفند

فال روزانه : فال امروز ۱۸ اسفند

فال روزانه ۱۸ اسفند

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: ممکنه تلاش کنین که امروز با یه فریب راحت خود رو دلخوش کنین اما واقعیت می تونه سریع تمرکز شما رو برگرداند و شمارو شدیدا تکون داده تا از خیالات خام خود بیرون بیایید. اگه تا کنون در خیال پردازیای خود غرق بودین الان دیگه این راه برازنده ای واسه ادامه زندگی نیس. از اشتباهات گذشته خود درس بگیرین. حتی اگه شدیدا به زمین خوردید بلند شید گرد و غبار رو از خودتون بتکونین و تلاش کنین رویکرددیگری نسبت به زندگی داشته باشین.

اردیبهشت: رویاهای شما درباره زندگی حرفه ای تون ممکنه امروز از کنترل شما خارج شه. به نظر می رسه اهداف شما در همین نزدیکیا قرار دارن و شما بزودی به اونا می رسین. اما بعد اتفاقی پیش میاد که خودتون رو متفاوت از همیشه می ببینن. مثل اینه که روی الاکلنگ قرار دارین اما مطمئن باشین که شرایط همیشه این جوری نمی مونه. و بعد از این شما راه و روش دیگری نسبت به اون چیزایی که می خواین به اونا دست پیدا کنین دارین.

خرداد: سیاره حاکم شما عطارد امروز به دنیای خیال انگیز وارد می شه و باعث می شه روح و روان شما بالاتر از حدو مرزهای همیشگی بره. حالا حتی مادی ترین افکار شما با پرده ای منقش به نظرهای خلاقانه پیوند خورده که شما رو به سمت آینده ای بهتر راهنمایی می کنه و باحال اینجاس که شما واقعا می فهمید که اگه واقعا علاقه مند رسیدن به رویاهایتون هستین باید بیشتر از اینا خیالات تون رو جدی بگیرین.

تیر: واسه شما سخته که امروز داخلی ترین افکار خود رو با بقیه در میان بذارین حتی اگه افکارتون خیلی آزاردهنده شده باشن و شما نیاز داشته باشین که اونا رو از ذهن تون بیرون آورده و با دیگری تقسیم کنین. ممکنه احساس کنین چاره ای ندارین که اونا رو واسه خودتون نگاه دارین زمانیکه می ببینن اونایی که دور و بر شمان ممکنه خود واقعی شما رو بعد از این کار بشناسن. با ساکت موندن کاری درست نمی شه. عوضش از کلمات واسه گفتن داستانی که به اندازه کافی واسه بقیه جذاب باشه استفاده کنین.

مرداد: ممکنه امروز کسی واسه شما یه داستان بسیار بلند تعریف کنه و شما اصلا متوجه بزرگ نمایی کردن اون نشید. معمولا شما دروغگویی رو دوست ندارین. اما موضوع اصلی اینه که شما چیجوری می تونین عمدا خود رو گول بزنین تا داستان دروغی رو باور کنین. رویاپردازی مهمه اما نکته لازم اینه که بدونین واقعیت چیه و خیال و رویا کجاس.

شهریور: با وجود اینکه شما ممکنه روی فعالیتایی که چاره ای ندارین واسه پیشرفت شخصی خود انجام بدین متمرکز هستین حالا وارد مرحله ای شدین که روابط تون در اولویت قرار گرفته. ممکنه امروز صحبت کردن با یه دوست درباره خیالات شما کار سختی باشه به خاطر اینکه شما در مرحله اول بی پایه و سست ظاهر میشین. مقاوم باشین؛ اگه شما استوار باشین بقیه هم شما رو همون طور می بینن.

مهر: ممکنه شما بدنبال عشق و یا همسر خود باشین. اما خیلی هم آسون از این افکار و احساسات خودخسته میشین. مخصوصا اگه همیشه به دنبال تنوع باشین و آرزوی چیز جدیدی داشته باشین. به جای اینکه تلاش کنین امروز همه چیز رو تغییر بدین تلاش کنین در روابط خود تغییر و تحولات کوچیکی بسازین. حتی یه تغییر کوچیک می تونه اثرات بزرگی در زندگی تون داشته باشه.

آبان: شاید شما درست از اتفاقاتی که در خونه یا در میان اعضای خونواده تون میفته خبر ندارین. حتی شاید علاقه مند اون نباشین که بدونین قضیه چیه به خاطر اینکه بعضی وقتا بهترین کار اینه که شرایط رو به حال خود رها کنین تا خودشون حل شن. اما ممکنه واسه درگیر شدن شما دیر شده باشه. یهویی شما عکس العمل نشون می دین و قادر نیستین که ادعا کنین چیز مهمی درباره اتفاقاتی که داره میفته نمی دونین. با صداقت عکس العمل نشون بدین و با قلبی مطمئن واسه آینده ای خوش قدم وردارین.

آذر: ممکنه شما امروز مانند یه کاشف ظاهر شید اما  نه به خاطر ظاهر و لباس؛ بلکه به خاطر رفتار شجاعانه و دلیرانه تون! حس کنجکاوی شما بالاست و اشتیاق شما واسه هیجان قابل جلوگیری نیس. از کمی تفریح داشتن در این راه نترسین به خاطر اینکه بقیه نیمه ماجراجویانه شما رو می بینن. اشتیاق شما امروز واگیر داره  پس مطمئن شویدو اون  رو در دور و بر تون پراکنده کنین.

دی: برنامه ریزی کردن واسه آینده شاید مهمترین کاریه که شما امروز انجام می دین. با این وجود شما ممکنه اجازه بدین حالا بقیه برنامه ریزی و مدیریت کنن و  ترجیح می دین خودتون بیشتر کارا رو  انجام بدین. بدیش اینه واسه تون سخته که مثل مربی روی نیمکت و بیرون از ماجرا بشینین. پس مطمئن شید که میتونین کارای بیشتری حالا انجام بدین چون شما وظیفه  دارین که یه مشاور باشین به جای اینکه یه شرکت کننده فعال باشین.

بهمن: شما تموم تلاش تون رو واسه کنار اومدن و تحمل کردن همه شرایط انجام دادین و حالا احساس می کنین که در مورد ناتوانی خود واسه انجام دادن همه کارا در آستانه سقوط هستین. حالا،  به هر حال، به نظر می رسه نوسانات در راه دیگه ای هستن و شما با شور و شوق خیلی زیاد منتظر رد شدن از اون هستین. حالا اولویت بخشی به کاراتون خیلی با اهمیته، واسه اینکه شما بدونین چقدر مهمه که پیش برید و روی اون چیزی که بعدا پیش میاد حرکت کنین. شما همیشه می تونین به عقب برگردین و شکست خود رو جبران کرده و اونو بعدا انجام بدین.

اسفند: امروز عطارد وارد نشون شما می شه؛ و شما رو به راهی راهنمایی می کنه که به سمت روشن فکری و مثبت اندیشی برید. اما این تغییرات فقط درباره موضوعات روحی و روانی نیس بلکه اونا درباره ایجاد یه زندگی روشن و عالیه که به شما معنی ببخشد. واسه شما فقط رویارویی با حقیقت کافی نیس شمام اینکه می خواین که بدونین به چه دلیل این افکار شما رو به یه راه تازه هدایت می کنن.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*